Po 17.9.18 19:00 P3 Manchlastr FC Weekend Warriors FC   (HL5A)
Po 17.9.18 20:15 P3 Deportivo bez Coruna A Šrot FC   (HL4A)
Po 8.10.18 19:00 P2 Rumpra Praha FC Bakera   (HL4B)
Po 8.10.18 20:15 P2 Šrot FC Speciál Bráník A   (HL4A)
Po 29.10.18 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov U.G.A.R. FC   (HL4B)
Po 29.10.18 19:30 zzNOVOB Alkohol Vršovice FC New Jersey Devils B   (HL6B)

27. 11. 18 19:30 DEKAN K.K.K. JZD Slivenec 11. 4:3 (2:1)
Hráči K.K.K. překvapovali obranu JZD střelami ze střední vzdálenosti a vedení 4:1 dokázali proměnit v těsné vítězství. Hošek
K.K.K. JZD Slivenec
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Jan Koška, Ľubomír Krígovský, Jan Macháček, Milan Melišík, Jan Podestát, Miroslav Slanina vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Jiří Dobeš, Milan Janda, Lukáš Kalous, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička
11. Petr Brabec
12. Miroslav Slanina
31. Jan Macháček
34. Libor Jelen
28. Jiří Růžička
35., 52. Petr Bližňák
13. 11. 18 20:30 MOTO2 JZD Slivenec Prastará dáma 10. 5:2 (3:1)
Poměrně svižný zápas rozehráli lépe hosté, ale domácí se dotáhli a zvítězili. Novotný
JZD Slivenec Prastará dáma
Jan Slavík – Petr Bližňák, Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Vojtěch Losman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka
7. OG
15., 18. Ivan Zbořil
49., 57. Jiří Růžička
4. Karel Helman
40. Michal Chudoba
7. 11. 18 19:30 STOD Víťazný február FK JZD Slivenec 9. 0:1 (0:1)
V první půli hosté dlouho dobývali a domácí bránili a čekali jen na brejky, ale hosty neubránili. Druhá půle už nic nezměnila.
Víťazný február FK JZD Slivenec
Šimon Bercha – David Bohuslav, Michal Caithaml, Daniel Kurka, Jakub Plachetka, Michal Steinhart, Michal Vrátný vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Michal Hájek, Milan Janda, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil
28. Ondřej Leština
30. 10. 18 20:45 CESMI JZD Slivenec Merck stars 4. 6:1 (1:1)
Jednoznačné utkání zvládli hosté bez problému.
JZD Slivenec Merck stars
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Milan Janda, Lukáš Kalous, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Karel Nesl, Jiří Růžička, David Sigan vs Ivan Kašpar – Pavel Audy, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Jaroslav Štolfa
13., 52. Jiří Růžička
33. Jiří Dobeš
43. OG
45. Lukáš Kalous
57. Marek Lehovec
29. Jiří Hošek
23. 10. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec Petřiny 09 FC 8. 6:1 (1:0)
Po poločase hostům došly síly. Poté už byla jen otázka, kolik si povezou domů. Filip Vymyslický, Adam Stejskal
JZD Slivenec Petřiny 09 FC
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Milan Janda, Lukáš Kalous, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, David Sigan vs Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček
24., 35., 37. Jiří Růžička
52. Jiří Dobeš
54. Marek Lehovec
57. Lukáš Kalous
47. Dalibor Mondek
16. 10. 18 19:30 SLIVE Junior Motol JZD Slivenec 7. 1:3 (1:1)
Domácí sice lépe začali, hosté však postupně přebírali iniciativu. Druhý poločas byl tak i díky početnější lavičce JZD Slivenec zcela v jejich režii a utkání dovedli do vítězného konce. Novotný
Junior Motol JZD Slivenec
Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Jiří Macháček, Ludvík Marek, Tomáš Novák vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Milan Janda, Miroslav Kučera, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil
7. Tomáš Novák 22., 37. Jiří Růžička
40. Milan Janda
9. 10. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec Notorkros FK 6. 3:3 (2:2)
Herně i gólově vyrovnané utkání skončilo remízou. Hošek
JZD Slivenec Notorkros FK
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Milan Janda, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil vs Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Petr Lipnický, Petr Menzl, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Miroslav Vojtech, Jan Zenkl
15. Jiří Růžička
29. Jiří Dobeš
56. OG
57 Jiří Dobeš 22. Petr Lipnický
26. Jan Zenkl
47. Lukáš Rohlík
2. 10. 18 19:00 MIKU3 H.K. 12 JZD Slivenec 5. 1:4 (0:2)
Jezeďáci se museli pořádně nadřít a měli plné nohy práce, aby si odvezli oba body. Ale celkově zasloužené vítězství. Pavel Potměšil
H.K. 12 JZD Slivenec
Josef Hochman – David Franěk, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Jan Slavík – Jiří Dobeš, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, Ivan Zbořil
48. Martin Pelant 8., 47. Jiří Dobeš
30. Ondřej Leština
38. Jiří Růžička
18. 9. 18 19:30 PRKOP El Barto JZD Slivenec 3. 4:0 (1:0)
Rozhodčí shledává utkání za bezproblémové. Nicolas Dofek, Vojtěch Tomášek
El Barto JZD Slivenec
Patrik Janda – Matouš Černý, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Hynek Petřík, Josef Piškula, Martin Večeřa, Ondřej Vokáč vs Jan Slavík – Jiří Dobeš, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička
21., 59. Ondřej Vokáč
36. Hynek Petřík
59. Jakub Karhánek
11. 9. 18 19:30 SLIVE JZD Slivenec Le Jardin 2. 5:1 (3:1)
Utkání proběhlo v korektním duchu, i když ve velkém nasazení obou týmů.
JZD Slivenec Le Jardin
Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička, David Sigan vs Václav Pejchar – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Jiří Pejchar ml.
14., 28., 59. Jiří Růžička
27. Ondřej Leština
45. Miroslav Kučera
11. Jiří Pejchar ml.
4. 9. 18 20:45 CESMI Akademie Flirtu JZD Slivenec 1. 5:3 (1:3)
Klidné, vyrovnané utkání. Domácí vyhráli díky lepšímu zakončení. Vlastimil Janoušek, Josef Černý
Akademie Flirtu JZD Slivenec
Martin Pražan – Tomáš Benda, Dominik Beran, Dominik Bouček, Jan Bureš, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Josef Karas, Lukáš Michálek, Martin Nožička vs Jan Slavík – Jiří Dobeš, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička