Ne 8.4.18 16:15 KBELY Pornolištičky Fiasko   (HL8M)
Ne 8.4.18 17:30 KBELY Ukradený širáci Sananim FC A   (HL5I)
Čt 10.5.18 19:00 P2 Kings of Kent Vojenské lesy VET   (VL1A)
Čt 10.5.18 20:15 P2 XXX Sparta Pivaři AC   (HL6G)
Po 28.5.18 19:00 MIKU4 Nejistý Felix UVL Radouč FC UVL A   (UVL1A)
Po 28.5.18 20:15 MIKU4 Pirelli Pražská legie 2000   (HL6A)

21. 6. 18 17:45 MIKU2 Oblouci 81 AFC SUP Super Naděje A 11. 2:7 (0:4)
Pěkné bojovné utkání, ve kterém hosté ovládli první půli. Po pauze se hra vyrovnala a i domácí začali střílet branky.
Oblouci 81 AFC SUP Super Naděje A
Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar, Rudolf Zuman vs Bořivoj Německý – Petr Adamec, Pavel Borský, Filip Fremund, Ladislav Němec, Ivo Štric, Jan Syrovátka, Vlastimil Zezula
33., 36. Petr Venhauer 6., 39., 42. Ladislav Němec
16., 21. Petr Adamec
17. OG
60. Jan Syrovátka
7. 6. 18 19:00 ZABEH Indus SUP A Oblouci 81 AFC SUP 10. 16:0 (5:0)
Domácí vlítli na svého soupeře hned od začátku zápasu a brzy měli tříbrankový náskok. Zbytek poločasu měly šance na skórování oba týmy, ale to se povedlo až v závěru domácím. Druhý poločas už domácí tak milosrdní k soupeři nebyli a nasázeli jim dalších 11 gólů. Exhibice pro domácí tým.
Indus SUP A Oblouci 81 AFC SUP
Tomáš Coufal – Michal Dufek, Pavel Fín, Luděk Kula, Richard Němec, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar
2., 7., 34., 49., 55. Michal Dufek
5., 29., 40., 43., 52., 54. Zdeněk Tichý
30. Petr Vašíček
31., 45. Richard Němec
42., 57. Luděk Kula
31. 5. 18 18:15 BECH Oblouci 81 AFC SUP DP Xaverov SUP 9. 4:5 (0:3)
Slušně hrané technické utkání, zasloužené vítězství Xaverova.
Oblouci 81 AFC SUP DP Xaverov SUP
Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar, Rudolf Zuman vs Petr Brejcha – Václav Čermák, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Jiří Šebek, Dalibor Slezák, František Svoboda, Slavomír Voženílek
37., 43. Petr Venhauer
41. Antonín Hálek
43. Pavel Prokop
3. Slavomír Voženílek
17., 26., 45., 47. František Svoboda
21. 5. 18 19:00 MIKU1 Tučňáci SUP A Oblouci 81 AFC SUP 8. 1:2 (0:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu, ve kterém rozhodl už první poločas. Domácí pak tlačili, ale vyrovnat už nedokázali.
Tučňáci SUP A Oblouci 81 AFC SUP
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Martin Buneš, Vladimír Hájek, Milan Husák, Jiří Kopecký, Roman Podhorský, Petr Podrápský vs Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar, Rudolf Zuman
31. Martin Buneš 24. Petr Venhauer
26. Pavel Prokop
17. 5. 18 19:30 BECH Oblouci 81 AFC SUP Sen ČM PG supervet 7. 7:1 (1:0)
Zápas byl jednoznačný. Lepší byli hosté, ale v prvním poločase neproměňovali šance.
