Ne 15.4.18 20:00 MIKU3 Kolomajzna TJ Pornolištičky   (HL8M)
Ne 3.6.18 16:15 MIKU3 Fifty-two faders Vzteklé Želvičky   (HL7K)
Ne 3.6.18 17:30 MIKU3 Hustec Defect Praha   (HL4E)

17. 6. 18 18:45 MIKU4 GP Rangers Plameňáci 1.FC A 11. 1:7 (0:4)
Plameňáci měli celý zápas převahu a zaslouženě vyhráli.
Mikoláš Obrusník – Dominik Čemus, Filip Dolan, Patrik Jantač, Albert Kincl, Jan Skřivánek, Adam Tročil vs Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Karel Pavlišín, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Jiří Zazadzi
12., 28., 58. Lukáš Dajčar
20. Martin Mihalík
50. Jiří Zazadzi
2. 6. 18 10:00 LITVI Plameňáci 1.FC A Sací komando Modřany 10. 5:3 (2:3)
Utkání hrané v pěkném a rychlém tempu. Domácí otočili díky větší efektivitě. Hosté střeleckou převahu nevyužili. Tomáš Kučera, Martin Rákosník
Plameňáci 1.FC A Sací komando Modřany
Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Martin Mihalík, Miroslav Novotný, Jiří Zazadzi vs Michal Kalbáč – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Michal Kalbáč ml., Patrik Novotný, Tomáš Strnad, Dominik Štrop, Jan Zachar, Miroslav Ženíšek
6., 24. Jan Kechner
32., 37. Lukáš Dajčar
55. Martin Mihalík
35 Miroslav Novotný 5., 7. Ondřej Dýba
9. Patrik Novotný
27. 5. 18 18:45 TEMPO Drny FC Plameňáci 1.FC A 9. 4:6 (2:3)
Plameňáci jezdili a soupeře drželi stále pod tlakem.
Drny FC Plameňáci 1.FC A
Matěj Šiška – Tomáš Čebiš, Martin Hruška, Michal Hruška, Josef Kašpar, Lukáš Krýda, Adam Tovara vs Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Jiří Zazadzi
6., 40. Tomáš Čebiš
28. Martin Hruška
35. Josef Kašpar
5., 7., 57. Lukáš Dajčar
19. Jiří Zazadzi
39., 48. Jan Kechner
19. 5. 18 11:15 LITVI Plameňáci 1.FC A Periferie United 8. 1:0 (1:0)
Domácí využili počáteční převahu a dostali se do vedení. Periferie pak tlačila, ale marně. Jan Babinec, Roman Pilík
Plameňáci 1.FC A Periferie United
Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Martin Mihalík, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Jiří Zazadzi vs Martin Štěrba – Lukáš Ambros, Radek Holeš, Daniel Ochman, Ondřej Richter, Petr Venzara, Jan Zídek
23. Martin Mihalík
12. 5. 18 08:45 BECH Sen Černý Most II PG Plameňáci 1.FC A 7. 0:5 (0:0)
Utkání výborné úrovně, zasloužená výhra hostů. Trnka
Sen Černý Most II PG Plameňáci 1.FC A
Lukáš Hamouz – Ondřej Bambas, Tomáš Brotánek, Ondřej Fencl, František Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Michal Koščo, Lukáš Markvart, Michal Ulrych vs Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Josef Pospíšil, Jiří Zazadzi
36. Tomáš Neužil
40. Jan Kechner
44. Lukáš Dajčar
47. Miroslav Novotný
52. Josef Pospíšil
6. 5. 18 15:00 BECH Plameňáci 1.FC A Jižní Sheepy 6. 3:1 (1:1)
Fotbal ve vlažném tempu za velkého horka.
Plameňáci 1.FC A Jižní Sheepy
Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Jan Kechner, Martin Mihalík, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Václav Štefan, Jiří Zazadzi vs Filip Balcárek – Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Petr Kučera, Lukáš Melichar, Michael Puchar
11. Lukáš Dajčar
42. Karel Pavlišín
49. Jiří Zazadzi
30. Lukáš Melichar
29. 4. 18 18:45 P1 Bamboocha City Plameňáci 1.FC A 5. 5:2 (3:0)
Technický fotbal okořeněný pěknými skluzy. Domácí si vypracovali rozhodující náskok už v prvním poločase. Hošek
Bamboocha City Plameňáci 1.FC A
Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter, Martin Zemánek vs Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Jiří Zazadzi
8., 23., 59. Zdeněk Kouba
23., 35. Petr Junek
33. Lukáš Dajčar
45. Jiří Zazadzi
21. 4. 18 11:15 LITVI Plameňáci 1.FC A Deportivo Praga 4. 3:2 (2:2)
Deportivo předvedlo skvělý výkon, přesto odešlo poraženo. Plameňáci měli možnost střídat a to se na jejich aktivitě projevilo, když brzy vedli 2:0. Hosté pak sice po několika chytrých akcích dosáhli na vyrovnání, na gól na 3:2 krátce po poločase už ale odpovědět nedokázali, i když bojovali až do poslední minuty.
Plameňáci 1.FC A Deportivo Praga
Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Jan Kechner, Martin Mihalík, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Jiří Zazadzi vs Petr Martiník – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Jakub Kosina, Luboš Vacek
8., 13. Lukáš Dajčar
33. Jan Kechner
14. Tomáš Bruder
29. Martin Beránek
14. 4. 18 11:15 LITVI Plameňáci 1.FC A Úžas 1.FFS 3. 3:1 (1:0)
Plameňáci hráli ze zajištěné obrany a Úžas se dostával do šancí jen ztěžka. Janča
Plameňáci 1.FC A Úžas 1.FFS
Jiří MaroušekLukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Tomáš Neužil, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Václav Štefan, Jiří Zazadzi vs Martin Mráz – Stanislav Apolenár, Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Jan Pořízek, Jan Šťovíček, František Tůma