Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.19 | 19:00 | MIKU1 | Speciál Bráník A Líheň talentů 2015 | 11. | 11:2 |
Po 10.6.19 | 20:45 | LITVI | Líheň talentů 2015 Sean team A | 10. | 5:3 |
Po 3.6.19 | 20:15 | DABLI | Líheň talentů 2015 Zimbru Olymp A | 9. | 5:3 |
Po 27.5.19 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Líheň talentů 2015 | 8. | 4:3 |
Po 20.5.19 | 19:30 | LITVI | Líheň talentů 2015 Domácí potřeby A | 7. | 7:6 |
Po 13.5.19 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Líheň talentů 2015 | 6. | 4:10 |
Po 6.5.19 | 19:30 | HOSTI | Líheň talentů 2015 Bakera | 5. | 6:2 |
Po 29.4.19 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Líheň talentů 2015 | 4. | 5:5 |
Po 15.4.19 | 18:15 | BECH | Líheň talentů 2015 Vládci Prahy | 3. | 6:0 k. |
Po 1.4.19 | 19:30 | CESMI | Texaské hyeny AC Líheň talentů 2015 | 2. | 13:2 |
Po 25.3.19 | 20:30 | MOTO1 | Líheň talentů 2015 TBC Lachtan A | 1. | 4:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bakera | 11 | 9 | 0 | 2 | 63:25 | 18 |
2. | Speciál Bráník A | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:20 | 16 |
3. | Líheň talentů 2015 | 11 | 6 | 2 | 3 | 55:55 | 14 |
4. | Texaské hyeny AC | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:30 | 13 |
5. | Domácí potřeby A | 11 | 6 | 0 | 5 | 47:53 | 12 |
6. | Vojenské lesy | 11 | 4 | 3 | 4 | 58:43 | 11 |
7. | Borussia Bubeneč | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:35 | 11 |
8. | TBC Lachtan A | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:44 | 10 |
9. | Ekonom WT | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:40 | 10 |
10. | Sean team A | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:43 | 9 |
11. | Zimbru Olymp A | 11 | 3 | 0 | 8 | 40:39 | 6 |
12. | Vládci Prahy | 11 | 1 | 0 | 10 | 16:80 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 21.3.19 | 19:00 | P3 | Deportivo Estudiantil FC A Trops 1.SK (HL3C) |
Čt 21.3.19 | 20:15 | P3 | Prohibice FKK SUP Rokoska SUP (SVL2B) |
St 1.5.19 | 18:00 | HRAB1 | Anton aus Tirol Notorkros FK VET (VL2B) |
St 1.5.19 | 19:15 | HRAB1 | Senioři Praha B OrangeBoom (HL8F) |
Pá 31.5.19 | 17:45 | ZABEH | Black Fellaz FC Řepští sršni (HL8K) |
Pá 31.5.19 | 19:00 | ZABEH | Ladronka Čechie 12° SUP (SVL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adamček David | 9 | 9 |
Čechovský Jiří | 1 | 0 |
Čermák Michal | 5 | 4 |
Dafčík Jiří | 4 | 0 |
Hromas Lukáš | 7 | 2 |
Hruška David | 9 | 15 |
Janda Petr | 10 | 1 |
Jonáš Tibor | 4 | 0 |
Kučera Miroslav | 4 | 0 |
Kurek Jiří | 7 | 14 |
Meduna Dan | 6 | 1 |
Vihan Vojtěch | 7 | 1 |
Vlk Jan | 6 | 0 |
Vokoun Jiří | 4 | 2 |