Karel Bouček – Martin Hladík, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Richard Lottring, Zdeněk Šimon, Tomáš Sýkora, Pavel Viktoryn vs Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Pavel Černý, Ladislav Lajner Fečo, Martin Marek, Jiří Prokop, Jan Répal
46. Ladislav Lajner Fečo
49. Pavel Černý
51. Jan Répal
5. 6. 18 19:15 MALES Křídla Ďáblic VET B Stýbla Ďáblic VET 10. 3:1 (2:0)
Domácí byli v prvním poločase lepší, po změně stran se ale karta obrátila a Stýbla se začala tlačit za vyrovnáním. V závěru více prostoru na hřišti po dvou vyloučeních využila Křídla, která přidala pojišťovací třetí gól. Čapla
Křídla Ďáblic VET B Stýbla Ďáblic VET
Vojtěch EngelmannDavid Benedikt, Pavel Černý, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Ladislav Lajner Fečo, Evžen Pospíšil, Jiří Prokop, Jan Répal vs Petr Michetschläger – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Roman Vejvoda, Roman Venc, Miroslav Weiner
7. Emil Kuman
27., 59. David Benedikt
33 Emil Kuman
56 Emil Kuman
41. Michal Bartůněk 58. Petr Michetschläger
29. 5. 18 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Křídla Ďáblic VET B 9. 3:3 (0:1)
Náskok z prvního poločasu si Křídla neudržela.
Studenti Praha FC VET Křídla Ďáblic VET B
Petr Votruba – Michal Horváth, Radek Janouš, Milan Maskaluk, Jarmil Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka vs Emil Kuman – Martin Dauda, Vojtěch Engelmann, Michal Král, Karel Kreuzer, Ladislav Lajner Fečo, Martin Marek, Evžen Pospíšil, Jiří Prokop, Jan Répal
32. Jan Vokůrka
40. Jarmil Vavřina
47. Petr Vejvoda
16., 38. Emil Kuman
56. Karel Kreuzer
22. 5. 18 19:15 MALES Křídla Ďáblic VET B PFC Kodymka 8. 2:4 (1:2)
Vyrovnané utkání rozhodl hattrickem pro Kodymku Kejval.
Křídla Ďáblic VET B PFC Kodymka
Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Martin Dauda, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Marek, Jiří Prokop, Jan Répal vs Jiří Škarvada – Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma, Petr Vaněk
6., 48. Karel Kreuzer 17., 19., 55. Richard Kejval
60. Jaroslav Švestka
8. 5. 18 19:30 DEKAN Felix club (seniors) Křídla Ďáblic VET B 6. 2:8 (0:3)
Fotbalovější Křídla berou po zásluze oba body.
Felix club (seniors) Křídla Ďáblic VET B
Milan Krch – Karel Konečný, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šrejma vs Vojtěch Engelmann – Martin Dauda, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Marek, Evžen Pospíšil, Jan Répal
59. Evžen Pospíšil
24. 4. 18 19:15 MALES Křídla Ďáblic VET B Dejvický expres VET 5. 3:1 (2:0)
Zápas ovládal tým Křídla Ďáblic, který nakonec zvítězil 3:1.
Křídla Ďáblic VET B Dejvický expres VET
Vojtěch Engelmann – Martin Dauda, Michal Král, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Ladislav Lajner Fečo, Martin Marek, Jiří Prokop, Jan Répal vs Tomáš Axler – Patrik Benda, Aleš Breburda, Petr Honka, Pavel Peterka, Norbert Rúček, Petr Šmejkal, Pavel Strnad, Lukáš Švec
16., 31. Karel Kreuzer
29. Jiří Prokop
52. Petr Honka
17. 4. 18 19:15 MALES Daltonové VET Křídla Ďáblic VET B 4. 0:9 (0:3)
Brankář domácích několikrát podržel svůj tým. Jinak by výsledek byl dvojciferný. Hráč Kuman se blýskl nádhernými góly i přihrávkami.
Daltonové VET Křídla Ďáblic VET B
Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Vojtěch Engelmann – Martin Dauda, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Marek, Jiří Prokop, Jan Répal, Petr Zienert
4. Karel Kreuzer
9., 26., 46. Martin Dauda
31. Jan Répal
33. Jiří Prokop
37. Petr Zienert
44., 56. Emil Kuman
10. 4. 18 19:15 MALES Křídla Ďáblic VET B Traktor humus VET B 3. 2:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas. Křídla svou bojovností ve 2. půli zápas otočila a nakonec vyhrála. Traktor se snažil na konci zápasu nakopávanými míči vyrovnat, to se mu ale nepodařilo.
Křídla Ďáblic VET B Traktor humus VET B
Emil Kuman – Pavel Černý, Martin Dauda, Vojtěch Engelmann, Karel Kreuzer, Ladislav Lajner Fečo, Evžen Pospíšil, Jiří Prokop, Jan Répal vs René Provazník – Daniel Dubec, Petr Kůna, Oldřich Pokorný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
43. Ladislav Lajner Fečo
52. Karel Kreuzer
14. Milan Průša
3. 4. 18 19:15 MALES Touš KK Křídla Ďáblic VET B 2. 1:2 (0:2)
Pěkné a na hosty poměrně klidné utkání. Od začátku zápasu byli hosté aktivnější, více útočili a z toho také pramení jejích dva góly do přestávky. Domácí zabrali až v posledních patnácti minutách, kdy se vehementně snažili o srovnání, což se jim ale už nepodařilo.
Touš KK Křídla Ďáblic VET B
Radek Juriš – Miroslav Chrástek, Jan Makal, Petr Mára, Marek Valter, František Vladař, Filip Votava, Jan Vrba vs Jan Répal – Pavel Černý, Martin Dauda, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Ladislav Lajner Fečo, Martin Marek, Evžen Pospíšil, Jiří Prokop
48. Miroslav Chrástek 16. Pavel Černý
22. Emil Kuman
27. 3. 18 19:15 MALES Křídla Ďáblic VET B TBC Lachtan VET 1. 1:9 (0:3)
Hosté byli jednoznačně lepším týmem, jak na balónu, tak i v přesnosti střel. Hlavně závěr zápasu jim patřil, když už domácí neměli síly.