Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 18.6.17 | 18:45 | MIKU2 | Pfefrs FC Bohemia Roztyly | 11. | 5:1 |
Ne 11.6.17 | 20:00 | P2 | Améby AFC A Pfefrs FC | 10. | 1:2 |
Ne 4.6.17 | 17:30 | ZAK | Pfefrs FC Sokol Vysočany B | 9. | 5:1 |
Ne 28.5.17 | 18:45 | TEMPO | Drny FC Pfefrs FC | 8. | 2:5 |
Ne 21.5.17 | 17:30 | CESMI | Sací komando Modřany Pfefrs FC | 7. | 6:2 |
Ne 14.5.17 | 15:00 | ZAK | Pfefrs FC Sokol Barča Vysočany | 6. | 4:6 |
Po 8.5.17 | 18:45 | P3 | S.N.F. A Pfefrs FC | 5. | 4:2 |
Ne 23.4.17 | 16:15 | P2 | Pfefrs FC Prague Gunners | 4. | 2:3 |
Ne 9.4.17 | 18:45 | P3 | Gente - Yeti FC Pfefrs FC | 3. | 3:1 |
Ne 2.4.17 | 17:30 | LITVI | Pfefrs FC Zimbru Olymp A | 2. | 1:2 |
Ne 26.3.17 | 16:15 | P2 | Defect Praha Pfefrs FC | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | S.N.F. A | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:27 | 18 |
2. | Gente - Yeti FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:25 | 17 |
3. | Zimbru Olymp A | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:25 | 16 |
4. | Prague Gunners | 11 | 9 | 0 | 2 | 64:27 | 14 |
5. | Drny FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:39 | 11 |
6. | Pfefrs FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:31 | 10 |
7. | Defect Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:34 | 9 |
8. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:34 | 8 |
9. | Sací komando Modřany | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:40 | 8 |
10. | Améby AFC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 19:28 | 8 |
11. | Bohemia Roztyly | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:47 | 6 |
12. | Sokol Vysočany B | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:58 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 12.4.17 | 19:30 | TEMPO | Gente VET Běchovičtí sršni A (VL3C) |
St 12.4.17 | 20:45 | TEMPO | Alibi Black bridge elite (HL4C) |
St 3.5.17 | 19:30 | MIKU3 | ONBLACK Reage boys (HL6F) |
St 3.5.17 | 20:45 | MIKU3 | Notorkros FK VET Tuscarora VET (VL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Čada Jan | 4 | 2 |
Hájek Matyáš | 11 | 1 |
Hájek Štěpán | 8 | 9 |
Kryštof Adam | 10 | 0 |
Novotný Jakub | 11 | 1 |
Patenidis Dimitris | 9 | 0 |
Polák Jan | 11 | 4 |
Rothe Tomáš | 11 | 13 |
Skuhrovec Jakub | 11 | 1 |
Tomandl David | 4 | 2 |