St 28.3.18 19:00 METE1 Shooters Morava FC !nBev Tigers   (HL5E)
St 28.3.18 20:15 METE1 Sparta Pivaři AC Rumburaci A   (HL6G)
Út 22.5.18 19:00 METE1 Pavana AK A Karcinogenní   (HL5C)
Út 22.5.18 20:15 METE1 Lokál United Boží bojovníci   (HL8C)

25. 6. 18 20:15 ZABEH Prague City FC Kaizer chiefs FC 11. 3:0 (3:0)
Domácí byli fotbalovější, ve druhém poločase ale polevili. Pak měli šance i hosté, ale neproměnili je. Martin Suchý, Tomáš Manhart
Prague City FC Kaizer chiefs FC
Michal Náděje – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Filip Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Michal Monček, Dominik Prokeš, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý vs Michal Vostarek – Filip Adámek, Matěj Dyškant, David Gajer, Jaroslav Havlíček, Filip Láznik, Jan Neubauer, Antonín Tlustý, Tomáš Vaňásek
8. Jan Šafařík
14., 21. Frederic Berthold Dongmo Kuété
11. 6. 18 18:15 LITVI F3N FC B Prague City FC 10. 2:3 (0:0)
Domácí v první půli nevyužili výhody přesilové hry. Góly začaly padat až po poločase, do kterého šli hosté v plném počtu. Ujali se vedení a v závěrečné přestřelce byli úspěšnější. Vít Halák, Tomáš Vanča
F3N FC B Prague City FC
Michal Štolc – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Martin Landa, Matěj Plachý, Jindřich Stoklásek, Marek Teller vs Michal Náděje – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Filip Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý
55. Michal Štolc
58. Marek Teller
41., 59. Frederic Berthold Dongmo Kuété
53. Petr Máša
4. 6. 18 17:45 MIKU2 Prague City FC England United FC 9. 7:2 (4:1)
Lépe připravení domácí si dva body pohlídali.
Prague City FC England United FC
Michal Monček – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Filip Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Vlastimil Svatý vs Michal Nemček – Vojtěch Baštýř, Josef Březina, Zdeněk Cimbura, Tomáš Hach, Richard Ross, Martin Škeřík, Petr Voska
9., 25., 29. David Křivský
14., 50. Vlastimil Svatý
31. Petr Máša
49. Frederic Berthold Dongmo Kuété
30. Martin Škeřík
44. Vojtěch Baštýř
21. 5. 18 20:15 MOTO2 Digi Prague FC Prague City FC 8. 1:4 (1:2)
Jednoznačný zápas pro hosty, kteří jen díky výbornému gólmanu domácích nezvítězili větším rozdílem.
Digi Prague FC Prague City FC
Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Ladislav Kejmar, Jiří Kříž, Štěpán Linha, Tomáš Procházka, Martin Švehla vs Michal Náděje – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Filip Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Dominik Prokeš, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý
27. OG 49 Lukáš Haisl 16., 23., 32. David Křivský
54. Vlastimil Svatý
14. 5. 18 19:15 TEMPO Prague City FC Vysmátí zajíci B 7. 2:5 (1:1)
Prague City hrálo velmi dobře, zejména Křivský byl hodně na míči. Ale hostující brankář měl svůj den a chytal skvěle. Poté dvěma slepenými góly rozhodli hosté o vítězství. Prague mohlo a mělo vytěžit ze zápasu daleko víc než nula bodů.
Prague City FC Vysmátí zajíci B
Michal Náděje – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Vlastimil Svatý vs Marek Pešl – Patrik Ambruš, Jan Čerešňa, Vilém Černý, Michal Čvanda, Martin Kotek, Lukáš Srb, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček
1. David Křivský
35. Frederic Berthold Dongmo Kuété
25. Vilém Černý
39., 54. Martin Kotek
53., 60. Lukáš Srb
30. 4. 18 19:00 MOTO3 Veselá Kráva TJ Prague City FC 6. 3:1 (2:0)
Zasloužené vítězství domácích.
Veselá Kráva TJ Prague City FC
Daniel Babický – Jan Botorek, Michal Čaban, Michael Pokorný, Jakub Rýdl, Jakub Strauss, Jan Tročil vs Michal Náděje – Petr Máša, Michal Matějovský, Michal Monček, Dominik Prokeš, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý
8., 10. Jakub Strauss
58. Michael Pokorný
21 Jakub Rýdl 45. Petr Máša
23. 4. 18 18:00 HRAB3 Prague City FC Senioři Praha A 5. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, rozhodli hráči Prague City povedeným závěrem. Trnka
Prague City FC Senioři Praha A
Michal Náděje – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Filip Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Dominik Prokeš, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý vs Michal Resler – Miroslav Bajer, Tomáš Chládek, Petr Kňap, Roman Kňap, Petr Pekárek, Tomáš Resler, Petr Stánec, Michal Valouch
57., 59. Frederic Berthold Dongmo Kuété 9. Petr Kňap
16. 4. 18 20:15 MOTO3 Zelení študáci Prague City FC 4. 1:6 (1:1)
Díky mnohem lepšímu druhému poločasu zvítězili hosté.
Zelení študáci Prague City FC
Jan Mařík – Michal Brož, Pavel Fiala, Pavel Fic, Pavel Janeček, Jan Neuberg, Lubomír Šticha, Petr Svatoň, Zbyněk Svoboda vs Michal Náděje – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Filip Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý
1. Pavel Fiala 24., 48., 50. Vlastimil Svatý
31., 60. Frederic Berthold Dongmo Kuété
39. David Křivský
58. Michal Matějovský
9. 4. 18 19:15 HRAB2 PFC Kodymka B Prague City FC 3. 1:10 (0:4)
Utkání v režii hostů, Kodymka působila jako sparing partner. Iulian-Cosmin Buduleci
PFC Kodymka B Prague City FC
Jiří AbrahamčíkJan Abrahamčík, Jindřich Brož, Jan Černohlávek, Patrik Guldan, Vít Špička vs Michal Náděje – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Michal Monček, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý
46. Jindřich Brož 5., 50. David Křivský
17. Petr Máša
25., 30., 32., 47. Frederic Berthold Dongmo Kuété
33., 49. Michal Matějovský
48. Jan Šafařík
26. 3. 18 20:15 MOTO1 Prague City FC Medvědi B 2. 2:2 (0:2)
První poločas v režii hostů, domácí však v druhé půli zabrali a utkání tak skončilo dělbou bodů. Boubín