St 28.3.18 19:15 STER2 Athletico KMF Planners Prague FC A   (HL7E)
St 28.3.18 20:30 STER2 Hustý FC The Hamptons   (HL7C)
Po 7.5.18 18:15 LITVI Kikina bar 1.FC VET Blue devils VET   (VL4A)
Po 7.5.18 19:30 LITVI Domácí potřeby A Torpedo Cannabis   (HL3A)
Po 7.5.18 20:45 LITVI Sean team A Hoblina Jižák FC   (HL4B)

19. 6. 18 19:00 P3 Válcovny plechu MS FC AG team 11. 4:1 (1:0)
Domácí byli v zápase, kde šlo o postup, aktivnější. Proto po zásluze vyhráli a pravděpodobně i postoupili do šesté ligy.
Válcovny plechu MS FC AG team
Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Petr Adámek, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Štefan Kacanos, Matěj Lhoťan, Miroslav Mareček, Matěj Paluska, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Jan Kubr – Lukáš Ceé, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Dominik Lopatka, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Dominik Šír, Ondřej Uruba
22., 52. Jan Štěpánek
40., 52. Roman Geyer
45. Ondřej Krejčík
5. 6. 18 19:15 STER3 AG team Real Praha A 10. 1:3 (0:2)
Výborné vyrovnané utkání, až posledních deset minut byli lepší hosté. Kovařík
AG team Real Praha A
Jan Kubr – Vladimír Brůna, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Dominik Lopatka, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Dominik Šír vs Jakub Třešňák – Martin Čech, Miloš Čížkovský, Marek Gerschon, Petr Kellner, Petr Plíhal, Lukáš Rottenberg
36. Jan Kliment 13., 18., 46. Petr Kellner
31. 5. 18 20:45 ARIT Prtzalona C.F. AG team 9. 7:3 (3:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém jsme viděli hodně šancí. Nakonec zvítězili hráči Prtzalony, kteří byli efektivnější v koncovce. Vostatek
Prtzalona C.F. AG team
Patrik Sedliský – Patrik Diamant, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, David Sedliský, Tomáš Stejskal vs Dominik ŠírLibor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Dominik Lopatka, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Ondřej Uruba
5., 11., 37. David Sedliský
19., 42. Vojtěch Horký
53. Pavel Hrabec
58. Tomáš Stejskal
8. Lukáš Ceé
29., 50. Adam Narwa
24. 5. 18 18:15 HOSTI AG team Proradost FK 8. 6:3 (3:0)
První poločas domácí předvedli více pohybu a proměňováním šancí vedli 3:0. Hosté se v druhé půli nevzdali a dali kontaktní gól na 3:1, ovšem domácí si hned náskok vzali zpět a vítězství pak navýšili do otevřené brány hostů. Vukovič
AG team Proradost FK
Ondřej Uruba – Libor Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Dominik Šír vs Jan Svoboda – Radovan Dostál, Štěpán Ježek, Tomáš Macháček, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Vladimír Trpišovský
60. Tomáš Macháček
15. 5. 18 19:00 P2 Modrá vopice TJ AG team 7. 2:7 (0:3)
Rozhodl lepší vstup do utkání AG teamu a nedorazy v obraně Modré vopice.
Modrá vopice TJ AG team
Jan Hanzlík – Roman Jakubec, Marek Jaroš, Petr Karel, Martin Kmoch, Lukáš Radil, Petr Šilhánek vs Jan Kubr – Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Dominik Lopatka, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Dominik Šír, Ondřej Uruba
50., 58. Roman Jakubec 2. Ondřej Uruba
10., 49. Ondřej Krejčík
12. Dominik Šír
34., 54. Lukáš Ceé
41. Adam Narwa
8. 5. 18 19:15 HRAB3 AG team Prokaryota FZ 6. 9:1 (3:1)
AG Team vstoupil do zápasu aktivněji, po celou dobu tlačil na soupeře, což se projevilo i na skóre. Ve druhé půli už byla dominance AG Teamu velmi viditelná. Jedlička
AG team Prokaryota FZ
Adam Narwa – Lukáš Ceé, Jan Kliment, Jan Kubr, Dominik Lopatka, Bohumil Lukáč, Dominik Šír, Ondřej Uruba vs Jakub Šindelář – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jaromír Talíř, Bohumil Vašíček
2., 4., 32. Lukáš Ceé
28., 51., 53. Dominik Šír
37. Dominik Lopatka
44. Jan Kliment
14. Tomáš Kuča
24. 4. 18 20:15 P2 GFC Regent B AG team 5. 0:9 (0:4)
Hosté byli po celý zápas jednoznačně lepší a proto zvítězili větším rozdílem.
GFC Regent B AG team
Petr Klouček – Van Vuong Chu, Martin Janyš, Pavel Lipenský, Jan Mašl, Miroslav Rozporka vs Jan Kubr – Lukáš Ceé, Dominik Lopatka, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Dominik Šír
13., 25., 35., 36., 50. Dominik Šír
16., 23., 60. Lukáš Ceé
38. Adam Narwa
19. 4. 18 20:45 ARIT AG team FC 1869 4. 3:1 (3:0)
První poločas jasně vyhrál lepší AG Team. Druhý poločas hosté bojovali, ale stačilo to jen na úpravu výsledku.
AG team FC 1869
Jan Kubr – Libor Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Bohumil Lukáč, Jakub Milner, Martin Mitro, Adam Narwa, Dominik Šír vs Vladimír Malý – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Tomáš Prudký, Josef Šafařík
6. Libor Brůna
9. Adam Narwa
15. Lukáš Ceé
45. Lukáš Novák
3. 4. 18 18:15 PRKOP AG team Ya Basta! A 3. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém se štěstí přiklonilo na stranu domácích.
AG team Ya Basta! A
Jan Kubr – Libor Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Jakub Milner, Adam Narwa, Dominik Šír vs Daniel MališŠtěpán Ciprýn, Štěpán Jahoda, Ondřej Lhotský, Dan Podpěra, Jaroslav Srp, Kryštof Vancl, Vít Vancl, Tomáš Žůrek
29. Adam Narwa
39. Dominik Šír
8. Štěpán Ciprýn
27. 3. 18 18:15 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B AG team 2. 2:5 (1:2)
Pěkné, slušné utkání bez zbytečných zákroků. Obě mužstva předvedla hru bez obrany.
4 TD Ala Bundy B AG team
Vladimír Nedvídek – Adam Kulík, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář, Jan Trávníček vs Jan KubrLibor Brůna, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Jakub Milner, Adam Narwa, Dominik Šír
18. Vojtěch Šafář
50. Michal Palkoska
13., 60. Adam Narwa
20. Dominik Šír
43. OG
48. Jakub Milner
22. 3. 18 17:45 MIKU3 AG team Viktor 1.FC 1. 3:4 (2:3)
Lepší a fotbalovější domácí doplatili na chyby v obraně a spoustu neproměněných šancí.