Pohledné a klidné utkání bohaté na góly.
Lukáš Augustýn – Jakub Čihák, Stanislav Hnát, Patrik Laibl, František Presl, Martin Šmida, Miroslav Vaněk, Alexandr Vochmin, Václav Vrbický vs Matěj Šolar – Přemysl Chodura, Miroslav Hejzdral, Ondřej Lang, František Staněk, Jaroslav Stasinka, Michal Vojta
49., 54. Jakub Čihák
17. Michal Vojta
38., 50. Ondřej Lang
23. 5. 18 20:15 MIKU3 Zavináč FC AC SK FC 9. 1:2 (1:1)
Pohledný běhavý fotbal s pěknými kombinacemi. Těsná, ale zasloužená výhra hostů.
Zavináč FC AC SK FC
Matěj ŠolarPřemysl Chodura, Jakub Hon, Ondřej Lang, Jaroslav Stasinka, Richard Stránský, Marek Vogl, Michal Vojta vs Jan Doležal – Petr Homolka, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora
25. Richard Stránský 21. Petr Homolka
45. Michael Mácha
17. 5. 18 19:00 P2 !nBev Tigers Zavináč FC 8. 2:1 (1:1)
Díky technice a velmi dobré práci s balónem po právu vyhráli domácí.
!nBev Tigers Zavináč FC
Remigiusz Nowak – Lars Everaerts, Tom Goossenaerts, Rafael Israel, Alan Dimas Lujan, Paulo Machado, Pedro Soares vs Matěj Šolar – Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Ondřej Lang, Jaroslav Stasinka, Richard Stránský, Marek Vogl, Michal Vojta
17. Alan Dimas Lujan
35. Pedro Soares
5. Ondřej Lang
9. 5. 18 19:00 METE1 Zavináč FC Shooters Morava FC 7. 1:4 (0:2)
V prvním poločase šel tým Shooters rychle do vedení, které do přestávky navýšil na 2:0, přičemž byl lepší v útočné i obranné fázi. Ve druhé půli zvýšil až na 3:0, avšak Zavináč přidal plyn a snížil, poté nastřelil břevno a dále tlačil. Gól však nevstřelil a Shooters do otevřené obrany uzavřeli na 4:1. Hošek
Zavináč FC Shooters Morava FC
Přemysl Chodura – Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Ondřej Lang, Matěj Šolar, František Staněk, Jaroslav Stasinka, Marek Vogl, Michal Vojta vs Bohumil Stodola – Tomáš Čelůstka, Richard Netopil, Roman Skála, Lukáš Špaček, Lukáš Uher, Lukáš Valeš, Jiří Vávra
42. Michal Vojta 1., 24., 59. Tomáš Čelůstka
41. Richard Netopil
45. Lukáš Valeš
26. 4. 18 19:30 DEKAN Zavináč FC R.I.P. B 5. 3:6 (0:5)
První půle patřila jednoznačně týmu R.I.P., ale v druhé polevili a snaživý tým Zavináče zdramatizoval zápas, ale vyrovnat už nedokázal.
Zavináč FC R.I.P. B
Michal Vojta – Přemysl Chodura, Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Ondřej Lang, Matěj Šolar, František Staněk, Jaroslav Stasinka, Marek Vogl vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Jan Horyna, Martin Horyna, Michal Kočí, Jiří Němec, Martin Poláček
21. Michal Kočí
18. 4. 18 19:30 HANSP Pendula Bona AC Zavináč FC 4. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém oba týmy vycházely ze zajištěné obrany ve snaze neinkasovat. Zápasu by slušela remíza, ale šťastnější byl domácí tým. Jiří Němec
Pendula Bona AC Zavináč FC
Pavel Žák – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Radek Sojka – Přemysl Chodura, Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Matěj Šolar, František Staněk, Jaroslav Stasinka, Michal Vojta
56. Josef Pechar
11. 4. 18 18:15 zzNOVOB Strašnická šlechta Zavináč FC 6. 8:2 (3:0)
Utkání bez závad. Tým Strašnická šlechta od začátku převzala otěže do svých rukou a po zásluze vyhrála.
Strašnická šlechta Zavináč FC
Alan Ilczyszyn – Petr Havlín, Tomáš Havlín, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Jakub Konečný, Martin Müller, Martin Šindler, Karel Švec, Petr Sýkorovský vs Přemysl Chodura – Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Ondřej Lang, Matěj Šolar, Jaroslav Stasinka, Richard Stránský, Michal Vojta
10., 11., 33., 48. Jakub Konečný
14. Karel Švec
43. Martin Kolkop
49., 60. Martin Šindler
38. Ondřej Lang
58. Miroslav Hejzdral
5. 4. 18 19:30 zzNOVOB Zavináč FC Kluci z Vršovic 3. 1:3 (0:0)
První půle byla velice vyrovnaná, ve druhé půli se třikrát trefil hostující Icík a Kluci zaslouženě vyhráli.
Zavináč FC Kluci z Vršovic
Přemysl Chodura – Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Ondřej Lang, Matěj Šolar, Marek Vogl, Michal Vojta vs Ondřej Vičík – Petr Bezunk, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Jiří Krejčí, Jan Tomšů, Martin Vičík, Martin Vydra
46. Jakub Hon 32., 36., 48. Tomáš Icík
28. 3. 18 19:15 HRAB2 Kehar Club FC Zavináč FC 2. 4:0 (1:0)
Pohledné a férové utkání. Ačkoliv byl domácí tým o něco lepší než tým hostů, čtyřgólový rozdíl mezi oběma celky je pro Zavináč poměrně krutý. Michal Nussbauer, Jiří Krob
Kehar Club FC Zavináč FC
Petr Hanzl – Jiří Beneš, Milan Holobrada, Petr Kaminski, Petr Pergler, Jan Rákosník, Josef Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd vs Přemysl Chodura – Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Ondřej Lang, Matěj Šolar, František Staněk, Jaroslav Stasinka, Richard Stránský, Marek Vogl, Michal Vojta
30. Jan Sekerka
37. Josef Rákosník
43. Petr Pergler
50. Jan Rákosník
22. 3. 18 19:00 MIKU4 Inter Bubeneč Zavináč FC 1. 2:6 (1:4)
Jelikož hosté byli mnohem důraznější, vyhráli po zásluze.
Inter Bubeneč Zavináč FC
Pavel Kalandra – Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna vs Přemysl Chodura – Tomáš Dušánek, Miroslav Hejzdral, Jakub Hon, Ondřej Lang, Matěj Šolar, František Staněk, Jaroslav Stasinka