Út 8.5.18 19:00 P3 Tycho de Brahe FC A Serval KPKS   (HL5B)
Út 8.5.18 20:15 P3 Absinth Footside   (HL5C)
St 6.6.18 19:00 METE1 Shooters Morava FC R.I.P. B   (HL5E)
St 6.6.18 20:15 METE1 Prase FC Rošťáci   (HL8F)
Út 26.6.18 18:15 DEKAN Tlakové galoše 1.FC Žižkov   (HL5B)
Út 26.6.18 19:30 DEKAN Gobi dezert Viktoria Bítovská A   (HL8D)

21. 6. 18 19:15 SCBEC SK Elet Eternity 11. k. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
4. 6. 18 20:15 METE2 Eternity Real Motion SG 10. 0:6 k.
Rozhodčí se nedostavil. Vyrovnané utkání, kde Real doplatil na nemožnost střídání.
Eternity Real Motion SG
Yahor Dunayeu – Bulat Abdurakhimov, Uladzislau Antanenka, Denis Chshipkov, Volodymyr Humennyi, Raul Imashev, Yaroslav Mykuliak, Victor Tomsa vs Michal Podrazský – Jiří Falc, Václav Šíma, Ladislav Suja, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil
60. OG
30. 5. 18 18:15 PRKOP Pětka Eternity 9. 6:0 k.
Jednoznačné utkání na jednu branku.
Pětka Eternity
Josef Lamken – Šimon Andráško, Timotheos Apatsidis, Ondřej Kopecký, Alfréd Schubert, Jonáš Vicherek vs Raul Imashev – Uladzislau Antanenka, Sattigul Batyrshiyev, Yahor Dunayeu, Volodymyr Humennyi, Victor Tomsa
48. Šimon Andráško
52. Jonáš Vicherek
4., 29. Victor Tomsa
6., 15., 32., 38., 49. Yahor Dunayeu
20., 27., 36., 41., 51. Volodymyr Humennyi
24. 5. 18 20:45 DEKAN Eternity No madam ! B 8. 0:6 k.
Tvrdé, vyrovnané utkání. Hosté rozhodli díky lepší koncovce. Jakub Vágenknecht, Tomáš Sloup
Eternity No madam ! B
Volodymyr Humennyi – Uladzislau Antanenka, Sattigul Batyrshiyev, Yahor Dunayeu, Raul Imashev, Yaroslav Mykuliak, Victor Tomsa vs Tomáš Baier – Emiliano Caroti, Petr Dvořák, Pavel Ležatka, Petr Linka, Kamil Málek, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Václav Růžička, Jiří Tichý
5., 18., 45. Uladzislau Antanenka 8., 33. Kamil Málek
11. Petr Dvořák
16. Petr Linka
28., 40. Václav Růžička
12. 5. 18 12:30 ZAK No fear KK Eternity 7. 6:0 k.
Zasloužená výhra hostů, kteří byli lepší.
No fear KK Eternity
Andrej Melnik – Petr Dvořák, Marek Mareček, Petr Mikulec, Lukáš Prokop, Roman Šimek, Petr Stojnov, Ondřej Zadražil vs Yahor Dunayeu – Uladzislau Antanenka, Sattigul Batyrshiyev, Volodymyr Humennyi, Raul Imashev, Yaroslav Mykuliak, Victor Tomsa
37., 53. Lukáš Prokop
60. Petr Dvořák
11. Volodymyr Humennyi
18. Victor Tomsa
32., 50., 54. Sattigul Batyrshiyev
3. 5. 18 20:15 MOTO2 Eternity Nejasná identita 1.HK 6. 0:6 k.
Zápas měl slabou úroveň. Domácí proměnili více šancí, ale i na osmou ligu to byl slabý výkon.
Eternity Nejasná identita 1.HK
Yaroslav Mykuliak – Uladzislau Antanenka, Sattigul Batyrshiyev, Yahor Dunayeu, Haider Haider, Volodymyr Humennyi, Raul Imashev, Victor Tomsa vs Tomáš Zeman – Eric Kwame Adjei, Patrik Jankovič, Kryštof Klose, Pavel Krejčí, Tomáš Vacek
4., 15., 25., 37., 40. Volodymyr Humennyi
45. Yahor Dunayeu
10. Patrik Jankovič
47. Eric Kwame Adjei
25. 4. 18 17:30 KBELY Lunochod 1.MFK A Eternity 5. 6:0 k.
Jednoznačný zápas, ve kterém se střelecky zaskvěl Dunayeu. Ve druhé půli skvěle zachytal domácí gólman, který nepřipustil dvouciferné skóre. Kučera
Lunochod 1.MFK A Eternity
David Šesták – Zhenya Fushchich, Martin Janda, Maxmilián Náse, Josef Punčochář, Vojtěch Spurný vs Victor Tomsa – Uladzislau Antanenka, Sattigul Batyrshiyev, Denis Chshipkov, Yahor Dunayeu, Haider Haider, Volodymyr Humennyi, Raul Imashev, Yaroslav Mykuliak
12., 17., 20., 24., 27., 39., 51. Yahor Dunayeu
25. Haider Haider
18. 4. 18 17:00 HANSP Eternity Kopanda team FC 4. 0:6 k.
Hosté hráli první poločas v oslabení, přesto zápas nevypustili a podali sympatický výkon. Domácí však byli lepší. Jiří Němec
Eternity Kopanda team FC
Volodymyr Humennyi – Uladzislau Antanenka, Sattigul Batyrshiyev, Yahor Dunayeu, Raul Imashev, Victor Tomsa vs Alois Sečkár – Martin Bošiak, Martin Ďuríček, Ondřej Halouzka, Vojtěch Miler, Jan Togner, Martin Žižka
13., 41. Volodymyr Humennyi
20., 22., 24., 31., 50. Yahor Dunayeu
44. Raul Imashev
47. Sattigul Batyrshiyev
8. Jan Togner
23. Martin Bošiak
11. 4. 18 18:00 STER2 Hell Avalanche Eternity 3. 6:0 k.
Hosté byli od začátku šikovnějším týmem a své tempo ještě stupňovali. Ve druhé polovině si už ani nenechali dát gól a k poločasovému výsledku 6:2 přidali ještě sedm gólů. Adam Kulík
Hell Avalanche Eternity
Marcel Moravec – Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Lukáš Rejšek, Tomáš Špaček, Ondřej Tejnor, Jan Urban vs Sattigul BatyrshiyevYahor Dunayeu, Volodymyr Humennyi, Raul Imashev, Yaroslav Mykuliak, Victor Tomsa