Út 25.9.18 17:45 MIKU3 Klapzubova jedenáctka Zmaštěný stroje SC   (HL7C)
Út 25.9.18 19:00 MIKU3 Tycho de Brahe FC A Kehar Club FC   (HL5C)
Út 25.9.18 20:15 MIKU3 Medvědi B JUDr. Brouk Pytlík   (HL7C)
Po 22.10.18 18:15 HOSTI Legends are back F3N FC B   (HL7A)
Po 22.10.18 19:30 HOSTI Havri Havri Jardovi Hřebíci   (HL5B)
Po 22.10.18 20:45 HOSTI Střílíme veverky FC Primitives Prague FC   (HL8B)

27. 11. 18 19:00 MIKU3 Flamengo FC SUP Felix club super 11. 2:1 (1:1)
Zápas vedený v uvážlivém tempu, byl dlouho bez gólu. Až ke konci první půle se hostům podařilo vstřelit dva góly hned po sobě, avšak do dvou různých branek. Ve druhém poločase domácí dali gól a více už k vítězství nepotřebovali.
Flamengo FC SUP Felix club super
Zdeněk Foubík – Pavel Brož, Petr Čížek, Jaroslav Kostříž, Jiří Křepínský, Daniel Šimberský, Antonín Vích, František Vykysalý vs Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Petr Flajžík, Milan Jánský, Alexandros Koranis, Jan Šrejma, Milan Studecký, František Študent
25. OG
35. Zdeněk Foubík
17. Tomáš Běloch
13. 11. 18 19:15 HRAB1 Felix club super Ladronka 10. 2:3 (2:0)
Kvalitní zápas, ve kterém domácím došly síly a prohráli. Beneš
Felix club super Ladronka
Lubomír BrychtaTomáš Běloch, Milan Jánský, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šercl, Jan Šrejma, Milan Studecký, František Študent vs Tomáš Kutal – Martin Balík, Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Vlastimil Hrdlička, Ivan Kutal, Lubomír Paprčka, Michael Pospíšil, Petr Skoč
13. Jan Šrejma
25. Alexandros Koranis
40. Arnošt Barták
41. Jaroslav Dvořák
57. Petr Hartman
6. 11. 18 19:15 HRAB1 Felix club super Valník 9. 2:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza.
Felix club super Valník
Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Petr Flajžík, Milan Jánský, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šercl, Jan Šrejma, Milan Studecký, František Študent vs Milan Bartoš – Radek Dvořák, Petr Mengler, Jan Mráz, Petr Pařízek, Oldřich Šára, Zdeněk Sokol
37. David Řezníček
54. Jan Šrejma
49., 57. Petr Pařízek
30. 10. 18 19:15 HRAB1 Javorák plus Felix club super 8. 1:3 (1:2)
Po prvních minutách vyrovnané hry šel z jedné z mála akcí do vedení Felix, a to i když do té doby byli na míči lepší Javoráci. Felix byl po gólu již útočnější a dočkal se i druhé branky. Poté snížil Lančarič na 1:2. Pojistka na 1:3 přišla až devět minut před koncem.
Javorák plus Felix club super
Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Martin Lančarič, Petr Vlasák vs Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Milan Jánský, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šercl, Jan Šrejma, Milan Studecký
30. Martin Lančarič 22., 27. Milan Studecký
51. Alexandros Koranis
23. 10. 18 19:15 HRAB1 Felix club super Čechie 12° SUP 7. 2:4 (2:1)
Hra byla vyrovnaná po celý zápas, protože však hosté dokázali proměnit své brankové příležitosti, odvážejí si dva body.
Felix club super Čechie 12° SUP
Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Petr Flajžík, Milan Jánský, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šrejma, Milan Studecký vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
26. Milan Jánský
30. Tomáš Běloch
15. David Krejdl
47. Luboš Kasa
49. Miroslav Trnka
59. Jiří Štróbl
16. 10. 18 19:00 ZABEH Bítovská SUP Felix club super 6. 2:5 (0:2)
Felix nasadil tempo, které se pomalu vytrácelo a díky výbornému gólmanovi soupeře skončilo skóre jen na čísle 5. Antonín Beránek, Filip Machulka
Bítovská SUP Felix club super
Luboš KašparJan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Miloš Kršek, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma vs Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Milan Jánský, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šercl, Jan Šrejma
52. Zdeněk Stránský
58. Miloš Kršek
16., 35. David Řezníček
23. Jan Šrejma
37. Milan Musil
40. Jan Šercl
9. 10. 18 19:15 HRAB1 Felix club super 1.FC RUM SUP 5. 3:1 (2:0)
Pohodový souboj dvou vyzrálých týmů. Chlapi jezdili celých 60 minut. Felix Club pilnou hrou opanoval zápas a veze vítězství domů.
Felix club super 1.FC RUM SUP
Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Milan Jánský, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šercl, Jan Šrejma, Milan Studecký vs Pavel Škirda – Radek Baloun, Pavel Borovička, Michal Chládek, Vladimír Mrázek, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
23. David Řezníček
30., 47. Milan Studecký
38. Vladimír Mrázek
2. 10. 18 19:00 MIKU2 Ortopedie Felix club super 4. 3:1 (2:0)
Velmi atraktivní utkání, kde o vítězi rozhodla až závěrečná minuta zápasu. Marek Řeháček
Ortopedie Felix club super
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Milan Chmel, Jan Janata, Martin Moravec, Jindřich Müller, Milan Nový, Karel Riedl, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Milan Jánský, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šrejma, Milan Studecký, František Študent
5. Jindřich Müller
6. Miloš Vaněk
59. Milan Nový
55. Jan Šrejma
18. 9. 18 19:15 HRAB1 Felix club super Prohibice FKK SUP 3. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání plné skvělých brankářských zákroků. Hosté sahali po bodu, nicméně v závěrečné šanci selhali.
Felix club super Prohibice FKK SUP
Lubomír BrychtaTomáš Běloch, Petr Flajžík, Milan Jánský, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šrejma, Milan Studecký vs Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Miroslav Joza, Jan Novák, Ondřej Roflík, Filip Sojka, Luděk Tobola
6. Milan Musil
53. Milan Studecký
58. Petr Holý
11. 9. 18 19:15 HRAB1 Podolka FC SUP Felix club super 2. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec rozhodla o dělbě bodů branka po pěkné kombinaci těsně před závěrečným hvizdem.
Podolka FC SUP Felix club super
Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Petr Miler, Daniel Mlynář, Marek Ranš, Paolo Silva vs Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Milan Jánský, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šercl, Jan Šrejma, Milan Studecký
13. Marek Ranš
23. Petr Miler
39. Martin Hradec
10. Milan Musil
32. Milan Studecký
58. David Řezníček
4. 9. 18 19:15 HRAB1 Felix club super Radouč FC B 1. 3:1 (2:0)
Suprový fotbal, odvaha a běhavost celků. Vyhrál šťastnější tým. Taras Vatral, Nazar Jaš