27. 11. 18 20:30 MALES Křídla Ďáblic VET B Frankie 11. 0:11 (0:7)
Vojtěch Engelmann – Martin Dauda, Michal Král, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jan Répal vs Jan Pekárek – Pavel Blažek, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Jan Tempel, Petr Tichý, Michal Vlk
28. Jan Páv
31. OG
51., 54. Jan Tempel
13. 11. 18 20:45 HOSTI Frankie J.R.Club VET A 10. 3:3 (0:2)
První poločas patřil J.R. Clubu, který vstřelil dvě branky a měl další příležitosti a i více ze hry. Frankie svou největší šanci nevyužilo. Druhý poločas Frankie viditelně přidalo a z pěkného zápasu vytěžilo remízu. Husák
Frankie J.R.Club VET A
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Michal Vlk vs Zdeněk Liška – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Alessio Scarano, Marek Šulc
32., 48. Jiří Kokeš
56. Tomáš Křivánek
12., 25. David Mička
32. Marek Šulc
30. 10. 18 20:45 HOSTI Frankie Tamu Pua 1.FC VET 9. 6:0 k.
23. 10. 18 18:00 KORAB Estudiantes VET B Frankie 8. 5:0 (3:0)
Utkání bylo opticky vyrovnané, do šancí se však dostávali více domácí a některé z nich dokázali proměnit v branky. Dufek
Estudiantes VET B Frankie
Jan Kůstka – Milan Čihák, Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Tomáš Vích vs Jan Pekárek – Pavel Franěk, Václav Jiránek, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Vladimír Püschner, Jan Tempel, Petr Tichý, Michal Vlk
37 Vilém Hodulák
16. 10. 18 20:45 HOSTI Frankie Demoliční četa VET 7. 6:0 k.
9. 10. 18 20:45 HOSTI Šachta UK VET Frankie 6. 2:3 (2:2)
Snový začátek Šachty ve vcelku vyrovnaném utkání. Avšak hráči Frankie nakonec zvítězili. Stanislav Roček, Marek Seidel
Šachta UK VET Frankie
Tomáš Krejčí – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Martin Svěrák, Jan Tempel, Michal Vlk
3. Jan Zapotil
12. Aleš Pavel
14. Michal Vlk
17. Pavel Blažek
46. Tomáš Křivánek
2. 10. 18 20:45 HOSTI Frankie Deko VET 5. 1:4 (0:1)
První poločas patřil Deku, které si zajistilo jednogólové vedení. Druhý poločas přidalo Deko po individuální akci druhý gól. Frankie ihned snížili, ale po chybičce jejich gólmana dalo Deko třetí gól a ihned následoval další. Deko pak dovedlo zápas do vítězného konce. Husák
Frankie Deko VET
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Petr Tichý vs Roman Kovář – Martin Klikorka, Jiří Krs, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula
48. Petr Tichý 14., 55. Petr Štěpán
47. Jiří Krs
49. Pavel Sládek
25. 9. 18 20:45 HOSTI Stýbla Ďáblic VET Frankie 4. 0:0 (0:0)
Bezgólový první poločas pěkného utkání, oba týmy měly šance na vstřelení branky, ale gól nepadl. Druhý poločas rovněž gól nepadl. Husák
Stýbla Ďáblic VET Frankie
Petr Michetschläger – Josef Čuda, Václav Friml, Pavel Novák, Bohumil Pavlík, Roman Štochl, Roman Vejvoda, Roman Venc, Miroslav Weiner vs Jan Pekárek – Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Jan Tempel, Radek Tůma, Michal Vlk
18. 9. 18 20:45 HOSTI Frankie Gente VET 3. 2:1 (2:0)
Hrané utkání plné šancí na obou stranách. Kovařík
Frankie Gente VET
Jan Pekárek – Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Martin Svěrák, Jan Tempel, Petr Tichý, Michal Vlk vs Jan Doskočil – Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Pavel Stárek
6. Jan Páv
13. Tomáš Křivánek
41. Zbyněk Šámal
12. 9. 18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Frankie 2. 2:4 (1:3)
Dobré, kvalitní utkání od obou mužstev. Vyhráli Frankie díky úspěšnější koncovce. Stanislav Roček
Běchovičtí sršni A Frankie
Marek Dráb – Jan Albrecht, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Libor Šmída, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun vs Jan Pekárek – Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Vladimír Püschner, Martin Svěrák, Jan Tempel, Michal Vlk
29. Jiří Klůna
33. Jan Albrecht
16., 26. Tomáš Křivánek
20. Jiří Kokeš
41. Jan Páv
4. 9. 18 20:45 HOSTI Frankie Paradentol 1990 1. 5:2 (2:1)
Zbytečně vyhrocené utkání se v druhé půli uklidnilo a dohrálo se v přátelské atmosféře. Robert Hlinák