Pá 22.9.17 18:00 P2 Ducksicks Vocasuna CA   (HL8J)
Pá 22.9.17 19:15 P2 Notor Střešovice FC Beach attack 90210   (HL5G)
Po 16.10.17 18:00 HRAB2 England United FC Senioři Praha A   (HL8A)
Po 16.10.17 19:15 HRAB2 Puk PFC Texas N.Strašecí FC   (HL5A)
Ne 12.11.17 11:15 HANSP Basta fidli B Sarmat FC   (HL7J)
Ne 12.11.17 12:30 HANSP Sestra Sojka Mamissero   (HL8N)

30. 11. 17 20:15 ZABEH Čechie 12° Indus VET 11. 1:8 (0:3)
Utkání dobré úrovně s jasnou převahou hostů. Sláva vítězům, ale větší čest poraženým. Trnka
Čechie 12° Indus VET
Ladislav Košťál – Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Tomáš Coufal – Michal Dufek, Pavel Fín, Richard Kes, Luděk Kula, Jiří Lantora, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček, Pavel Vyroubal
45. David Krejdl 7., 45. Zdeněk Tichý
14. Michal Dufek
29. Pavel Fín
50. Pavel Vyroubal
51., 52. Richard Kes
60. Luděk Kula
16. 11. 17 20:15 ZABEH Indus VET Deko VET 10. 8:2 (5:1)
Jednoznačné utkání, které vyznělo výrazně pro hráče Indusu. Plucar
Indus VET Deko VET
Tomáš Coufal – Michal Dufek, Pavel Fín, Richard Kes, Pavel Kudrna, Jiří Lantora, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček, Pavel Vyroubal vs Petr Štěpán – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Roman Kovář, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek
2. Richard Kes
13., 30., 34., 42. Zdeněk Tichý
18., 26., 32. Pavel Fín
14. Martin Rychlý
35. Jiří Krs
9. 11. 17 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Indus VET 9. 1:5 (1:4)
Zpočátku vyrovnaný zápas, ve kterém hosté postupně získávali navrch. Josef Čáslavský, Vlastimil Krkoška
Inter Lotyšák VET A Indus VET
Roman Dobiáš – Michal David, Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Vojtěch Kišš, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára vs Tomáš Coufal – Michal Dufek, Pavel Fín, Richard Kes, Luděk Kula, Jiří Lantora, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček, Pavel Vyroubal, Petr Zoubek
13. Jan Malypetr 4. Michal Dufek
15. Petr Vašíček
25., 56. Jiří Lantora
27. Zdeněk Tichý
26. 10. 17 19:00 ZABEH Indus VET X-team 8. 7:3 (4:3)
Utkání hrané nahoru dolu, šance střídala šanci na obou stranách. Domácí se dostali v první půli do vedení, které ve druhé půli ještě navýšili a zvítězili.
Indus VET X-team
Tomáš Coufal – Vincenzo De Blasio, Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Richard Kes, Pavel Kudrna, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Pavel Vyroubal, Petr Zoubek vs Jaroslav Hrouda – Petr Antal, Vladimír Eichler, Pavel Fiala, Daniel Kadleček, Ivan Šimáček, Miloslav Šujan
4. Petr Zoubek
7., 27., 38., 48. Zdeněk Tichý
21. Vincenzo De Blasio
60. Milan Němeček
3., 23. Daniel Kadleček
24. Pavel Fiala
19. 10. 17 18:15 HOSTI Indus VET Zachovalí 7. 4:6 (3:2)
Vyrovnané utkání vyhráli hosté díky lepší koncovce. Michal Skala
Indus VET Zachovalí
Lumír Kübel – Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Richard Kes, Václav Kropáček, Pavel Kudrna, Zdeněk Tichý, Pavel Vyroubal, Petr Zoubek vs Tomáš Dolínek – Václav Dvořák, Milan Fedor, David Kronovetr, Martin Pačanda, Jiří Pak, Marek Pohanka, Petr Příbramský, Petr Procházka
4., 25., 60. Zdeněk Tichý
17. Richard Kes
15. Milan Fedor
20. David Kronovetr
32., 56. Petr Procházka
37., 60. Václav Dvořák
12. 10. 17 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Indus VET 6. 3:1 (2:0)
Zkušenost a pohodová hra Herthy slavila úspěch.
