Út 19.9.17 18:15 HOSTI Ladronka Javorák plus   (SVL2A)
Út 19.9.17 19:30 HOSTI Trenhos VET Deportivo Estudiantil VET   (VL3B)
Út 19.9.17 20:45 HOSTI Frankie Bílý lev CF VET   (VL3A)
St 18.10.17 18:15 PRKOP Juventus Pivus Rum Zahořany HT   (HL6H)
St 18.10.17 19:30 PRKOP Sváteční mančaft Polární záře   (HL6F)

7. 12. 17 19:30 ZAK GoGo 1.NC Lucián FC B 11. 3:2 (2:0)
GoGo zdramatizovalo zápas tím, že nechalo soupeře dotáhnout, ale nakonec si vítězství pohlídalo. Kučera
GoGo 1.NC Lucián FC B
Jiří Brožík – Jan Douděra, Daniel Kopic, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal vs Jan Dovolil – David Davídek, Jan Fuchs, Piotr Kuroň, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
7., 39. Petr Orlowski
28. Marek Radotínský
33., 45. Jan Fuchs
23. 11. 17 20:15 P3 Kluci z Vršovic GoGo 1.NC 10. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, kluci měli během zápasu převahu, ale nedokázali proměnit šance. GoGo své šance proměnilo a bere dva body. František Štíbr, Jan Adam
Kluci z Vršovic GoGo 1.NC
Ondřej Vičík – Petr Bezunk, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Jiří Krejčí, Jan Tomšů, Martin Vičík, Martin Vydra vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Daniel Kopic, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal
60. Jakub Havlín 6., 52. Jan Douděra
56. Marek Radotínský
16. 11. 17 19:30 CESMI GoGo 1.NC Fugas CF A 9. 4:6 (3:2)
Zápas byl dlouho vyrovnaný, rozhodlo se až v poslední čtvrthodině. Beneš
GoGo 1.NC Fugas CF A
Jiří Brožík – Jan Douděra, Daniel Kopic, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Tomáš Hambálek, Jan Jilma, Jan Klozar, Jaroslav Šamánek, Petr Sova, Petr Švestka
50. Tomáš Hambálek
2. 11. 17 18:15 DEKAN Banana Chiquíta GoGo 1.NC 8. 4:0 (0:0)
První půle velice vyrovnaná a bojovná z obou stran. Ve druhé půl se však více do hry zapojil tým Banana, který díky své aktivitě také zvítězil.
Banana Chiquíta GoGo 1.NC
František KoubaTomáš Rieger, Vojtěch Šícha, Petr Šindelář, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Jiří Brožík – Daniel Kopic, Ondřej Kratochvíl, Martin Nebesář, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
33. Petr Šindelář
37., 56. Tomáš Rieger
44. Jan Vojtěch
27. 10. 17 20:30 ZAK GoGo 1.NC Sporčestr City FC 7. 1:4 (0:1)
První poločas měl Sporčestr mírnou herní převahu, vypracoval si šance, ale proměnil pouze jednou. Druhý poločas přidal Sporčestr další branky. Husák
GoGo 1.NC Sporčestr City FC
Jiří Brožík – Jan Douděra, Daniel Kopic, Ondřej Kratochvíl, Aleš Krupička, Petr Orlowski vs Petr Nemynář – Jan Blažek, Daniel Decker, Daniel Dudík, Václav Jůza, Ivan Kovačík, Ondřej Poláček
45. Petr Orlowski 3. Ondřej Poláček
52. Daniel Dudík
58., 59. Václav Jůza
20. 10. 17 19:30 LITVI Bílá pohroma GoGo 1.NC 6. 3:3 (2:0)
Až do poslední chvíle napínavé a bojovné utkání. Domácí byli lepší v první půli, hosté lépe zvládli tu druhou. Zasloužená remíza. Daniel Verner, Daniel Blažek
Bílá pohroma GoGo 1.NC
Josef Viktora – Ondřej Černý, Lukáš Císař, David Janovský, Ján Matyašovský, Marek Ondruš, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal vs Jiří Brožík – Jan Douděra, Daniel Kopic, Ondřej Kratochvíl, Martin Nebesář, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
17., 50. David Janovský
21. Marek Ondruš
33., 40. Jan Douděra
55. Martin Nebesář
6. 10. 17 19:15 P1 TBC Lachtan A GoGo 1.NC 4. 5:11 (0:0)
Zápas neuvěřitelný. Gogo vedli už 9:0, Lachtani ale zabrali a alespoň snížili. Vladimír Mádr
TBC Lachtan A GoGo 1.NC
Robin Alemu – Tomáš Andrle, David Čampulka, Jan Doležal, Martin Novák, Pavel Strouhal vs Jiří Brožík – Michal Douděra, Daniel Kopic, Radovan Král, Ondřej Kratochvíl, Martin Nebesář, Adam Petrák, Aleš Zmeškal
39. Michal Douděra
28. 9. 17 19:30 DEKAN GoGo 1.NC Yellow Dildos A 5. 6:4 (3:2)
Velmi zajímavé utkání, které se přelévalo ze strany na stranu i ve skóre. Nakonec, kdy Dildos dobývali Gogo, tak udělali dvě chyby a Gogo tyto chyby potrestalo.
GoGo 1.NC Yellow Dildos A
Jiří Brožík – Jan Douděra, Daniel Kopic, Radovan Král, Ondřej Kratochvíl, Martin Nebesář, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal vs Daniel Mareš – Jan Fried, Jan Janoušek, David Krous, Martin Lenc, Pavel Štěpánek