Po 7.5.18 17:45 MIKU1 Nejistý Felix UVL Trilobiti UVL   (UVL1A)
Po 7.5.18 19:00 MIKU1 VV Vokra VV Tyran Saens 1.FC VET A   (VL2A)
Po 7.5.18 20:15 MIKU1 Batalion 91 A Ferri FC   (HL4B)
Po 21.5.18 17:45 MIKU1 Vokra VV Speciál Bráník A   (HL4B)
Po 21.5.18 19:00 MIKU1 Tučňáci SUP A Oblouci 81 AFC SUP   (SVL1A)
Po 21.5.18 20:15 MIKU1 Dvacítka Ferri FC   (HL4B)

15. 6. 18 19:30 MALES SAS fans Bakera 11. 6:0 k.
1. 6. 18 18:15 HOSTI Bakera Rito Pls 10. 8:4 (3:3)
Domácí v první půli museli otáčet skóre, nakonec však měli zápas ve své režii a soupeře přestříleli. Čapla
Bakera Rito Pls
Vojtěch Kmoch – Jiří Cieciura, Jiří Krejča, Jiří Kuděj, Oleksandr Matiykiv, Radim Matysík, Michal Pazdera, Jan Řežábek vs Jakub Nezbeda – Filip Bouček, Martin Hlubuček, Pavel Rašplička, Adam Šejnost, Ladislav-Matyáš Turek
2. Radim Matysík
9., 38., 49. Jan Řežábek
29., 58., 59. Jiří Kuděj
37. Oleksandr Matiykiv
4., 21., 48. Filip Bouček
20. Jakub Nezbeda
25. 5. 18 18:15 HOSTI Regio Team Bakera 9. 1:5 (0:1)
Hosté byli produktivnější v koncovce, po gólu na 3:1 se ještě více kousli a navýšili skóre.
Regio Team Bakera
Marek Šuhaj – Michal Bystroň, Martin Duša, Jan Kozák, Tomáš Matějek, Tomáš Pergl, Jakub Večeřa vs Vojtěch Kmoch – Jiří Cieciura, Michal Jalovecký, Marek Krejča, Jiří Kuděj, Jakub Los, Ondřej Mareš, Radim Matysík, Michal Pazdera
53. Michal Bystroň 27., 46. Radim Matysík
53. Jakub Los
59. Michal Jalovecký
60. Jiří Kuděj
18. 5. 18 18:15 HOSTI Bakera Kbelské vosy B 8. 9:1 (3:0)
Bakera svého soupeře jednoznačně přehrála. Čapla
Bakera Kbelské vosy B
Vojtěch Kmoch – Jiří Cieciura, Michal Hajduch, Marek Krejča, Jiří Kuděj, Jakub Los, Oleksandr Matiykiv, Radim Matysík, Michal Pazdera, Jan Řežábek vs Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Michal Mejsnar, Čeněk Skoč, Jan Traub
2., 49. Michal Hajduch
13. Michal Pazdera
26., 41., 42. Jan Řežábek
46., 54. Radim Matysík
47. Jakub Los
45. Čeněk Skoč
11. 5. 18 19:15 ZAK GoGo 1.NC Bakera 7. 8:2 (2:1)
Hrál se technický, pohodový fotbálek.
GoGo 1.NC Bakera
Jiří Brožík – Michal Douděra, Michal Drga, Lukáš Kratochvíl, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Adam Petrák, Aleš Zmeškal vs Jakub Los – Michal Jalovecký, Marek Krejča, Miroslav Kubiš, Jiří Kuděj, Ondřej Mareš, Oleksandr Matiykiv, Michal Pazdera
9., 14. Petr Orlowski
39., 52., 55., 58. Adam Petrák
48., 60. Michal Douděra
28. Jiří Kuděj
42. Oleksandr Matiykiv
4. 5. 18 18:15 HOSTI Bakera Tutto bene A 6. 10:3 (4:2)
Trvalá, místy až drtivá převaha domácích se odrazila i v konečném skóre.
Bakera Tutto bene A
Vojtěch Kmoch – Petr Chyle, Jiří Cieciura, Michal Jalovecký, Jiří Kuděj, Ondřej Mareš, Radim Matysík, Michal Pazdera vs Martin Řádek – Filip Fidler, Jaroslav Hušek, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, David Pham, Petr Procházka
10. Petr Chyle
17., 47., 49. Radim Matysík
23., 34., 43., 46. Jiří Kuděj
29. Jiří Cieciura
51. Ondřej Mareš
6., 26., 39. Pavel Kubal
27. 4. 18 20:45 HOSTI Devils of Zderaz Bakera 5. 1:13 (1:5)
Lepší hra Bakery s balónem i mimo něj rozhodla tento hezký pohodový fotbálek.
Devils of Zderaz Bakera
Jiří Hálek – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Aleš Kučera, Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Jiří Prokop, Dmitry Zimarev vs Jakub Los – Jiří Cieciura, Michal Jalovecký, Miroslav Kubiš, Jiří Kuděj, Ondřej Mareš, Radim Matysík
16. Jindřich Dobřanský 11., 46., 58. Radim Matysík
15., 45., 47., 51. Ondřej Mareš
19., 21., 25., 38., 55. Jiří Kuděj
20. 4. 18 18:15 HOSTI Bakera Beach attack 90210 4. 9:3 (4:2)
Bakera převyšovala svého soupeře, jak po technické, tak po kombinační stránce. Po změně stran své vedení potvrdila po pěkných akcích. Kuděj zaznamenal dvojhattrick, ten první během tří minut. Čapla
Bakera Beach attack 90210
Jiří Cieciura – Michal Hajduch, Michal Jalovecký, Jiří Kuděj, Radim Matysík, Michal Pazdera, Jan Řežábek vs Josef Bína – Jan Boltnar, Filip Exner, Martin Fila, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Radek Mencl
8. Radim Matysík
14., 15., 16., 40., 45., 58. Jiří Kuděj
46. Jan Řežábek
54. Michal Pazdera
3., 12., 44. Daniel Klimek
13. 4. 18 18:15 HOSTI Bakera Žlutá křídla 3. 11:1 (4:0)
Pěkný fotbalový zápas, téměř bez faulů. Bakera dokázala soupeře trumfnout jak rychlostí, tak technikou hry a ačkoliv měly oba týmy gólové šance, proměnit je dokázala jen Bakera. Křídla se ale nevzdávala a překvapila pěkným gólem v poslední minutě. Ladislav Knotek
Bakera Žlutá křídla
Jiří Cieciura – Michal Jalovecký, Jiří Krejča, Jiří Kuděj, Jakub Los, Radim Matysík, Alexey Novikov, Jan Řežábek, Jan Svoboda vs Jakub Fajfr – Radovan Chalupka, Lukáš Hlaváček, Marek Mitáš, Jakub Pečánka, Oldřich Petránek, Michal Šmíd, Jan Vácha, Martin Vágner
59. Michal Šmíd
4. 4. 18 19:30 TEMPO ABCOM Bakera 2. 3:13 (0:8)
Výrazná převaha týmu Bakera. Hra byla rozhodnutá už v prvním poločase. Hráč Matiykiv si připsal pět gólů a zastřílel si i brankář. Yan Bastrykin, Michel Matrossov
ABCOM Bakera
Jiří Polák – Michal Borecký, Petr Bořuta, Roman Čubr, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Jiří Kuděj – Jiří Cieciura, Jiří Krejča, Marek Krejča, Ondřej Mareš, Oleksandr Matiykiv, Jan Řežábek, Jan Svoboda