St 25.4.18 18:15 LITVI Rokoska SUP Domácí potřeby SUP   (SVL2B)
St 25.4.18 19:30 LITVI Sváteční mančaft Sokol Picasso B   (HL5D)
St 25.4.18 20:45 LITVI Serfy.cz Kojots United   (HL6D)
Ne 20.5.18 17:30 MIKU3 Čanda bůráků Beton FC   (HL5H)
Ne 20.5.18 18:45 MIKU3 Améby AFC B Koza znezaneřáděná   (HL8M)
Ne 20.5.18 20:00 MIKU3 Xichties FC Taggart   (HL6L)

20. 6. 18 20:15 METE2 Strašnická šlechta Shooters Morava FC 11. 6:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém se rozhodlo až v závěru druhého poločasu.
Strašnická šlechta Shooters Morava FC
Petr Havlín – Tomáš Havlín, Martin Janeček, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Martin Šindler, Karel Švec, Petr Sýkorovský vs Bohumil Stodola – Tomáš Kukla, Martin Kuttler, Roman Skála, Lukáš Špaček, Pavel Střelecký, Lukáš Uher, Lukáš Valeš
34., 38., 41. Jakub Konečný
50. Martin Janeček
55., 60. Karel Švec
28., 42., 52. Tomáš Kukla
6. 6. 18 19:15 STER3 Kehar Club FC Strašnická šlechta 10. 1:1 (0:1)
Zápas plný emocí, koukatelný a na šance vyrovnaný. Remíza zasloužená. Sedláček
Kehar Club FC Strašnická šlechta
Michael Mráz – Martin Dražan, Petr Kaminski, Petr Pergler, Josef Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd vs Petr Havlín – Tomáš Havlín, Martin Janeček, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Martin Müller, Martin Šindler, Karel Švec, Petr Sýkorovský, Jan Zachar
44. Martin Dražan 20. Martin Kolkop
24. 5. 18 20:15 MIKU4 R.I.P. B Strašnická šlechta 9. 7:3 (4:0)
Pohledné utkání bohaté na branky.
R.I.P. B Strašnická šlechta
Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Jiří Němec, Vojtěch Patočka vs Petr Havlín – Tomáš Havlín, Alan Ilczyszyn, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Martin Müller, Karel Švec, Petr Sýkorovský
9., 42. Vojtěch Patočka
15., 20., 25., 38. Jiří Němec
52. Michal Kočí
41. Lukáš Kabeš
43. Karel Švec
53. Martin Kolkop
16. 5. 18 19:30 HANSP Strašnická šlechta Pendula Bona AC 8. 1:2 (1:1)
Dobré, dramatické utkání s mnoha šancemi na obou stranách nakonec dopadlo vítězně pro šťastnější hráče hostů.
Strašnická šlechta Pendula Bona AC
Petr Havlín – Jaroslav Beránek, Tomáš Havlín, Martin Janeček, Martin Kolkop, Martin Müller, Karel Švec, Petr Sýkorovský vs Štěpán Mentberger – Aleš Babka, Radek Beránek, Josef Pechar, Pavel Sedlák, Pavel Žák, Václav Zrno
12. Tomáš Havlín 22., 56. Václav Zrno
10. 5. 18 19:30 BECH Kluci z Vršovic Strašnická šlechta 7. 5:0 (2:0)
KZV byli jasně lepším mužstvem. Lépe kombinovali a přesněji přihrávali a po zásluze brali oba body. Janča
Kluci z Vršovic Strašnická šlechta
Ondřej Vičík – Petr Bezunk, Pavel Bílek, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Kalčík, Pavel Kořínek, Martin Vydra vs Petr Havlín – Tomáš Havlín, Martin Janeček, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Karel Švec, Petr Sýkorovský, Jan Zachar
15., 60. Pavel Bílek
30., 56. Martin Vydra
40. Petr Bezunk
26. 4. 18 19:00 MIKU4 Inter Bubeneč Strašnická šlechta 5. 3:5 (2:1)
Inter lépe začal a ujal se vedení. Šlechta ale v druhé půli přidala, výsledek otočila a zaslouženě vyhrála. Filip Donát, Václav Adolf
Inter Bubeneč Strašnická šlechta
