14. 11. 18 19:30 TEMPO Deko VET Gente VET 10. 3:4 (1:4)
Hosté v podstatě ovládli zápas. Ke konci zvolnili, ale vítězství si udrželi.
Roman Kovář – Tomáš Cejnar, Ota Járka, Martin Klikorka, Ladislav Obermajer, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Pavel Stárek
7., 27. Pavel Stárek
13. Stanislav Bezděka
22. Zbyněk Šámal
7. 11. 18 17:00 HANSP Deko VET Tamu Pua 1.FC VET 1. 0:5 (0:1)
Dlouho se čekalo na první gól. Pak Deko muselo začít více útočit a Tamu Pua tak mělo otevřenou cestu k dalším gólům.
Deko VET Tamu Pua 1.FC VET
Roman Kovář – Tomáš Cejnar, Ota Járka, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula vs Jiří Vlček – Michal Andrlík, Štefan Grivalský, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Radek Horáček, Lukáš Hrubý, František Jílek, Karel Raděj, Michal Šich, Pavel Synek
22., 35. Karel Raděj
43., 56. Michal Šich
51. Pavel Synek
31. 10. 18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Deko VET 9. 3:3 (2:2)
Sršni se sice dostali do vedení, ale Deko o tři minuty později dvěma góly zápas otočilo. Těsně před přestávkou však dokázali Sršni vyrovnat. Na kluzkém terénu se však hrálo v duchu fair-play. Fotbalovější byli hráči Deka, ale Sršni to zase nahrazovali větší obětavostí. Remíza je zasloužená.
Běchovičtí sršni A Deko VET
Marek Dráb – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula
21. Lukáš Koudelka
30. Pavel Kabourek
33. Pavel Vokoun
24., 25. Petr Štěpán
55. Martin Rychlý
23. 10. 18 18:15 DEKAN Deko VET Paradentol 1990 8. 3:3 (2:2)
Dramatické a vyrovnané utkání. Remíza je spravedlivá.
Deko VET Paradentol 1990
Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula vs Martin Lepšík – Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Libor Nábělek, Josef Petrásek, Tomáš Zdeněk
16., 50. Petr Štěpán
28. Jiří Krs
14., 58. Libor Nábělek
30. Josef Petrásek
16. 10. 18 19:15 MALES Křídla Ďáblic VET B Deko VET 7. 0:5 (0:2)
Hosté byli o něco lepším týmem a dokázali využít své brankové příležitosti. Domácí se snažili, ale nebylo jim souzeno vstřelit branku.
Křídla Ďáblic VET B Deko VET
Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Martin Dauda, Michal Král, Emil Kuman, Martin Marek, Martin Ponikelský, Evžen Pospíšil, Pavel Rečný vs Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula
8., 47. Ladislav Obermajer
23. Jiří Krs
50. Pavel Sládek
60. Martin Klikorka
9. 10. 18 17:45 MIKU4 Deko VET J.R.Club VET A 6. 1:2 (1:2)
Hosté byli individuálně lepší, domácí sehranější. Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza. Čapla
Deko VET J.R.Club VET A
Roman Kovář – Tomáš Cejnar, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Marek Šulc
12. Petr Štěpán 24. OG
30. Marek Šulc
2. 10. 18 20:45 HOSTI Frankie Deko VET 5. 1:4 (0:1)
První poločas patřil Deku, které si zajistilo jednogólové vedení. Druhý poločas přidalo Deko po individuální akci druhý gól. Frankie ihned snížili, ale po chybičce jejich gólmana dalo Deko třetí gól a ihned následoval další. Deko pak dovedlo zápas do vítězného konce. Husák
Frankie Deko VET
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Petr Tichý vs Roman Kovář – Martin Klikorka, Jiří Krs, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula
48. Petr Tichý 14., 55. Petr Štěpán
47. Jiří Krs
49. Pavel Sládek
25. 9. 18 18:00 KORAB Deko VET Estudiantes VET B 4. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, spravedlivá remíza. Čapla
Deko VET Estudiantes VET B
Roman Kovář – Tomáš Cejnar, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula vs Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Michal Plicka, Tomáš Vích
14. Jiří Krs
43. Tomáš Cejnar
12. Michal Plicka
35. Tomáš Vích
18. 9. 18 18:15 zzNOVOB Demoliční četa VET Deko VET 3. 0:6 k.
Lépe začali domácí, ale hosté do konce poločasu dokázali zápas otočit a vyhrát díky lepší koncovce.
Demoliční četa VET Deko VET
Zdeněk Trajer – Antonín Bartoň, Tomáš Čedík, Roman Gaňo, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Jiří Kryštof vs Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Martin Rychlý, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula
10. Jan Kryštof
57. Jiří Kryštof
17. Martin Klikorka
26., 52. Jiří Krs
50. Mykhaylo Sutula
11. 9. 18 18:00 HRAB3 Deko VET Šachta UK VET 2. 3:3 (0:2)
Šachta se dostala do vedení, ale Deko zaslouženě, i když se štěstím, dosáhlo na remízu.