St 6.9.17 17:45 ZABEH Executors United Serfy.cz   (HL7F)
St 6.9.17 19:00 ZABEH To mi stačí VET Partizan Praha VET   (VL3C)
St 6.9.17 20:15 ZABEH Indus VET Šachta UK VET   (VL3C)
Po 25.9.17 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Ferri FC   (HL4B)
Po 25.9.17 19:15 ZAK Turman VET Starci na chmelu A   (VL3A)
Po 25.9.17 20:30 ZAK Erectico TBC Yugo FC   (HL7B)

30. 11. 17 19:30 MIKU3 Tralalalala Bandidoz 11. 6:0 (0:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodl výkon brankáře Bandidoz a střelecká produktivita jeho spoluhráče Dřízhala. Domácí ale měli minimálně na bod. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Tralalala pro start hráče v trestu v týmu Bandidoz.
Tralalalala Bandidoz
Martin Cuhra – Pavel Bartl, Michal Dvořáček, Jaroslav Homoláč, Václav Jánský, Karolína Kopecká, Milan Lecián, Filip Petrásek vs Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek
38. Václav Jánský 2., 44., 54., 59. Jan Dřízhal
16. 11. 17 19:30 zzNOVOB Bandidoz Strašnická šlechta 10. 2:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém měli velkou nevýhodu domácí, kteří se sešli bez střídání a už koncem druhého poločasu na nich byla znát únava. Ovšem v prvním poločase udrželi bezbrankový stav. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný a proto zápas skončil zaslouženou remízou.
Bandidoz Strašnická šlechta
Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, František Vógl vs Viktor Poupě – Jaroslav Beránek, Tomáš Havlín, Martin Janeček, Martin Kolkop, Martin Müller, Karel Švec, Petr Sýkorovský, Jan Zachar
47. Jan Jeřábek
48. Jan Dřízhal
9 Jiří Roubínek 45., 56. Tomáš Havlín
9. 11. 17 20:15 P2 Reage boys Bandidoz 9. 3:1 (2:1)
Utkání rozdílných poločasů. V první půli byli lepší domácí Reage boys a zaslouženě vedli 2:1. Ve druhé půli se hosté Bandidoz zlepšili, domácí přehrávali, vytvářeli si šance, které však nedokázali proměnit. V závěru útočil i brankář, který se nestihl vrátit a domáci zvýšili na 3:1 z kopu od brány, čímž vítězství zpečetili. Rataj
Reage boys Bandidoz
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Jan Nekvapil, Pavel Pech vs František Vógl – Jan Dřízhal, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek
9. Michal Bošanský
26. Jan Nekvapil
54. Pavel Sivák
27. Jan Dřízhal
2. 11. 17 19:15 MOTO2 Bandidoz Tuscarora 03 8. 3:1 (1:0)
Pohodové utkání a zasloužené vítězství lepšího týmu Bandidoz. Hošek
Bandidoz Tuscarora 03
František Vógl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Lukáš Perský, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
23. Jan Jeřábek
37. OG
50. Jan Dřízhal
54. Martin Kočárek
26. 10. 17 20:45 MIKU1 Dolní Kralovice FC Bandidoz 7. 3:2 (0:1)
Vyhecovaný zápas, který nezklamal kvalitou. Oba týmy předvedly mnoho pěkných kombinací, ale i několik tvrdých zákroků.
Dolní Kralovice FC Bandidoz
Richard Šaman – Jan Boček, Milan Hrtánek, Jan Korta, Jakub Pitelka, Ondřej Pitelka, Jan Prchal, Rudolf Šaman, Marek Vlk, Petr Vlk vs František Vógl – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek
35. Marek Vlk
55. Rudolf Šaman
60. Jan Prchal
3., 58. Jan Dřízhal
18. 10. 17 20:00 ARIT Bandidoz Concur 1.FC 6. 2:5 (1:2)
Střelec Bruma a špílmachr Mallo měli největší podíl na vítězství nad dobře se pohybujícím soupeře. Ten měl ale velké problémy se zakončením. Pěkné utkání se spoustou šancí.
Bandidoz Concur 1.FC
František Vógl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek vs Tomáš Lucovič – Bogdan-Gabriel Bruma, Filip Kabátek, Eric Leitner, Victor Mallo, Marko Rumpli, Jan Zelený
3. Jan Jeřábek
58. David Příhoda
6., 8., 36., 45., 50. Bogdan-Gabriel Bruma
5. 10. 17 18:00 KORAB Bandidoz Alkohol Tea FC 5. 5:1 (3:1)
Pohledné utkání. Hosté spíše bránili a vyráželi do protiútoků, ale měli smůlu v koncovce.
Bandidoz Alkohol Tea FC
Jiří Roubínek – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek vs Daniel Marek – Pavel Brabec, David Macháček, Ján Pospěch, Stanislav Slušný, Martin Soška
11., 21., 39. Jan Dřízhal
29. Jan Jeřábek
45. Michal Šedivý
28. Martin Soška
27. 9. 17 17:45 ZABEH Atletico Dělo SFC A Bandidoz 4. 1:5 (1:1)
Vyrovnané, pěkné, férové utkání, které hosté zlomili ve svůj prospěch ve druhém poločase. Čapla
Atletico Dělo SFC A Bandidoz
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Jan Langer, Jan Lasák, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert vs František Vógl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý
25. Tomáš Kaplan 52 Jan Lasák 26. Jiří Roubínek
34. David Příhoda
41. Jaroslav Jakubec
50., 53. Jan Dřízhal
53. Jiří Roubínek
21. 9. 17 20:15 P1 Bandidoz XXX 3. 2:3 (1:3)
Hosté si během šesti minut vytvořili solidní náskok, který pak Bandidoz marně doháněli. Vukovič