Pavel Kalandra – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna vs Karel Švec – Zdeněk Beránek, Tomáš Havlín, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Martin Müller, Petr Sýkorovský, Jan Zachar
8. Jaroslav Kuneš
19. Karel Pohan
58. Jaroslav Radovnický
25., 51. Martin Kolkop
38., 41. Jakub Konečný
55. Tomáš Havlín
19. 4. 18 20:15 P3 Strašnická šlechta Concur 1.FC 4. 3:1 (1:0)
Bojovné utkání, domácí lepší v zakončování. Václav Kovařík
Strašnická šlechta Concur 1.FC
Petr Havlín – Zdeněk Beránek, Tomáš Havlín, Martin Müller, Martin Šindler, Petr Sýkorovský, Michal Valíček, Jan Zachar vs Matteo Biasin – Filip Kabátek, Tomáš Lucovič, Victor Mallo, Alessio Marongiu, Marko Rumpli, Giacomo Vacirca, Jan Zelený
25., 44. Michal Valíček
56. Jan Zachar
42. Alessio Marongiu
11. 4. 18 18:15 zzNOVOB Strašnická šlechta Zavináč FC 6. 8:2 (3:0)
Utkání bez závad. Tým Strašnická šlechta od začátku převzala otěže do svých rukou a po zásluze vyhrála.
Strašnická šlechta Zavináč FC
Alan Ilczyszyn – Petr Havlín, Tomáš Havlín, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Martin Müller, Martin Šindler, Karel Švec, Petr Sýkorovský vs Přemysl Chodura – Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Ondřej Lang, Matěj Šolar, Jaroslav Stasinka, Richard Stránský, Michal Vojta
10., 11., 33., 48. Jakub Konečný
14. Karel Švec
43. Martin Kolkop
49., 60. Martin Šindler
38. Ondřej Lang
58. Miroslav Hejzdral
4. 4. 18 18:00 HRAB2 Holosmetky FC B Strašnická šlechta 3. 5:1 (0:0)
V prvním poločase sice branka k vidění nebyla, ovšem šancí měly oba týmy hodně. Ve druhém poločase se domácí dostali do vedení a zápas dovedli zaslouženě do vítězného konce. Tomáš Sedláček, Daniel Nicolosi
Holosmetky FC B Strašnická šlechta
Lukáš Augustýn – Jakub Čihák, Ladislav Hrejzek, Patrik Laibl, František Presl, Miroslav Vaněk, Alexandr Vochmin vs Jaroslav Beránek – Zdeněk Beránek, Tomáš Havlín, Martin Kolkop, Martin Müller, Karel Švec
35., 50., 56. Jakub Čihák
39. Ladislav Hrejzek
43. OG
55. Martin Kolkop
28. 3. 18 20:15 MIKU3 Strašnická šlechta AC SK FC 2. 1:10 (1:5)
Jasně lepší AC SK FC zaslouženě zvítězili. V druhé půli trochu ubrali, ale i tak desítka padla. Tomáš Axler
Strašnická šlechta AC SK FC
Alan Ilczyszyn – Martin Janeček, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Martin Müller, Karel Švec, Petr Sýkorovský, Jan Zachar vs Jan Doležal – Petr Homolka, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora
13. Karel Švec 2., 59. Štěpán Malý
6., 36. Ondřej Sýkora
9., 27. Jakub Kyselka
17. Michael Mácha
32., 60. Tomáš Linhart
48. Petr Morávek
22. 3. 18 20:15 P2 !nBev Tigers Strašnická šlechta 1. 4:3 (3:2)
Bojovný zápas na obě strany. !nbev tigers byl více faulujícím týmem, ale důrazem platil na útočníky Strašnické šlechty. Přesto byla výhra Tigers těsná a remíza by byla možná spravedlivější.
!nBev Tigers Strašnická šlechta
Remigiusz NowakErik Fišera, Tom Goossenaerts, Rafael Israel, Alan Dimas Lujan, Paulo Machado, Pedro Soares, Sven Weenink vs Karel Švec – Jaroslav Beránek, Tomáš Havlín, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Martin Müller, Petr Sýkorovský