St 4.4.18 18:00 STER3 Alténa ST Pod parou   (HL8F)
St 4.4.18 19:15 STER3 Virtus Praha FK Kontis 1.FC   (HL7E)
St 4.4.18 20:30 STER3 Blok D Viktorčin smích   (HL7F)
St 25.4.18 18:00 STER2 Rošťáci Chroustova lokomotiva   (HL8F)
St 25.4.18 19:15 STER2 Czech line Athletico KMF   (HL7E)
St 25.4.18 20:30 STER2 Merck stars Gambrinus VH   (HL7C)

26. 6. 18 19:00 MIKU3 Serval KPKS Felix club 11. 6:6 (4:2)
Utkání v přátelském duchu, domácím v druhém poločase došly síly a Felix dokázal vyrovnat. Michal Lanči, Lukáš Nový
Serval KPKS Felix club
Martin Vaňourek – Jan Čanda, Daniel Knespl, Jakub Motl, Marek Novák, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Marek Lisý – Jaroslav Hněvkovský, Jan Štěpánek, Jaroslav Veselý, Jiří Vitáček, Pavel Žirko
54. Jan Štěpánek
5. 6. 18 19:00 P3 Cvrčci FC Serval KPKS 10. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, remíza zasloužená.
Cvrčci FC Serval KPKS
Jan Vokřínek – Petr Brejcha, Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek vs Martin Vaňourek – Jiří Anděl, Jiří Kadlčík, Daniel Knespl, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek
20. Štěpán Minařík
30. Jan Vokřínek
18., 32. Vojtěch Plecitý
28. 5. 18 18:15 zzNOVOB Serval KPKS 1.FC Žižkov 9. 4:2 (1:0)
Velice bojovné utkání plné tvrdých soubojů ovládli domácí. Čapla
Serval KPKS 1.FC Žižkov
Martin Vaňourek – Jiří Anděl, Jan Čanda, Jiří Kadlčík, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Tadeáš Herčík – Petr Kostelník, Michal Kuník, Michael Malý, Jakub Němec, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek
4. Daniel Knespl
38. Jakub Vítek
56., 59. Vojtěch Plecitý
42. Jakub Němec
52. Petr Kostelník
21. 5. 18 19:15 HRAB1 Tlakové galoše Serval KPKS 8. 3:1 (2:0)
Emočně vypjaté utkání bylo nakonec šťastnější pro Tlakové galoše.
Tlakové galoše Serval KPKS
Matěj Novák – Adam Doležal, Jaroslav Hančl, Jiří Mergl, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Ladislav Salvet, Marek Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel vs Martin Vaňourek – Jiří Anděl, Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Josef Řebíček, Jakub Vítek
23., 60. Adam Doležal
28. Lukáš Řeřicha
36. Jakub Motl
16. 5. 18 17:30 ARIT Serval KPKS Stars beer 7. 8:0 (5:0)
Jednoznačné utkání od první minuty.
Serval KPKS Stars beer
Martin Vaňourek – Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Marek Novák, Vojtěch Plecitý, Jakub Vítek vs Eduard Skramuský – Martin Chládek, Vanja Dabič, Andrej Gajdoš, David Kabát, Michal Kormaňák
4. Marek Novák
10., 14. Daniel Knespl
26., 27., 57. Vojtěch Plecitý
43. Jakub Motl
55. Jakub Vítek
8. 5. 18 19:00 P3 Tycho de Brahe FC A Serval KPKS 6. 3:6 (1:3)
Slušné utkání výborné úrovně.
Tycho de Brahe FC A Serval KPKS
Daniel Martiška – Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Jan Stejspal, Jan Vrána, Michal Zajíček vs Martin Vaňourek – Jiří Anděl, Daniel Knespl, Jakub Motl, Marek Novák, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek
25. OG
46., 55. Daniel Martiška
13., 23. Jakub Vítek
30., 36., 49. Jakub Motl
39. Vojtěch Plecitý
23. 4. 18 18:15 DEKAN Nottoric Forest Serval KPKS 5. 5:2 (3:1)
Domácí byli v koncovce zkušenější a produktivnější, rozhodla silná sekce mezi 19. a 23. minutou. Hosté se snažili ohrožovat domácí svatyni, ale na víc než dva fíky v brance to nestačilo. Zasloužená výhra domácích.
Nottoric Forest Serval KPKS
Tomáš Jelínek st. – Vladimír Hnát, Tomáš Jelínek ml., Jan Kumhera, Michal Polák, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner vs Josef Řebíček – Jiří Anděl, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Jakub Vítek
19., 22. Petr Svoboda
23., 52. Michal Polák
53. Vladimír Verner
9., 54. Jakub Motl
16. 4. 18 20:45 DEKAN Serval KPKS Turbosršni CF 4. 3:6 (2:4)
Zasloužené vítězství Turbosršňů. Lukáš Andras, Dominik Lipár
Serval KPKS Turbosršni CF
Martin Vaňourek – Jiří Anděl, Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Jeremy Sova – Oliver Hodbod, Ondřej Kokta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Adam Löffelmann, Jan Švorc
3. Daniel Knespl
21. Vojtěch Plecitý
42. Petr Krušina
1. Adam Löffelmann
18., 47., 50. Ondřej Kokta
25., 27. Oliver Hodbod
9. 4. 18 19:00 MOTO1 TBC Lachtan A Serval KPKS 3. 3:8 (1:1)
První poločas byl hraný za stálé převahy domácích, ale ti proměnili pouze jedinou šanci. Na konci poločasu přišel brejk hostů a vyrovnání. To zřejmě ovlivnilo rozpoložení obou týmů, neboť hosté se druhém poločase během šesti minut rozhodli utkání, když domácí působili naprosto odevzdaným dojmem. V závěru Lachan alespoň zkorigoval hrozivé skóre. Michal Šebek, Miroslav Šanda
TBC Lachtan A Serval KPKS
Robin Alemu – Tomáš Andrle, David Čampulka, Jan Doležal, Martin Novák, Daniel Pavelka, Zdeněk Sojka, Martin Zelenka vs Martin Vaňourek – Jan Čanda, Jiří Kadlčík, Daniel Knespl, Petr Krušina, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek
24., 55. Jan Doležal
59. Tomáš Andrle
40 Jan Doležal 30., 32., 36., 43., 57. Vojtěch Plecitý
33., 41. Daniel Knespl
35. Petr Krušina
39. Petr Krušina
26. 3. 18 19:15 SCBEC Serval KPKS Útlum 2. 4:4 (3:2)
Po dobrém začátku domácích, kteří byli jasně lepší, přišel rychlý nástup hostů, kteří si dobře rozvrhli síly a díky tomu vyrovnali. Velmi bojovné a energické utkání.
Serval KPKS Útlum
Martin Vaňourek – Jiří Anděl, Jan Čanda, Josef Krušina, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Jakub Vítek vs Pavel Zolman – Jaroslav Bušínský, Michal Dvořák, Tomáš Klokočník, Ondřej Novotný, Jan Seidl, Jakub Šejvl, Michal Veselý