Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 27.11.18 | 19:30 | STOD | Podolka FC SUP Čechie 12° SUP | 11. | 0:6 k. |
Út 27.11.18 | 19:15 | MALES | Radouč FC B Javorák plus | 11. | 1:4 |
Út 27.11.18 | 19:00 | ZABEH | Prohibice FKK SUP Bítovská SUP | 11. | 9:0 |
Út 27.11.18 | 19:00 | MIKU4 | Ortopedie 1.FC RUM SUP | 11. | 6:0 k. |
Út 27.11.18 | 19:00 | METE1 | Ladronka Valník | 11. | 5:5 |
Út 27.11.18 | 19:00 | MIKU3 | Flamengo FC SUP Felix club super | 11. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechie 12° SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:20 | 15 |
2. | Javorák plus | 11 | 6 | 3 | 2 | 35:20 | 15 |
3. | Ortopedie | 11 | 6 | 3 | 2 | 33:18 | 15 |
4. | Prohibice FKK SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 39:20 | 14 |
5. | Flamengo FC SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:36 | 14 |
6. | Ladronka | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:24 | 12 |
7. | Felix club super | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:23 | 12 |
8. | Valník | 11 | 3 | 6 | 2 | 36:34 | 12 |
9. | Podolka FC SUP | 11 | 3 | 4 | 4 | 13:24 | 10 |
10. | Radouč FC B | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:31 | 5 |
11. | 1.FC RUM SUP | 11 | 2 | 0 | 9 | 20:41 | 4 |
12. | Bítovská SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 18:54 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Čt 6.9.18 | 17:00, 18:15 | ZAK | Ladronka |
Čt 6.9.18 | 19:15, 20:30 | TEMPO | Prohibice FKK SUP |
Po 10.9.18 | 19:15, 20:30 | STER2 | Podolka FC SUP |
Pá 14.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Ortopedie |
Po 17.9.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Valník |
Út 25.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU3 | Felix club super |
St 26.9.18 | 19:15, 20:30 | SCBEC | Radouč FC B |
Po 1.10.18 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | Prohibice FKK SUP |
Po 1.10.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Ortopedie |
St 3.10.18 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Podolka FC SUP |
Po 8.10.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Bítovská SUP |
Út 9.10.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | Valník |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Martin Lančarič | Javorák plus | 17 |
2. | Petr Pařízek | Valník | 14 |
3. | Zdeněk Foubík | Flamengo FC SUP | 11 |
4. | Jaroslav Dvořák | Ladronka | 10 |
5. | Luboš Kasa | Čechie 12° SUP | 10 |
6. | Zdeněk Sokol | Valník | 9 |
7. | Vladimír Mrázek | 1.FC RUM SUP | 9 |
8. | Petr Hartman | Ladronka | 8 |
9. | Jan Calta | Prohibice FKK SUP | 8 |
10. | Jiří Křepínský | Flamengo FC SUP | 7 |
11. | Filip Sojka | Prohibice FKK SUP | 7 |
12. | Martin Půlpán | Čechie 12° SUP | 7 |
13. | Milan Studecký | Felix club super | 7 |
14. | Milan Nový | Ortopedie | 6 |
15. | David Řezníček | Santa Dominica SUP | 6 |
16. | Jan Novák | Prohibice FKK SUP | 6 |
17. | Petr Mengler | Hojivý typy SUP | 6 |
18. | Petr Čížek | Flamengo FC SUP | 6 |
19. | Ondřej Roflík | Prohibice FKK SUP | 6 |
20. | Serghei Davidenco | Radouč FC B | 5 |