9. Chroustova lokomotiva 11 7 0 4 42:26 8

Čt 22.3.18 19:30 ZAK K.F.C. FC VET MVS Recycled   (VL4D)
Čt 22.3.18 20:45 ZAK ALT 1.AK Šméčka   (HL5F)
Pá 20.4.18 18:15 STOD Atomovej brouk B Gladiators Beroun   (HL4E)
Pá 20.4.18 19:30 STOD Vocasuna CA Hajduk Hůrka B   (HL8J)
Ne 20.5.18 15:00 ZABEH Pražská Stoka Athletico Spořilov   (HL7L)
Ne 20.5.18 16:15 ZABEH Cosmo Hagibor FC Lobotomici   (HL8N)

26. 6. 18 19:30 BECH Rošťáci Alténa ST 11. 6:0 k.
13. 6. 18 17:45 MIKU4 Pod parou Rošťáci 10. 4:5 (3:1)
Tým Pod parou využil úvodní přesilovku k dvoubrankovému vedení. Po doplnění počtu byli Rošťáci velmi nebezpeční a utkání gradovalo jejich obratem v posledních minutách. Petr Český
Pod parou Rošťáci
Miroslav Pospíšil – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Jiří Mistoler, Tomáš Myšák, Martin Neuschl, Marek Šlégl, Jiří Tillman vs Michael Lehocký – David Hradil, David Jiřišta, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský
10., 29. Tomáš Myšák
12., 60. Jiří Tillman
29., 59. David Podrábský
34., 35. Josef Novotný
54. Ondřej Plocek
6. 6. 18 20:15 METE1 Prase FC Rošťáci 9. 3:0 (3:0)
Zápas proběhl v pořádku. Yahor Dunayeu, Denis Chshipkov
Prase FC Rošťáci
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Freidinger, Libor Hruška, Jiří Pudil vs Tomáš Matějka – David Hradil, David Jiřišta, Ondřej Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Kristián Szarka, Zdeněk Valut
3. Jiří Pudil
20. Petr Burzanovský
21. Libor Hruška
30. 5. 18 20:30 STER1 Rošťáci Podobraz 8. 2:5 (1:3)
Domácí se snažili získat své první letošní body, dokázali s hosty držet krok, nezvládli však závěr zápasu. Hosté byli kompaktnější a dvěma slepenými brankami ke konci rozhodli o svém vítězství.
Rošťáci Podobraz
Michael Lehocký – David Jiřišta, Marek Novák, Ondřej Novák, Richard Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Zdeněk Valut vs Petr Třebenský – Jakub Greguš, Lukáš Guniš, Michal Koudelka, Pavel Orlovský, David Třebenský, Karel Vlček
7. Richard Novák
37. Ondřej Novák
11. David Třebenský
20. Pavel Orlovský
24., 58. Karel Vlček
59. Lukáš Guniš
23. 5. 18 18:45 BIHOR Pivušky FC Rošťáci 7. 6:2 (3:2)
První půli vyrovnaný zápas, po přestávce jednoznačná záležitost Pivušek.
Pivušky FC Rošťáci
Aleš Chvátal – David Bochníček, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Jiří Januška, Jiří Januška, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Michael Lehocký – David Jiřišta, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, David Podrábský, Kristián Szarka, Zdeněk Valut
2., 25., 55. Tomáš Nový
23., 33. Jiří Januška
37. Jan Vimer
3. David Podrábský
11. Josef Novotný
16. 5. 18 18:00 STER1 Rošťáci Midget 6. 2:4 (1:3)
Průměrné utkání osmé ligy. Lukáš Gogolák, Martin Labský
Rošťáci Midget
Michael Lehocký – David Jiřišta, Tomáš Matějka, Marek Novák, Ondřej Novák, Richard Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Kristián Szarka, Zdeněk Valut vs Jakub Nováček – David Bala, Filip Beneš, Jakub Chudárek, Jakub Kalányos, Lukáš Krutek, Michael Talík
7. Josef Novotný
41. Ondřej Novák
16. Jakub Chudárek
24., 30. Michael Talík
50. Lukáš Krutek
9. 5. 18 20:30 STER1 Kolíci Rošťáci 5. 4:2 (2:1)
Hrálo se v klidu. Rošťáci drželi krok s Kolíky pouze první poločas.
Kolíci Rošťáci
Josef Malík – Eva Bartoňková, Filip Dohnálek, Martin Hanek, Petr Hanek, Josef Orel, Zbyněk Pawlas, Tomáš Soldát, Marian Zikmund vs Tomáš Matějka – David Jiřišta, Ondřej Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Kristián Szarka, Zdeněk Valut
9. Marian Zikmund
30. Petr Hanek
33. Tomáš Soldát
49. Josef Malík
29. Ondřej Novák
50. Josef Novotný
25. 4. 18 18:00 STER2 Rošťáci Chroustova lokomotiva 4. 1:4 (1:2)
Utkání plné nepřesností rozhodl střelec Čechovič. Rošťáci sice bojovali, ale na více než kuriózní branku nedosáhli.
Rošťáci Chroustova lokomotiva
Tomáš MatějkaDavid Jiřišta, Marek Novák, Ondřej Novák, Richard Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Jakub Pilch, Ondřej Plocek, Kristián Szarka vs Martin Řežábek – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Václav Řehoř, Jan Samec, František Veselý
22. Kristián Szarka 11., 15., 52. Adam Čechovič
32. Václav Řehoř
18. 4. 18 18:00 SCBEC Hanspaulský beton Rošťáci 3. 3:0 (1:0)
Pěkný fotbal se spoustou šancí vyhrál lepší tým, který byl dobře připraven.
Hanspaulský beton Rošťáci
Filip Nejedlý – Daniel Janoško, Tomáš Keramidas, Roman Kinský, Petr Matulík, Ondřej Strada, Jan Stupka, Šimon Tittel, František Typovský vs Tomáš Matějka – David Jiřišta, Ondřej Novák, Richard Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, Kristián Szarka
13. Daniel Janoško
46. Filip Nejedlý
54. Jan Stupka
11. 4. 18 19:00 METE2 Rošťáci FELace FK 2. 0:5 (0:0)
První poločas byl téměř bez střel na bránu. Od začátku druhého byli hosté jasně lepší a zaslouženě zvítězili. Dufek
Rošťáci FELace FK
Jakub Pilch – David Jiřišta, Ondřej Novák, Richard Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Kristián Szarka, Zdeněk Valut vs Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Jiří Pešek, Ondřej Renza, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán
38., 50., 57., 58. Miloš Zerzán
55. Ladislav Trejtnar
4. 4. 18 19:00 METE1 Botostroj SK Rošťáci 1. 4:1 (0:0)
Od začátku velmi čistě a férově hrané utkání bez faulů. První půle byla velmi vyrovnaná, předvedli se oba brankáři. Ve druhé půli šli do vedení Rošťáci, ale hned v minutě bylo vyrovnáno. Botostroj vyrovnávací gól nakopl a od té doby byl lepším týmem. Gólman hostů dlouho držel šanci na body, ale v poslední desetiminutovce přišly tři góly a Botostroj zaslouženě vyhrál. Zdeněk Schlibener, Jan Svoboda