Pá 6.4.18 18:15 STOD Blesk VK A Gladiators Beroun   (HL4E)
Pá 6.4.18 19:30 STOD Power Rangers Youngsters FC   (HL3C)
Pá 27.4.18 17:30 KBELY Super Naděje B PFC Kodymka SUP A   (SVL3C)
Pá 27.4.18 18:45 KBELY Deportivo bez Coruna A Erko Kbely   (HL3C)
Pá 18.5.18 18:15 LITVI Pyjavíce FK Real Prd   (HL7H)
Pá 18.5.18 19:30 LITVI Demoliční četa VET Tyran Saens 1.FC VET B   (VL3D)

27. 6. 18 18:00 HRAB3 Planners Prague FC A 64! FC Kobylisy A 11. 3:7 (1:6)
Fotbalovější Kobylisy se snadno dostávaly do šancí a dokázaly je proměnit. Podcenily jen začátek druhé půle, nakonec si ale výhru pohlídaly. Petr Sysel, Tomáš Černý
Planners Prague FC A 64! FC Kobylisy A
Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Jiří Klement, Tomáš Krábek, Filip Ksandr, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Miloslav Sekera, Jaroslav Štér vs Michal Zbořil – Tomáš Belohlávek, Ruslan Lyubachivskyy, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Jiří Vaněk
29. Miroslav Baloun
36. Jakub Peška
39. Tomáš Rýdl
4., 12., 16., 22., 25. Tomáš Belohlávek
14. Jiří Vaněk
52. Ruslan Lyubachivskyy
13. 6. 18 19:00 MIKU3 Virtus Praha FK Planners Prague FC A 10. 1:2 (1:1)
Zasloužená výhra týmu Planners. Hrál se pohledný fotbal, bohužel však plný chyb.
Virtus Praha FK Planners Prague FC A
Václav Lancinger – Christian Choděra, Martin Hamrle st., Lukáš Klaus, Štěpán Kvapil, Tomáš Ryska vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Tomáš Krábek, Filip Ksandr, Tomáš Rýdl, Jaroslav Štér
28. Štěpán Kvapil 25. Tomáš Rýdl
59. Filip Ksandr
30. 5. 18 20:45 DEKAN Uličníci FC Planners Prague FC A 9. 0:4 (0:1)
Hosté šli od osmé minuty do vedení, které už celý zápas nepustili.
Uličníci FC Planners Prague FC A
Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Pospíšil, David Schneider vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Jiří Klement, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Miloslav Sekera, Jaroslav Štér
8., 38. Jaroslav Štér
36. Jakub Roudnický
50. Miloslav Sekera
23. 5. 18 19:30 STOD Planners Prague FC A Notorlet Stodůlky 8. 4:2 (2:1)
Úvodní gól utkání vstřelili po mnoha šancích a tyči Notorletu Planners. Následně přišlo vyrovnání Notorletu, ale poločas nakonec vyhráli Planners. Druhý poločas se Notorlet sice snažil, ale zahazoval jednu šanci za druhou. Husák
Planners Prague FC A Notorlet Stodůlky
Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Jiří Klement, Filip Ksandr, Tomáš Rýdl, Miloslav Sekera vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Jakub Poláček, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek
13., 28., 41., 44. Tomáš Rýdl 22., 56. Pavel Kyndl
16. 5. 18 20:45 STOD Kovárna PC Planners Prague FC A 7. 7:1 (2:1)
Utkání jednoznačného průběhu skončilo vítězstvím týmu Kovárna.
Kovárna PC Planners Prague FC A
Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Jiří Klement, Filip Ksandr, Miloslav Sekera, Michal Sklenářik
1., 46., 48., 57. Patrik Doubek
20. Michal Ernest
33. Petr Bažata
49. Jan Doubek
16. Jiří Klement
9. 5. 18 20:45 TEMPO Planners Prague FC A Kontis 1.FC 6. 2:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas skončil spravedlivou remízou.
Planners Prague FC A Kontis 1.FC
Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Jiří Klement, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Miloslav Sekera vs Ondřej Kubelka – Lukáš Karásek, Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
7. Tomáš Rýdl
41. Lubomír Konečný
58. Milan Pastvinský
25. 4. 18 20:45 CESMI Klamovská skvadra Planners Prague FC A 5. 2:2 (2:2)
Hosté byli celý zápas jasně lepší, ale neproměňování tutovek je stálo bod.
Klamovská skvadra Planners Prague FC A
Jaromír Blín – Mikhail Akimov, Michal Regal, Serhiy Stoyan, Martin Svitáček, Jakub Vodička, David Vyleta vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Jiří Klement, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Miloslav Sekera
6. OG
18. David Vyleta
3. Tomáš Rýdl
20. Jakub Roudnický
18. 4. 18 19:00 MIKU3 Planners Prague FC A Demínka B 4. 0:5 (0:1)
Pěkné bojovné utkání. Po víceméně vyrovnaní první půli se hosté v té druhé rozjeli a v podstatě během dvou minut rozhodli o své zasloužené výhře. Domácí i přes vše podržel skvělý gólman. Voldán
Planners Prague FC A Demínka B
Jakub PeškaJakub Čermák, Jiří Klement, Filip Ksandr, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Michal Sklenářik vs Martin Ryšánek – Martin Dráb, Jakub Kotula, Jiří Richter, Jakub Říha, Krištof Šatný, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Jan Zalabák
20., 32. Jiří Richter
38. Štěpán Švarc
38. Jakub Kotula
40. Jan Zalabák
11. 4. 18 20:45 BECH Czech line Planners Prague FC A 3. 3:5 (0:1)
Czech line se podařilo dotáhnout nepříznivý stav, ale v posledních minutách o remízu přišli. Slavomír Voženílek, Tomáš Jakl
Czech line Planners Prague FC A
Roman Sahula – Martin Ejem, Jan Kettner, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Milan Salavec, Radek Skořepa, Silvestr Svoboda vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Jiří Klement, Filip Ksandr, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl
38. Zdeněk Máslo
46. Jan Kettner
50. Milan Salavec
22., 32., 33., 57. Tomáš Rýdl
60. Jakub Roudnický
4. 4. 18 18:45 ARIT Planners Prague FC A Buchmeister team 2. 5:1 (3:1)
Tým Planners Prague nastoupil sebejistě do zápasu a už v 7. minutě přinutil tlakem soupeře ke vstřelení vlastního gólu. Za velkého aplausu fanoušků za bránou a se skvělým brankářem nedali Buchmeisterům příležitost ke zvratu a vyhráli. Čapla
Planners Prague FC A Buchmeister team
Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Jiří Klement, Tomáš Krábek, Filip Ksandr, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Michal Sklenářik, Jaroslav Štér vs Martin Klouček – Ondřej Beneš, Jan Buchar, Marek Chlup, Jindřich Dvořák, Pavel Kupkár, Michael Vambera, Václav Volek
7. OG
8. Michal Sklenářik
27., 42. Jakub Roudnický
38. Tomáš Rýdl
20. Václav Volek
28. 3. 18 19:15 STER2 Athletico KMF Planners Prague FC A 1. 3:2 (0:1)
Vedení se sice ujali hosté, po pauze jim však došly síly a náskok neudrželi.
Athletico KMF Planners Prague FC A
Michael Rutar – Michel Issa, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Ondřej Šíp, Petr Šrutka vs Jakub Peška – Miroslav Baloun, Jakub Čermák, Tomáš Chlum, Jiří Klement, Tomáš Krábek, Filip Ksandr, Jakub Roudnický, Tomáš Rýdl, Jaroslav Štér