Jednoznačné utkání, zasloužené vítězství hostů. Fazekaš
Eugeniu Marandici – Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Andrei Marandici, Dan Rusu, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov vs Mário Vozár – Daniel Dvořák, Jan Havlík, Radek Jirkovský, Jan Křemen, Miloslav Moravec, Richard Peer, Zdeněk Sláma, Daniel Venhoda
29., 41., 47. Richard Peer
40. Radek Jirkovský
60. Miloslav Moravec
3. 6. 19 20:15 DABLI Líheň talentů 2015 Zimbru Olymp A 9. 5:3 (0:1)
Líheň talentů zaslouženě vyhrála, když v posledních patnácti minutách otočila výsledek. Naději hostů na body dlouho držel výborný gólman.
Líheň talentů 2015 Zimbru Olymp A
Jiří Čechovský – David Adamček, Jiří Dafčík, David Hruška, Petr Janda, Jiří Kurek vs Eugeniu Marandici – Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Andrei Marandici, Dan Rusu, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov, Renat Yessenzhanov
39., 57., 60. Jiří Kurek
47., 50. David Adamček
30., 37. Andrei Marandici
45. Vladimir Šarapanovschi
27. 5. 19 20:15 DABLI Zimbru Olymp A Vládci Prahy 8. 7:0 (1:0)
V prvním poločase ještě Vládci vzdorovali, po přestávce už tlaku Olympu podlehli a nakonec se nedočkali ani čestného úspěchu. Dreksler
Zimbru Olymp A Vládci Prahy
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Andrei Marandici, Vitalie Mereuta, Ruslan Rata, Dan Rusu, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov, Renat Yessenzhanov vs Karel Erben – Josef Brandejs, Adam Hlava, Jakub Klíma, Daniel Peterka, David Sváček, Richard Vohanka, Jan Vosátka
21., 53. Ruslan Rata
34., 35. Oleksandr Arzhenovskov
44. Veaceslav Todorov
50. Dan Rusu
58. Nikita Bychkov
20. 5. 19 19:30 ARIT Ekonom WT Zimbru Olymp A 7. 1:0 (1:0)
Utkání v ostrém tempu, těsné vítězství domácích. Trnka
Ekonom WT Zimbru Olymp A
Karel Diviš – Daniel Filip, Jakub Kabourek, Michal Pivoňka, Michal Pivrnec, Lukáš Rybka, Ladislav Švertšal vs Eugeniu Marandici – Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Andrei Marandici, Vitalie Mereuta, Ruslan Rata, Dan Rusu, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi, Renat Yessenzhanov
7. Daniel Filip
13. 5. 19 20:15 DABLI Zimbru Olymp A Texaské hyeny AC 6. 1:2 (0:1)
Kvalitní, dynamické a čistě odehrané utkání. Hosté měli víc šancí a zaslouženě si odvážejí dva body. Procházka
Zimbru Olymp A Texaské hyeny AC
Eugeniu Marandici – Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Andrei Marandici, Vitalie Mereuta, Dan Rusu, Vladimir Šarapanovschi, Renat Yessenzhanov vs Tadeáš FišeraMarek Černý, Tomáš Kouklík, Martin Matyáš, Jan Mráz, David Scharf, Šimon Scharf, Jan Vondráček
34. Andrei Marandici 18. Marek Černý
41. David Scharf
6. 5. 19 19:30 LITVI Domácí potřeby A Zimbru Olymp A 5. 5:3 (1:1)
Dynamický, bojovný zápas s mírnou převahou hostů v prvním poločase. Domácí potřeby ale proti početnějšímu soupeři udržely do půle vyrovnaný stav, po přestávce už byly lepší a zaslouženě vyhrály. Janča
Domácí potřeby A Zimbru Olymp A
Adam Roušal – Radek Farkaš, Miroslav Grobár, Jan Hrazdira, Adam Krmela, Michal Louda, Matěj Pikous, Filip Šanda, Lukáš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk vs Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Andrei Marandici, Vitalie Mereuta, Dionis Pisarenco, Ruslan Rata, Dan Rusu, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov, Renat Yessenzhanov
11., 44., 51. Radek Farkaš
35., 47. Matěj Pikous
54 Miroslav Grobár 17., 32. Nikita Bychkov
51. Renat Yessenzhanov
29. 4. 19 20:15 DABLI Zimbru Olymp A TBC Lachtan A 4. 9:3 (6:0)
Rozhodl první poločas, který Lachtan odehrál v početním oslabení. Po přestávce se hra vyrovnala a v dešti se hrál poměrně svižný fotbal. Michal Antonický, Pavel Fligl
Zimbru Olymp A TBC Lachtan A
Eugeniu Marandici – Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Andrei Marandici, Vitalie Mereuta, Dionis Pisarenco, Ruslan Rata, Dan Rusu, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov vs Tomáš Andrle – Jan Doležal, Daniel Kubát, Daniel Pavelka, Michael Štorc, Patrik Štorc, Lukáš Stýblo
59. Lukáš Stýblo
15. 4. 19 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Zimbru Olymp A 3. 1:5 (0:1)
Zimbru si v první půli vytvořilo víc šancí a zaslouženě vedlo. Borussia se po přestávce zlepšila a dokázala vyrovnat, pak si však dala smolný vlastní gól a hosté v poslední desetiminutovce třemi góly rozhodli. Vukovič
Borussia Bubeneč Zimbru Olymp A
Marek Mach – Tomáš Hubička, Jakub Šejvl, Michal Turna, Tomáš Vlček, Marek Voženílek vs Eugeniu Marandici – Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Andrei Marandici, Vitalie Mereuta, Dionis Pisarenco, Veaceslav Todorov, Renat Yessenzhanov
41. Michal Turna 23., 52. Renat Yessenzhanov
47. OG
54. Nikita Bychkov
55. Oleksandr Arzhenovskov
1. 4. 19 20:15 DABLI Zimbru Olymp A Speciál Bráník A 2. 1:2 (1:0)
Vladimír Keleman
Zimbru Olymp A Speciál Bráník A
Eugeniu Marandici – Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Andrei Marandici, Vitalie Mereuta, Dionis Pisarenco, Ruslan Rata, Dan Rusu, Veaceslav Todorov, Renat Yessenzhanov vs Jakub Perník – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Jakub Felgr, Daniel Jirka, Martin Košín, Martin Řehák, Michal Šálený, Jiří Vepřek, Tomáš Wolf
11. Dan Rusu 48. Jozef Bubanec
53. Michal Šálený
25. 3. 19 19:30 HOSTI Bakera Zimbru Olymp A 1. 5:4 (2:1)
Vyrovnaný bojovný zápas.
Bakera Zimbru Olymp A
Jiří Cieciura – Michal Hajduch, Michal Jalovecký, Jiří Kuděj, Radim Matysík, David Obermajer, Michal Pazdera vs Eugeniu Marandici – Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Andrei Marandici, Vitalie Mereuta, Dionis Pisarenco, Ruslan Rata, Dan Rusu, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov, Renat Yessenzhanov