Oblouci 81 AFC SUP Sen ČM PG supervet
Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman vs Petr Volf – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, František Hamouz, Zdeněk Kolář, Miroslav Motl, Robert Nykl, Josef Šiler, Miroslav Šusta
18., 54., 60. Petr Venhauer
34., 36. František Bečvář
38. Antonín Hálek
44. Pavel Prokop
45. Miroslav Motl
2. 5. 18 19:30 DEKAN Veget FC SUP Oblouci 81 AFC SUP 6. 2:4 (2:0)
Vyrovnané utkání hrané ve velkém tempu. V první půli byl lepší Veget, který zaslouženě vedl 2:0. Ve druhé půli začali přebírat iniciativu Oblouci a v posledních 15 minutách ji vyjádřili čtyřmi góly. Zaslouženě tak otočili utkání ve svůj prospěch. Michal Janoška, Tomáš Němec
Veget FC SUP Oblouci 81 AFC SUP
Antonín Kühn – Michal Brandejs, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Karel Kulhánek, Petr Lédl, Stanislav Malíř, Vojtěch Mráz, Pavel Tvrdík, Pavel Valta vs Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar, Rudolf Zuman
11. Pavel Valta
12. Petr Lédl
44. Antonín Hálek
47. Pavel Prokop
52. Petr Venhauer
53. OG
25. 4. 18 18:15 DEKAN Oblouci 81 AFC SUP Defect SUP 5. 3:9 (2:3)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila větší zkušenost a kvalita Defectu.
Oblouci 81 AFC SUP Defect SUP
Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar, Rudolf Zuman vs Jiří Janecký – Petr Havel, Jan Horáček, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Martin Průša, Jan Toman
12. Michal Zouhar
27. Petr Venhauer
51. František Bečvář
4., 41. Karel Hynek
11., 56., 59. Jan Toman
28., 43., 50., 55. Karel Kocian
16. 4. 18 17:45 MIKU2 Prohibice FKK SUP Oblouci 81 AFC SUP 4. 1:4 (0:2)
Zasloužená výhra hostů. Jiří Bouše ml., Jiří Bouše
Prohibice FKK SUP Oblouci 81 AFC SUP
Milan Dostál – Jan Calta, Petr Holý, Jan Novák, Ondřej Roflík, Filip Sojka, Luděk Tobola vs Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Petr Venhauer, Rudolf Zuman
34. Filip Sojka 21. Petr Venhauer
30. František Bečvář
31., 45. Pavel Prokop
9. 4. 18 20:15 MIKU1 Oblouci 81 AFC SUP Klokan Perón club SUP 3. 3:11 (1:4)
Kompaktnější Klokan jasně přehrál Oblouky. Většinu golů vykombinoval do prázdné branky a soupeře dokonale rozebral. Čapla
Oblouci 81 AFC SUP Klokan Perón club SUP
Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar, Rudolf Zuman vs Roman Soukup – Michal Jiráň, Jan Kyněra, Martin Lafek, Viktor Pařízek, Petr Pohnán, Jan Regent, David Ronn, Roman Veselý
23., 33. Petr Venhauer
53. Petr Kruml
3., 7., 45., 52. David Ronn
20. Michal Jiráň
26., 37., 56. Martin Lafek
34., 43., 60. Roman Veselý
4. 4. 18 19:00 MIKU1 Zelená liška TJ SUP A Oblouci 81 AFC SUP 2. 7:1 (1:0)
Vyrovnanou první půli po pauze vystřídal totální zmar hostů v obraně a zasloužené vítězství domácích. Marek Řeháček
Zelená liška TJ SUP A Oblouci 81 AFC SUP
Jiří Landa – Marcel Kučera, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Jiří Richter, Viktor Švestka, Michal Vokřínek vs Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar, Rudolf Zuman
29. Marcel Kučera
31., 40. Michal Vokřínek
39. Jiří Richter
42. Stanislav Obešlo
50., 60. Čestmír Pavlásek
48. Petr Venhauer
22. 3. 18 20:30 MALES Berušky A Oblouci 81 AFC SUP 1. 5:2 (2:1)
Berušky prospaly začátek a tak musely dohánět, do poločasu ale výsledek otočily. Po přestávce spalovaly šanci za šancí a hosté se z ojedinělé akce dostali na dostřel. Oblouci mohli i vyrovnat, ale domácí podržel brankář a v závěru dvěma góly výsledek pojistili.
Berušky A Oblouci 81 AFC SUP
Karel Urban – František Koubek, Petr Krištůfek, Gustav Ondrejčík, Lubomír Tusjak, František Veselý vs Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar, Rudolf Zuman