Čt 2.11.17 17:45 P3 Desítníci CH.C. Lunochod 1.MFK A   (HL8I)
Čt 2.11.17 19:00 P3 Nejistý Felix UVL Estudiantes UVL   (UVL1A)
Čt 2.11.17 20:15 P3 Lucián FC B Lužinýýý Boys   (HL5F)
Čt 23.11.17 19:30 MIKU3 Banzai Těžká demence   (HL6H)
Čt 23.11.17 20:45 MIKU3 Alténa ST Rarach FC   (HL8E)

30. 11. 17 20:45 MIKU4 Mamba club V To mi stačí VET 11. 5:2 (3:2)
Pěkné utkání v rychlém tempu. Hosté mohli uhrát lepší výsledek, ale dvakrát pustili domácí do samostatného úniku na gólmana, čehož Mamba dokázala naplno využít.
Mamba club V To mi stačí VET
Jaroslav Třešňák – Jan Dostál, Daniel Gill, Jindřich Hůla, Tomáš Kratochvíl, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Miloš Starý, Jiří Tryner vs Petr Šídlo – Pavel Blecha, David Boř, Josef Pašek, Martin Pauer, David Šídlo, Jindřich Vedral, Martin Vyhnal
2. Vladimír Semanco
11., 57. Jiří Tryner
25. Jindřich Hůla
45. Tomáš Kratochvíl
7. Pavel Blecha
9. David Boř
16. 11. 17 19:15 TEMPO Bránický tank VET Mamba club V 10. 4:4 (3:2)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Bránický tank VET Mamba club V
Miroslav Jaroš – Jiří Chlouba, Stanislav Druba, Pavel Kadleček, Petr Pařízek, Martin Pokorný, Pavel Roubíček vs Tomáš Kratochvíl – Jan Dostál, Jindřich Hůla, Martin Ochozka, Tomáš Slavík, Miloš Starý, Jiří Tryner
10., 43. Petr Pařízek
12., 20. Stanislav Druba
3., 45. Jindřich Hůla
8. Jan Dostál
59. Jiří Tryner
9. 11. 17 18:00 MALES Mamba club V Partizan Praha VET 9. 4:1 (1:1)
Jednoznačné utkání pro Mambu.
Mamba club V Partizan Praha VET
Tomáš Bartoněk – Jindřich Hůla, Tomáš Kratochvíl, Petr Mach, Martin Ochozka, Tomáš Slavík, Jiří Tryner vs Pavel Vacek – Vladimír Dubský, Pavel Kopřivík, Petr Novotný, Tomáš Petržela, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Jan Vlk
24., 43. Jiří Tryner
53. Tomáš Kratochvíl
59. Petr Mach
11 Jindřich Hůla 11. Pavel Kopřivík 42. Tomáš Petržela
26. 10. 17 18:15 HOSTI Zachovalí Mamba club V 8. 5:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí od 5. minuty vedli a v závěru potvrdili svoje vítězství.
Zachovalí Mamba club V
Marek Pohanka – David Kronovetr, Jan Merunka, Jiří Pak, Petr Příbramský, Petr Procházka, Tomáš Svoboda vs Tomáš Bartoněk – Daniel Gill, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Petr Kment, Tomáš Kratochvíl, Petr Mach, Martin Ochozka, Tomáš Slavík, Jiří Tryner
5., 60., 60. Jan Merunka
57., 60. Tomáš Svoboda
29 Tomáš Svoboda 59. Jiří Tryner
19. 10. 17 18:00 SCBEC Šachta UK VET Mamba club V 7. 4:2 (3:0)
Domácí hráči byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Šachta UK VET Mamba club V
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Tomáš Bartoněk – Daniel Gill, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Petr Kment, Tomáš Kratochvíl, Petr Mach, Martin Ochozka, Tomáš Slavík, Jiří Tryner
12. Tomáš Volf
13., 27. Jan Zapotil
52. Martin Antošík
56. Jiří Tryner
58. Daniel Gill
12. 10. 17 18:15 HANSP Mamba club V Čechie 12° 6. 2:5 (0:3)
První poločas utkání byl jasnou záležitost týmu Čechie, který si vytvořil dost šancí a dokázal je i proměnit. Druhý poločas už byl vyrovnanější, i Mamba se dostávala do šancí a dvakrát skórovala. Husák
Mamba club V Čechie 12°
Tomáš Bartoněk – Jindřich Hůla, Petr Kment, Tomáš Kratochvíl, Tomáš Slavík, Jiří Tryner vs Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek
47., 53. Jiří Tryner 3., 12., 37. Martin Půlpán
23. David Krejdl
56. Petr Kopička
5. 10. 17 19:30 ARIT Deko VET Mamba club V 5. 2:1 (0:0)
Velmi dynamické utkání plné šancí. Jen domácí byli o něco lepší v zakončení.
Deko VET Mamba club V
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs Tomáš Bartoněk – Adrian Hrušovský, Petr Kment, Tomáš Kratochvíl, Petr Mach, Martin Ochozka, Tomáš Slavík, Jiří Tryner
40. Milan Pulec
42. Pavel Sládek
37. Adrian Hrušovský
28. 9. 17 18:15 HANSP Mamba club V Inter Lotyšák VET A 4. 2:6 (1:3)
Pohledný fotbal. Lotyšák vyhrál zaslouženě, když trestal velké chyby v obraně Mamby. Martin Morozovič, Jaroslav Hubínek
Mamba club V Inter Lotyšák VET A
Tomáš Bartoněk – Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Petr Kment, Tomáš Kratochvíl, Petr Mach, Tomáš Slavík, Jiří Tryner vs Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Zbyněk Faukner, Vojtěch Kišš, Martin Kraus, Oldřich Šára, Jaroslav Sirotek
50. Petr Kment
3. Daniel Brodský
18., 32. Jaroslav Sirotek
29., 55. Vojtěch Kišš
36. Martin Kraus
21. 9. 17 20:30 MALES X-team Mamba club V 3. 0:3 (0:1)
Pěkné utkání s řadou šancí na obou stranách. Hosté byli produktivní v zakončení a díky tomu vyhráli.
X-team Mamba club V
Marek Podhorný – Petr Antal, Vladimír Eichler, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Pavel Pokorný, Ivan Šimáček, Miloslav Šujan vs Tomáš Bartoněk – Daniel Gill, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Petr Kment, Petr Mach, Martin Ochozka, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík
10., 54. Martin Ochozka
13. 9. 17 19:00 ZABEH Mamba club V Indus VET 2. 2:3 (1:3)
Zápas dvou rozdílných poločasů. První patřil Indusu, ve druhém doplatila Mamba na své nepřesné zakončení. Čapla
Mamba club V Indus VET
Tomáš Bartoněk – Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Jindřich Hůla, Petr Kment, Petr Mach, Martin Ochozka, Tomáš Slavík vs Jiří Englich – Tomáš Coufal, Pavel Fín, Richard Kes, Václav Kropáček, Pavel Kudrna, Jiří Lantora, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Pavel Vyroubal
14. OG
43. Martin Ochozka
4., 11. Richard Kes
21. Milan Němeček
7. 9. 17 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Mamba club V 1. 2:4 (2:1)
Zápas veteránské ligy rozhodla individualita hráče Semanca.
Hertha ZMZ VET Mamba club V
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Richard Šuta vs Tomáš Bartoněk – Daniel Gill, Adrian Hrušovský, Petr Mach, Martin Ochozka, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík