29. 5. 19 19:15 KORAB Lucián FC A Erko Kbely 9. 5:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas ve vysokém tempu a s nasazením až do konce.
Pavel Slánský – Marek Barták, Jakub Boudník, Marek Bruna, Tomáš Jurčík, David Kouřimský, Adam Kraus, Karel Vitvera vs Petr Chudoba – Marek Červenka, Tomáš Fischer, Jakub Kučera, Michael Leibl, Milan Nitrianský, Matěj Řepka, Jan Špaček
28., 43. Jan Špaček
40. Marek Červenka
52. Michael Leibl
15. 5. 19 19:00 ZABEH Akta - rez Lucián FC A 8. 4:6 (1:4)
Utkání s mnoha šancemi na obou stranách. To, co dokázali domácí zahodit, bylo trestuhodné. Kovařík
Akta - rez Lucián FC A
Milan Morávek – Martin Bláha, Jan Horák, Jakub Klír, Jakub Mrhal, Heřman Svoboda, Martin Toupal vs Marek Bruna – Marek Barták, Jakub Boudník, David Kouřimský, Adam Kraus, Lukáš Novák, Pavel Slánský, Karel Vitvera
5., 59. Jakub Mrhal
39. Martin Toupal
41. Heřman Svoboda
4. Adam Kraus
10., 26., 28. Pavel Slánský
43., 47. Lukáš Novák
6. 5. 19 20:30 TEMPO Lucián FC A Smutný potapěči 7. 2:5 (0:2)
Dobré utkání. Kovařík
Lucián FC A Smutný potapěči
Marek Bruna – Marek Barták, Jakub Boudník, Tomáš Jurčík, Adam Kraus, Lukáš Novák, Pavel Slánský vs Josef ŠindelkaPetr Dedek, Tomáš Kounovský, Václav Nechvíla, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud
46. Adam Kraus
59. Marek Barták
6., 19., 60. Petr Dedek
35. Martin Vrzal
40. Jiří Žalud
29. 4. 19 18:45 MALES Audi United FC Lucián FC A 6. 3:13 (2:8)
Luciánu to tam padalo a svou převahu vyjádřil poměrně přesvědčivě. Hošek
Audi United FC Lucián FC A
Michal Drápela – Musa Ansuma, Viktor Bihun, Vasyl Cherevko, Miroslav Eichler, Stanislav Hřebeček, Dmytro Hulei, Jan Měchura, Martin Šimek vs Ondřej Stříbrský – Marek Barták, Tomáš Jurčík, Adam Kraus, Lukáš Novák, Pavel Slánský, Karel Vitvera
39. Lukáš Novák
17. 4. 19 20:30 ZAK Lucián FC A Tatra 04 5. 1:6 (0:5)
Utkání výborné úrovně, které se rozhodlo už v prvním poločase. Trnka
Lucián FC A Tatra 04
Marek Bruna – Jakub Boudník, Tomáš Jurčík, Jakub Káš, Adam Kraus, Lukáš Novák, Pavel Slánský, Karel Vitvera vs Ondřej Matějka – Antonín Drahovzal, Lukáš Malý, Martin Mika, Lukáš Oslzla, Michal Pařízek, Vladimír Pešata, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
59. Pavel Slánský 5. Vladimír Pešata
16. Petr Winkler
17. Lukáš Malý
18. Antonín Drahovzal
30. Jakub Vágenknecht
40. Lukáš Oslzla
10. 4. 19 20:45 LITVI Úderka Žižkov junioři Lucián FC A 4. 7:6 (4:4)
Skvělé utkání v maximálním tempu od první do poslední minuty. Lucián z první akce vedl, pak ale domácí vystřelili čtyřikrát na bránu a rychle vedli o tři góly. Hosté sice do 20. minuty srovnali, ale fakt, že se zápas nevyvíjí podle jejich představ, je trochu poznamenal. Po přestávce přibylo emocí, zejména ze strany Luciánu, který evidentně není úplně zvyklý prohrávat. Hostům závěrečná power play nevyšla a snížení na 6:7 přišlo už pozdě. Herně si Lucián zasloužil minimálně remízu, Úderka ovšem byla v klíčových chvílích produktivnější, klidnější a pokornější. Bočan
Úderka Žižkov junioři Lucián FC A
Michal Valašík – David Bujnovský, Marek Cimpl, Rostislav Kohoutek, Lukáš Křivánek, Tomáš Novotný, Pavel Řezáč, Jindřich Vampola vs Marek Bruna – Marek Barták, Jakub Boudník, Tomáš Jurčík, Adam Kraus, Lukáš Novák, Pavel Slánský, Karel Vitvera
46. Pavel Slánský
1. 4. 19 19:15 ZAK Hosthunters Lucián FC A 3. 1:6 (0:2)
Domácí si v prvním poločase hodně zaběhali. Lucián hýřil aktivitou a do poločasu vedl 2:0. Po přestávce už nebylo nasazení tak vysoké, paradoxně přitom padlo více branek. Hunters definitivně položila branka z penalty na 1:4, hosté pak dalšími góly soupeře dorazili.
Hosthunters Lucián FC A
Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Jan Suchý, Radek Zaoral vs Marek Bruna – Marek Barták, Jakub Boudník, Tomáš Jurčík, David Kouřimský, Adam Kraus, Pavel Slánský, Karel Vitvera
37. Michal Jaroš 5., 58. Adam Kraus
29., 48. Tomáš Jurčík
35. David Kouřimský
46. Marek Barták
27. 3. 19 19:30 HOSTI Lucián FC A Inter Lotyšák A 2. 4:3 (1:1)
Pohledné utkání, domácí byli většinu času lepším týmem. Martin Zeman, Martin Moník
Lucián FC A Inter Lotyšák A
Marek Bruna – Marek Barták, Jakub Boudník, Tomáš Jurčík, Adam Kraus, Lukáš Novák, Pavel Slánský, Karel Vitvera vs Petr Jeřábek – Jan Beneš, Josef Bičaník, Jiří Janoušek, Václav Kodet, Ondřej Kotlík, Edis Šahini
25., 35. Marek Barták
48. Karel Vitvera
57. Jakub Boudník
5., 58. Václav Kodet
55. Josef Bičaník
18. 3. 19 20:45 ARIT Břewnow boys KMK Lucián FC A 1. 0:1 (0:1)
Hosté byli výrazně lepší, ale nakonec jim stačil jediný gól z úvodu.
Břewnow boys KMK Lucián FC A
Adam Sybera – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Radovan Musil, Ivan Šiškun, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Marek Bruna – Marek Barták, Tomáš Jurčík, David Kouřimský, Adam Kraus, Lukáš Novák, Pavel Slánský, Karel Vitvera