12. Deportivo bez Coruna A 11 3 1 7 37:51 7

Čt 12.4.18 18:00 KORAB Bába FC Bílá pohroma   (HL6H)
Čt 12.4.18 19:15 KORAB Raiffani Modrý Svině A   (HL4D)
Čt 12.4.18 20:30 KORAB Kuřátka FC Javorák   (VL1A)
Po 14.5.18 17:45 MIKU1 Trilobiti UVL Cormoran FC UVL   (UVL1A)
Po 14.5.18 19:00 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A UTS Vršovice VET   (VL2A)
Po 14.5.18 20:15 MIKU1 Ferri FC Celtic THK   (HL4B)

15. 6. 18 18:15 HOSTI Palouček AC Bedna 98 FC 11. 0:7 (0:4)
Hosté byli produktivnější a dokázali své akce dotáhnout do konce. Palouček netrefoval branku, případně mířil do brankáře.
Palouček AC Bedna 98 FC
Marek Grůša – Ondřej Bulíř, Vojtěch Frula, Ivan Junas, Jakub Kadeřábek, Roman Krichebauer, Ondřej Miček, Tomáš Pekár, Lukáš Vizingr vs Adam Mašek – Karel Antonín, Patrik Boubín, Matěj Lang, Vladimír Lhota, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, František Přibyl
16. František Přibyl
22., 24. Patrik Boubín
29. Jan Lukáš
34. Karel Antonín
38., 56. Matěj Lang
1. 6. 18 19:30 KBELY Erko Kbely Palouček AC 10. 5:4 (5:1)
Domácí poměrně snadno vedli po necelých dvaceti minutách 5:0, Palouček ale pak snížil a ve druhé půli postupně ukrajoval z náskoku soupeře. Vyrovnat už ale i přes řadu šancí nezvládli. Hošek
Erko Kbely Palouček AC
Filip Svoboda – Jakub Daněček, Tomáš Fischer, Adam Kučera, Jakub Kučera, Michael Leibl, Dominik Vašut vs Marek Grůša – Ivan Junas, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Roman Krichebauer, Tomáš Pekár, Jakub Troníček
57. Ivan Junas
24. 5. 18 20:45 HOSTI Palouček AC Scarface AC 9. 3:2 (1:1)
Pohledné vyrovnané utkání, ve kterém šťastnější domácí v poslední minutě urvali vítězství. Vukovič
Palouček AC Scarface AC
Marek Grůša – Ondřej Bulíř, Michal Hajný, Ivan Junas, Jan Kadeřábek, Pavel Král, Roman Krichebauer, Ondřej Miček, Jakub Troníček vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Zdeněk Jemelík, Petr Kadeřábek, Martin Plevka, Richard Valoušek, Radomil Žďárský
15., 60. Jan Kadeřábek
53. OG
17., 50. Zdeněk Jemelík
17. 5. 18 20:45 HOSTI Vládci Prahy Palouček AC 8. 1:4 (1:1)
Pěkný a rychlý fotbal, který přinesl spoustu krásných akcí. Palouček byl na zápas lépe připravený a zásluhou čtyř branek svého nejlepšího hráče vyhrál.
Vládci Prahy Palouček AC
Karel Erben – Tomáš Bábovka, Josef Brandejs, Daniel Dobrovodský, Adam Hlava, Martin Humpl, Daniel Peterka, David Sváček vs Marek Grůša – Ondřej Bulíř, Vojtěch Frula, Ivan Junas, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Roman Krichebauer, Ondřej Miček, Jakub Troníček, Lukáš Vizingr
14. Josef Brandejs 21., 32., 58., 60. Jan Kadeřábek
10. 5. 18 20:45 HOSTI Palouček AC A.G.Č.V. 7. 4:0 (1:0)
Jednoznačný zápas, hosté neproměňovali šance a zaslouženě prohráli. Rataj
Palouček AC A.G.Č.V.
