Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 18.6.17 | 18:45 | ZAK | Sokol Vysočany B Améby AFC A | 11. | 0:6 k. |
Ne 11.6.17 | 18:45 | TEMPO | Drny FC Sokol Vysočany B | 10. | 9:1 |
Ne 4.6.17 | 17:30 | ZAK | Pfefrs FC Sokol Vysočany B | 9. | 5:1 |
Ne 28.5.17 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Sací komando Modřany | 8. | 1:6 |
Ne 21.5.17 | 15:00 | ZAK | Sokol Barča Vysočany Sokol Vysočany B | 7. | 6:4 |
Ne 14.5.17 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B S.N.F. A | 6. | 0:3 |
Po 8.5.17 | 17:30 | MALES | Prague Gunners Sokol Vysočany B | 5. | 10:4 |
Po 1.5.17 | 18:00 | ZAK | Bohemia Roztyly Sokol Vysočany B | 1. | 1:1 |
Ne 23.4.17 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Gente - Yeti FC | 4. | 3:8 |
Ne 9.4.17 | 17:30 | KBELY | Zimbru Olymp A Sokol Vysočany B | 3. | 2:3 |
Ne 2.4.17 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Defect Praha | 2. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | S.N.F. A | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:27 | 18 |
2. | Gente - Yeti FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:25 | 17 |
3. | Zimbru Olymp A | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:25 | 16 |
4. | Prague Gunners | 11 | 9 | 0 | 2 | 64:27 | 14 |
5. | Drny FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:39 | 11 |
6. | Pfefrs FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:31 | 10 |
7. | Defect Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:34 | 9 |
8. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:34 | 8 |
9. | Sací komando Modřany | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:40 | 8 |
10. | Améby AFC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 19:28 | 8 |
11. | Bohemia Roztyly | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:47 | 6 |
12. | Sokol Vysočany B | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:58 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 3.5.17 | 18:00 | ZAK | 64! FC Kobylisy A Hlavonožci na niti FC (HL6F) |
St 3.5.17 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Petrohradská BFK A (HL3B) |
St 3.5.17 | 20:30 | ZAK | Mystique Dynamo CF Pozdní sběr II (HL3B) |
St 17.5.17 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Deportivo Estudiantil VET (VL4C) |
St 17.5.17 | 19:15 | ZAK | R.I.P. A GFC Regent A (HL3B) |
St 17.5.17 | 20:30 | ZAK | Primeira Equipe Atlético Cerveza (HL6C) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Blažek Pavel | 1 | 0 |
Horčík Michal | 6 | 6 |
Hrdlička Miloš | 2 | 0 |
Kadlec Antonín | 4 | 1 |
Kočovský Jiří | 5 | 3 |
Kolský František | 3 | 3 |
Kracman Ondřej | 10 | 3 |
Kracman Vratislav | 6 | 0 |
Kracmanová Hedvika | 9 | 2 |
Pekárek Jan | 5 | 0 |
Stuchlík Dominik | 2 | 0 |
Trunčík Martin | 2 | 1 |
Žádný Marek | 10 | 0 |