Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 24.6.19 | 19:00 | MIKU3 | Vojenské lesy Bakera | 11. | 2:5 |
Po 10.6.19 | 17:45 | MIKU3 | Zimbru Olymp A Vojenské lesy | 10. | 3:9 |
Po 3.6.19 | 20:15 | MIKU1 | Vládci Prahy Vojenské lesy | 9. | 1:15 |
Po 27.5.19 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Texaské hyeny AC | 8. | 5:2 |
Po 20.5.19 | 20:30 | MOTO1 | TBC Lachtan A Vojenské lesy | 7. | 3:2 |
Po 13.5.19 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Speciál Bráník A | 6. | 5:2 |
Po 6.5.19 | 20:45 | LITVI | Sean team A Vojenské lesy | 5. | 6:6 |
Po 29.4.19 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Líheň talentů 2015 | 4. | 5:5 |
Po 15.4.19 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Vojenské lesy | 3. | 4:4 |
Po 1.4.19 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Domácí potřeby A | 2. | 4:6 |
Po 25.3.19 | 18:00 | SCBEC | Borussia Bubeneč Vojenské lesy | 1. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bakera | 11 | 9 | 0 | 2 | 63:25 | 18 |
2. | Speciál Bráník A | 11 | 8 | 0 | 3 | 39:20 | 16 |
3. | Líheň talentů 2015 | 11 | 6 | 2 | 3 | 55:55 | 14 |
4. | Texaské hyeny AC | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:30 | 13 |
5. | Domácí potřeby A | 11 | 6 | 0 | 5 | 47:53 | 12 |
6. | Vojenské lesy | 11 | 4 | 3 | 4 | 58:43 | 11 |
7. | Borussia Bubeneč | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:35 | 11 |
8. | TBC Lachtan A | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:44 | 10 |
9. | Ekonom WT | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:40 | 10 |
10. | Sean team A | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:43 | 9 |
11. | Zimbru Olymp A | 11 | 3 | 0 | 8 | 40:39 | 6 |
12. | Vládci Prahy | 11 | 1 | 0 | 10 | 16:80 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 23.5.19 | 17:45 | MIKU4 | 1.FP Praha Regio Team (HL6H) |
Čt 23.5.19 | 19:00 | MIKU4 | Super Naděje A Oblouci 81 AFC SUP (SVL1A) |
Čt 23.5.19 | 20:15 | MIKU4 | Super Naděje B Ladronka (SVL2A) |
Út 11.6.19 | 18:00 | KORAB | Estudiantes VET B Jetoma FC (VL3B) |
Út 11.6.19 | 19:15 | KORAB | Javorák Rokoska VET B (VL1A) |
Út 11.6.19 | 20:30 | KORAB | 1.FC Holešovice Růžoví delfínci 97,2 (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dlouhý Martin | 5 | 6 |
Dömisch Martin | 3 | 1 |
Dvořák Daniel | 8 | 2 |
Havlík Jan | 8 | 7 |
Jirkovský Radek | 7 | 1 |
Křemen Jan | 6 | 6 |
Malíř Josef | 5 | 0 |
Moravec Miloslav | 11 | 7 |
Peer Richard | 10 | 6 |
Raulín David | 6 | 3 |
Sláma Zdeněk | 8 | 11 |
Venhoda Daniel | 8 | 5 |
Vozár Mário | 6 | 1 |