St 20.9.17 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP VV Vokra SV   (SVL2B)
St 20.9.17 19:30 LITVI Betl K.F.K. B Démoni   (HL4D)
St 20.9.17 20:45 LITVI D.G.Team Atlético Cerveza   (HL6C)
Út 10.10.17 18:15 MIKU4 Balabuška Old TJ Kikina bar 1.FC VET   (VL4D)
Út 10.10.17 19:30 MIKU4 Notorkros FK Prastará dáma   (HL6D)
Út 10.10.17 20:45 MIKU4 MVS Vršovice A G.I.C La Plate de Cünde   (HL2A)

7. 12. 17 19:15 MALES Gumídci Méďové FC Lužinýýý Boys 11. 10:3 (5:0)
Přestřelka v utkání hraném nahoru dolů. Gólů mohlo být i víc. Gumídci nakonec trefili desítku. Čapla
Gumídci Méďové FC Lužinýýý Boys
Martin Nigoš – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Michal Krušina, Jaroslav Kubík vs Oleg Koval – Stanislav Adámek, Petr Dušek, Jan Gerschon, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Matěj Řezníček, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher
4., 32., 49. Matěj Cihelka
5., 14., 30., 45., 57. Robert Hecht
29. Tomáš Čeleda
59. Jaroslav Kubík
37., 42. Jiří Uher
58. Pavel Hořeňovský
22. 11. 17 20:45 TEMPO Lucián FC B Gumídci Méďové FC 10. 2:8 (1:1)
Zápas proběhl v klidu a bez potíží. Albert David Wolff, Antero Eerik Joly
Lucián FC B Gumídci Méďové FC
Jan Dovolil – David Davídek, Jan Fuchs, Jiří Hloušek, Piotr Kuroň, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Richard Novotný, Luboš Vaculík vs Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Jan Zemina
19. Luboš Vaculík
37. David Davídek
1., 42., 44., 51., 57. Tomáš Čeleda
45., 50. Robert Hecht
55. Matěj Cihelka
37. Michal Šebek
15. 11. 17 19:15 HRAB3 Gumídci Méďové FC Kluci z Vršovic 9. 2:2 (1:1)
Nervózní, ukřičené utkání plné faulů.
Gumídci Méďové FC Kluci z Vršovic
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Jiří Růžička vs Ondřej Vičík – Petr Bezunk, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Jiří Krejčí, Jan Tomšů, Martin Vičík
12., 54. Matěj Cihelka 2., 38. Martin Vičík
2. 11. 17 19:30 CESMI Fugas CF A Gumídci Méďové FC 8. 4:7 (2:4)
Hosté vstoupili do utkání aktivněji a rychle se ujli dvoubrankového vedení, Zprvu opaření domácí se po dvou chybách hostující obrany dotáhli na soupeře. Ti si však svůj dvougólový náskok vzali ještě do konce první půle zpět. Do druhé půle nastoupili domácí ve vysokém tempu a již po šesti minutách nastal opět remízový stav. Hosté se však dokázali vrátit k diktování tempa hry a dobrý výkon přetavili ve vítězství. V závěru již soupeře k ničemu nepustili. Jakub Hendrych
Fugas CF A Gumídci Méďové FC
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Horčička, Jan Jilma, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Sova, Petr Švestka, Josef Toma vs Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Martin Nigoš, Jiří Růžička
14. Jaroslav Šamánek
20., 36. Jan Purkrábek
32. Jan Jilma
6., 22. Robert Hecht
10., 40., 56. Tomáš Čeleda
28., 50. Matěj Cihelka
26. 10. 17 19:30 DEKAN Gumídci Méďové FC Banana Chiquíta 7. 2:2 (1:0)
Celkem pohledné utkání, ve kterém by se dalo hezky demonstrovat, že hrát se má až do konce.
Gumídci Méďové FC Banana Chiquíta
Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš vs František Kouba – Ondřej Petrželka, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Jan Zelenka
16. Matěj Cihelka
50. Robert Hecht
46., 60. Jan Vojtěch
19. 10. 17 20:45 MIKU2 Sporčestr City FC Gumídci Méďové FC 6. 1:5 (1:2)
Jednoznačný výsledek naprosto odpovídá průběhu.
Sporčestr City FC Gumídci Méďové FC
Petr Nemynář – Adam Blažek, Daniel Dudík, Václav Jůza, Ivan Kovačík, Ondřej Poláček, Vojtěch Prošek vs Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Jiří Růžička, Jan Zemina
16. Vojtěch Prošek 11. Michal Krušina
17. Tomáš Čeleda
42. Jaroslav Kubík
53. Robert Hecht
56. Jiří Jeřábek
13. 10. 17 19:30 LITVI Gumídci Méďové FC Bílá pohroma 5. 3:5 (1:3)
Skvělé utkání s nasazením do posledních chvil. O utkání rozhodla Ondrušova minuta, kdy vsítil dva góly a hosté odskočili. Jinak vyrovnaná hra.
Gumídci Méďové FC Bílá pohroma
Michal Šebek – Robert Hecht, Pavel Hess, Jiří Jeřábek, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš vs Josef Viktora – Ján Matyašovský, Marek Ondruš, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal
12. Robert Hecht
49. Michal Šebek
60. Jiří Jeřábek
42 Robert Hecht 9. Jakub Tinta
22., 22. Marek Ondruš
42., 56. Michal Tichý
5. 10. 17 18:15 HOSTI Yellow Dildos A Gumídci Méďové FC 4. 0:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas. Domácí byli celý druhý poločas lepší, ale selhali v koncovce a nepodařilo se jim vstřelit ani jeden gól. Melíšek, Svoboda
Yellow Dildos A Gumídci Méďové FC
Daniel Mareš – Jan Fried, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Matěj Vaclík vs Michal Šebek – Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Jaroslav Kubík, Jan Zemina
11., 53. Matěj Cihelka 55. Michal Šebek
22. 9. 17 20:30 ZAK Gumídci Méďové FC GoGo 1.NC 3. 7:0 (3:0)
Gumídci si nahrávali do volného prostoru a měli čas na zakončení i přípravu na góly. Tým Gogo měl šance z rohů, ale většinou bránil. Zbytečné fauly uprostřed hřiště.
Gumídci Méďové FC GoGo 1.NC
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Robert Hecht, Pavel Hess, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jan Zemina vs Jiří Brožík – Michal Douděra, Daniel Kopic, Ondřej Kratochvíl, Martin Nebesář, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal