Marek Owsiany – Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Roman Souček vs Martin Řádek – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, David Pham, Petr Procházka
44. Petr Procházka
52., 59. David Pham
59. Pavel Kubal
2. 6. 18 11:15 KBELY Devils of Zderaz Kbelské vosy B 10. 1:10 (0:5)
Jednoznačný výsledek. Devils nejde upřít snaha, ale čestný gól dali až v závěru, a to po chybě brankáře.
Devils of Zderaz Kbelské vosy B
Jiří Hálek – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Stanislav Khanetskyy, Aleš Kučera, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Marek Owsiany – Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Jan Musel, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Roman Souček, Jan Traub
50. Andriy Daruda 11., 45. Čeněk Skoč
15. Miroslav Hulín
17., 30., 47., 50., 58. Roman Souček
23., 48. Jan Musel
25. 5. 18 18:15 KBELY Kbelské vosy B Beach attack 90210 9. 1:1 (0:1)
Vyrovnaná bitva, zasloužená remíza. Trnka
Kbelské vosy B Beach attack 90210
Marek Owsiany – Lukáš Beneš, Miroslav Hulín, Lukáš Mejsnar, Michal Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Radek Mencl – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Rostislav Kotas, Lukáš Vincent
54. Miroslav Hulín 27. Lukáš Vincent
18. 5. 18 18:15 HOSTI Bakera Kbelské vosy B 8. 9:1 (3:0)
Bakera svého soupeře jednoznačně přehrála. Čapla
Bakera Kbelské vosy B
Vojtěch Kmoch – Jiří Cieciura, Michal Hajduch, Marek Krejča, Jiří Kuděj, Jakub Los, Oleksandr Matiykiv, Radim Matysík, Michal Pazdera, Jan Řežábek vs Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Michal Mejsnar, Čeněk Skoč, Jan Traub
2., 49. Michal Hajduch
13. Michal Pazdera
26., 41., 42. Jan Řežábek
46., 54. Radim Matysík
47. Jakub Los
45. Čeněk Skoč
12. 5. 18 12:30 KBELY Kbelské vosy B ABCOM 7. 10:2 (3:1)
První poločas zvládly lépe Kbelský vosy, vytvořily si více šancí a dokázaly je i zakončit. Po přestávce přidaly Kbelské vosy další góly a zaslouženě zvítězily vysokým rozdílem. Husák
Kbelské vosy B ABCOM
Jan Traub – Martin Budař, Vojtěch Češka, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Michal Mejsnar, Radim Povýšil vs Roman Čubr – Michal Borecký, Jiří Marek, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař
3., 18., 33. Lukáš Mejsnar
22., 37., 53. Kryštof Mejsnar
44., 49., 57., 58. Jan Traub
7. Stanislav Vladař
43. Michal Borecký
5. 5. 18 12:30 KBELY Well Done Kbelské vosy B 6. 3:2 (1:2)
Vyhrocené utkání, kde ve druhém poločase domácí zaslouženě dokonali obrat v utkání. Miroslav Ženíšek, Tomáš Strnad
Well Done Kbelské vosy B
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Marek Owsiany – Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Dušan Kučera, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Radek Petráň, Čeněk Skoč, Roman Souček, Jan Traub
26., 42. Vladimir Timanov
53. Stanislau Maskaliunets
4. Vojtěch Češka
7. Roman Souček
28. 4. 18 12:30 KBELY Kbelské vosy B SAS fans 5. 5:3 (4:1)
Domácí dobře kombinovali a rychlým přihráváním nepouštěli hosty prakticky k ničemu. Ve 30. minutě však udělali velkou chybu v rozehrávce, hosté snížili a narostla jim křídla. Domácí měli co dělal, aby o své vedení nepřišli. Milan Šebek, Leoš Melichar
Kbelské vosy B SAS fans
Vojtěch Češka – Martin Budař, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Čeněk Skoč, Roman Souček, Jan Traub vs Slavomír Giertli – Peter Giertli, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Daniel Plachý, Jiří Šenk, Martin Šišma, Václav Tejml, František Vrána
60. Peter Giertli
21. 4. 18 11:15 KBELY Rito Pls Kbelské vosy B 4. 4:5 (3:2)
Vyrovnaný zápas, kde si Rito vytvořilo tříbrankový náskok. O ten však přišlo, na konci zápasu inkasovalo a Kbelské vosy vybojovaly vítězství.
Rito Pls Kbelské vosy B
Filip Bouček – Michal Černý, David Červený, Martin Hlubuček, Ondřej Kára, Jakub Kloboučník, Jakub Nezbeda, Pavel Rašplička, Ladislav-Matyáš Turek vs Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Tomáš Máchal, Kryštof Mejsnar, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Roman Souček
3., 17. Michal Černý
9., 39. Ladislav-Matyáš Turek
23., 59. Vojtěch Češka
24., 35. Čeněk Skoč
51. Jaroslav Souček
13. 4. 18 18:15 LITVI Kbelské vosy B Regio Team 3. 4:4 (2:2)
Pohledný fotbal skončil zaslouženou remízou. Pěkné individuální výkony na obou stranách. Socher
Kbelské vosy B Regio Team
Marek Owsiany – Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Jan Musel, Čeněk Skoč, Roman Souček, Jan Traub vs Michael Bělík – Michal Bystroň, Martin Duša, Tomáš Matějek, Tomáš Pergl, Marek Šuhaj
12., 19. Čeněk Skoč
40. Roman Souček
49. OG
16., 44. Tomáš Pergl
24. Michal Bystroň
52. Tomáš Matějek
6. 4. 18 19:15 P1 Žlutá křídla Kbelské vosy B 2. 6:9 (5:2)
Domácí ztratili ve druhém poločase slibně rozehraný zápas, protože Vosy začaly proměňovat šance. Michal Bíško, Patrik Rikl