Marek Grůša – Ondřej Bulíř, Ivan Junas, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Roman Krichebauer, Ondřej Miček, Tomáš Pekár vs Kryštof Rzounek – Ondřej Dvořák, Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr
26., 59. Jan Kadeřábek
35. Ondřej Bulíř
48. Tomáš Pekár
27. 4. 18 18:15 HOSTI Power Rangers Palouček AC 5. 3:2 (3:2)
Vyrovnané utkání, dramatické až do konce.
Power Rangers Palouček AC
Michal Kocourek – David Anděl, Dominik Buchar, Pavel Caizl, Tomáš Dobrý, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach vs Jakub Kadeřábek – Ondřej Bulíř, Marek Grůša, Lukáš Haloun, Ivan Junas, Ondřej Miček, Tomáš Pekár, Jakub Troníček, Lukáš Vizingr
22., 26. Dominik Buchar
25. Tomáš Ottomanský
11. Ondřej Miček
16. Lukáš Vizingr
19. 4. 18 20:45 HOSTI Palouček AC La Famiglia 4. 0:7 (0:4)
Rychlé a kvalitní utkání ze strany obou týmů, góly ale dávali jen hosté. Martin Hajný, Jiří Studený
Palouček AC La Famiglia
Marek Grůša – Ivan Junas, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Roman Krichebauer, Tomáš Pekár, Jakub Troníček, Lukáš Vizingr vs Petr Dvořák – Josef Kurka, Carlo Maria Maione, Jan Roubíček, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna
4., 9., 53., 54. Jan Zuna
8. Josef Kurka
22. Carlo Maria Maione
51. Jan Zuna
13. 4. 18 18:00 MALES Youngsters FC Palouček AC 3. 4:3 (3:3)
Zápas plný zvratů zvládli nakonec lépe domácí.
Youngsters FC Palouček AC
Jan Nováček – Filip Jíša, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Marek Šula vs Marek Grůša – Vojtěch Frula, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Roman Krichebauer, Ondřej Miček, Tomáš Pekár, Jakub Troníček
11. Tomáš Koubek
25. Marek Šula
29., 52. Jakub Maršoun
9., 20. Jakub Kadeřábek
23. Roman Krichebauer
6. 4. 18 18:45 TEMPO Palouček AC Hodkovičky United FC 2. 1:8 (0:3)
Domácí hráli celý zápas bez střídání a hlavně ve druhém poločase to bylo znát. Zasloužená výhra Hodkoviček, domácí ještě podržel brankář. Petr
Palouček AC Hodkovičky United FC
Marek Grůša – Vojtěch Frula, Ivan Junas, Ondřej Miček, Tomáš Pekár, Lukáš Vizingr vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
56. Vojtěch Frula 5., 48. Tomáš Bělohorec
16., 55. Marek Mysliveček
25. Dominik Pechar
44. Štěpán Obrusník
45. Jakub Hněvkovský
46. Štěpán Materna
26. 3. 18 19:30 HOSTI Speciál Bráník B Palouček AC 6. 1:1 (1:0)
Velice kvalitní utkání, útočný a kombinační fotbal. Zasloužená remíza.
Speciál Bráník B Palouček AC
Jan Šálek – Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka vs Marek Grůša – Ondřej Bulíř, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Roman Krichebauer, Ondřej Miček, Tomáš Pekár, Jakub Troníček
26. Jiří Kotáb 42. Jan Kadeřábek
22. 3. 18 20:45 HOSTI Deportivo bez Coruna A Palouček AC 1. 3:4 (0:0)
Rychlé tempo, pěkný fotbal. Palouček dokázal proměnit víc šancí než soupeř. Remíza by ale byla asi spravedlivější.
Deportivo bez Coruna A Palouček AC
Kamil Papež – Daniel Boubín, Pavol Duda, Ondřej Filo, Michal Křivka, Michal Majer, Martin Pilc, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil, Jakub Wulkan vs Marek Grůša – Ondřej Bulíř, Vojtěch Frula, Jakub Kadeřábek, Jan Kadeřábek, Roman Krichebauer, Ondřej Miček, Tomáš Pekár, Jakub Troníček