8. Deportivo Estudiantil VET 11 4 3 4 38:25 11

Čt 7.9.17 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. K.F.C. FC VET   (VL4C)
Čt 7.9.17 19:15 SCBEC Kuřátka FC Malostranský SK   (VL2B)
Čt 7.9.17 20:30 SCBEC Jetoma FC Rumové pralinky VET   (VL4C)
Čt 21.9.17 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Blizzard ZM VET   (VL4C)
Čt 21.9.17 19:15 SCBEC MVS Recycled Rumové pralinky VET   (VL4C)
Čt 21.9.17 20:30 SCBEC Jetoma FC Sananim Legends   (VL4C)

29. 11. 17 19:30 BECH Trenhos VET Běchovičtí sršni A 11. 0:3 (0:1)
Hosté hráli výborně z obrany a vyráželi do rychlých brejků, které proměňovali. Domácí nedokázali vstřelit ani jednu branku.
Trenhos VET Běchovičtí sršni A
Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Kočárek, Václav Novák vs Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Pavel Vokoun, Petr Vondráček
22., 59. Martin Motyčka
35. Lukáš Koudelka
15. 11. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Tamu Pua 1.FC VET 10. 2:2 (0:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů. První patřil hostům, druhý domácím. Výborné utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou. Martin Ořešník, Lukáš Halfar
Běchovičtí sršni A Tamu Pua 1.FC VET
Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Jan Blažek – Michal Andrlík, Michal Beneš, Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, František Jílek, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Pavel Synek, Petr Záhorský
34. Jan Albrecht
43. Tomáš Eiselt
11. Petr Záhorský
26. Michal Beneš
8. 11. 17 19:15 SCBEC Stýbla Ďáblic VET Běchovičtí sršni A 9. 2:3 (0:2)
Velice férové a pohledné utkání z obou stran. Hosté byli nakonec o gól šťastnějším týmem a v závěru rozhodli o svém vítězství.
Stýbla Ďáblic VET Běchovičtí sršni A
Petr Michetschläger – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Václav Friml, Petr Kačerovský, Vladimír Stibora, Martin Těžký, Roman Vejvoda, Roman Venc, Miroslav Weiner vs Libor Šmída – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Pavel Vokoun
32. Václav Friml
53. Petr Kačerovský
10. Jiří Klůna
13. Jiří Frey
58. Tomáš Černoch
1. 11. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Po Útlumu 06 8. 1:4 (1:1)
Bojovné utkání z obou stran, které se lépe vyvrbilo pro tým Po útlumu 06.
Běchovičtí sršni A Po Útlumu 06
Tomáš Černoch – Jan Albrecht, Marek Dráb, Tomáš Eiselt, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek
7. Pavel Vokoun 30. Robert Nykl
32. Miroslav Motl
49., 56. Vojtěch Dostal
25. 10. 17 19:15 SCBEC Old Bayern Prag Běchovičtí sršni A 7. 1:0 (1:0)
Velmi pohledné utkání, které bylo po celou dobu velmi vyrovnané. Nakonec rozhodla jediná branka domácího týmu z prvního poločasu. Antonín Tikovský, Jiří Stejskal
Old Bayern Prag Běchovičtí sršni A
Petr Třešňák – Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Dalibor Trojáček, Eduard Unger, František Vandas vs Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun
11. Lukáš Lodin
18. 10. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Masters V 6. 1:7 (0:4)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Běchovičtí sršni A Masters V
Marek Dráb – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Martin Motyčka, Petr Váňa, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Petr Sklenář – Martin Dražík, Jan Ernst, Jiří Krejcar, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
35. OG 23., 28., 40. Štěpán Vondrášek
24. Jiří Krejcar
26., 44. Petr Sedloň
43. OG
10. 10. 17 18:15 BECH Kulišáci CF VET Běchovičtí sršni A 5. 6:3 (0:1)
Zápas rozdílných poločasů. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a hosté dokázali jednu ze svých šancí využít. Ve druhém poločase se domácí probudili a v pohodě dokráčeli k vítězství.
Kulišáci CF VET Běchovičtí sršni A
Michal Trojan – Ján Farkaš, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka, Martin Volf vs Petr Vondráček – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Pavel Vokoun
32., 39., 44. Roman Kříž
36. Ján Farkaš
37., 46. Miloš Vladyka
10. Jiří Frey
47., 57. Jiří Klůna
4. 10. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Gente VET 4. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání plné šancí se šťastnějším koncem pro domácí. Jakub Vokatý, Tomáš Klevcov
Běchovičtí sršni A Gente VET
Marek Dráb – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Libor Šmída, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Pavel Stárek, Vladimír Veber
56. Petr Vondráček
60. Pavel Vokoun
27. 9. 17 19:15 SCBEC Deportivo Estudiantil VET Běchovičtí sršni A 3. 2:3 (2:1)
Domácí vedli o dvě branky, ale poté hosté zabrali a v závěru strhli vítězství na svoji stranu.
Deportivo Estudiantil VET Běchovičtí sršni A
Daladier Yazbekc – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Luis García, Selmo Morais, David Rodriguez vs Marek Dráb – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Martin Motyčka, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček
13. Luis Alegria
19. Selmo Morais
28., 55. Jiří Klůna
40. Pavel Vokoun
20. 9. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Kehar club VET 2. 2:1 (0:1)
Hosté hráli bez střídání a dlouho dokázali hlídat svoje jednobrankové vedení. V závěru však domácí zabrali a otočili výsledek ve svůj prospěch. Kopřiva
Běchovičtí sršni A Kehar club VET
Libor Šmída – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka
50. Pavel Vokoun
52. Jiří Frey
9. Jan Sekerka
6. 9. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Tuscarora VET 1. 3:3 (2:3)
Rušný zápas, ve kterém hrála Tuscarora po celou dobu bez střídání a s vypětím všech sil odolávala trvalému tlaku Sršňů. Dokonce šli hosté před půlí do vedení, ale po pauze ještě jednou kapitulovali a nakonec udrželi alespoň remízu. Kučera
Běchovičtí sršni A Tuscarora VET
Marek Dráb – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Thomas Hartmann, Martin Novotný, Zdeněk Vrána, Jan Vypior