Hertha ZMZ VET Indus VET
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Tomáš Lisko, Martin Med, Jaroslav Novotný, Richard Šuta vs Lumír Kübel – Jaroslav Dlouhý, Richard Kes, Radek Koryta, Václav Kropáček, Pavel Kudrna, Zdeněk Tichý, Pavel Vyroubal, Petr Zoubek
6. Martin Med
16. Jiří Kacovský
57. Libor Čapla
33. Petr Zoubek
4. 10. 17 19:00 ZABEH Indus VET To mi stačí VET 5. 6:1 (2:1)
Domácí byli jasně lepším týmem a jednoznačně zvítězili. Janča
Indus VET To mi stačí VET
Tomáš Coufal – Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Richard Kes, Pavel Kudrna, Luděk Kula, Zdeněk Tichý, Pavel Vyroubal, Petr Zoubek vs Petr Šídlo – David Boř, Josef Pašek, Martin Pauer, David Šídlo, Jindřich Vedral, Radek Vopat, Martin Vyhnal
26. Pavel Vyroubal
28. Jaroslav Dlouhý
32., 40., 43. Zdeněk Tichý
60. Richard Kes
5. Martin Pauer 20. Josef Pašek
28. 9. 17 19:15 TEMPO Bránický tank VET Indus VET 4. 5:6 (3:4)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém mohli vyhrát oba týmy. Nakonec zvítězili o gól šťastnější hosté, v jejichž dresu řádil Tichý, který vstřelil 5 branek svého týmu.
Bránický tank VET Indus VET
Miroslav Jaroš – Pavel Kadleček, Petr Pařízek, Martin Pokorný, Pavel Roubíček, Jiří Trnka vs Lumír Kübel – Tomáš Coufal, Vincenzo De Blasio, Jaroslav Dlouhý, Richard Kes, Václav Kropáček, Luděk Kula, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
12., 30. Martin Pokorný
14. Petr Pařízek
42. Pavel Kadleček
51. Pavel Roubíček
6., 8., 18., 24., 44. Zdeněk Tichý
46. Václav Kropáček
21. 9. 17 18:00 MALES Indus VET Partizan Praha VET 3. 4:0 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí na rozdíl hostů proměnili svoje šance a vyhráli.
Indus VET Partizan Praha VET
Tomáš Coufal – Vincenzo De Blasio, Richard Kes, Radek Koryta, Pavel Kudrna, Luděk Kula, Zdeněk Tichý, Pavel Vyroubal, Petr Zoubek vs Pavel Vacek – Petr Dirbák, Jaroslav Kolanda, Pavel Kopřivík, Martin Oulehla, Michal Šejvl, Milan Steiner, Jan Vlk, Marcel Zanusso
17. Zdeněk Tichý
19. Radek Koryta
45. OG
52. Vincenzo De Blasio
13. 9. 17 19:00 ZABEH Mamba club V Indus VET 2. 2:3 (1:3)
Zápas dvou rozdílných poločasů. První patřil Indusu, ve druhém doplatila Mamba na své nepřesné zakončení. Čapla
Mamba club V Indus VET
Tomáš Bartoněk – Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Petr Kment, Petr Mach, Martin Ochozka, Tomáš Slavík vs Jiří Englich – Tomáš Coufal, Pavel Fín, Richard Kes, Václav Kropáček, Pavel Kudrna, Jiří Lantora, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Pavel Vyroubal
14. OG
43. Martin Ochozka
4., 11. Richard Kes
21. Milan Němeček
6. 9. 17 20:15 ZABEH Indus VET Šachta UK VET 1. 6:2 (2:2)
Indus vedl rychle o dva góly, ale Šachta do půle srovnala. Po pauze už hosté na branky Indusu nedokázali reagovat. Čapla, Čapla
Indus VET Šachta UK VET
Tomáš Coufal – Pavel Fín, Richard Kes, Radek Koryta, Pavel Kudrna, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Pavel Vyroubal vs David Kubricht – Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil