St 27.3.19 19:00 METE2 Strašnická SK A Pěstební dělníci   (HL5B)
St 27.3.19 20:15 METE2 Kings of Kent Kliďas SFC   (VL2A)
St 17.4.19 19:00 P2 Penco FC AC SK Viktoria 1905   (HL5D)
St 17.4.19 20:15 P2 Benda All Stars FC Jawa-Suprtechno A   (SVL2B)
Ne 12.5.19 17:30 ZABEH Mamissero Beton FC   (HL5I)
Ne 12.5.19 18:45 ZABEH s.Oliver A Tým Jakuba Harapáta   (HL6L)

14. 6. 19 19:30 HOSTI Notor Střešovice FC Beach attack 90210 11. 1:3 (0:3)
Hosté bránili ve všech hráčích a domácí nevěděli, jak dobře zorganizovanou hru hostů zdolat a dostávali góly po brejcích.
Notor Střešovice FC Beach attack 90210
Tomáš Vavřina – Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Petr Kantor, Jan Krouský, Jan Svoboda, Viktor Višňovský, Jakub Vorel vs Josef Bína – Jan Boltnar, Filip Exner, Radek Mencl, Jan Pinkas, Vít Svoboda, Lukáš Vincent, Petr Žáček
50. Jan Svoboda 45 Jan Svoboda
48 Petr Kantor
14. Radek Mencl
22. Petr Žáček
24. Lukáš Vincent
43. Filip Exner
2. 6. 19 18:45 HANSP Paraguay Notor Střešovice FC 10. 2:5 (2:1)
Bojovný, ale z obou stran férový zápas s minimem faulů. Efektivnější koncovku ukázali Notoři.
Paraguay Notor Střešovice FC
Jan Tyl – Adam Aussenberg, Alexandr Kazda, Ondřej Kmoch, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl, Tomáš Voříšek vs Lukáš Doubek – Patrik Bernard, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Jan Svoboda, Tomáš Vavřina, Jakub Vorel
21. Josef Švanda
24. Marek Šída
27., 38. Jan Svoboda
33., 47. Ondřej Jelínek
41. Petr Kantor
24. 5. 19 19:30 HANSP Notor Střešovice FC Pyjavíce FK 9. 4:1 (1:0)
Pohledné utkání dobré úrovně skončilo jasným vítězstvím týmu Notor Střešovice. Trnka
Notor Střešovice FC Pyjavíce FK
Radim Jírovský – Patrik Bernard, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Dominik Svoboda, Jan Svoboda, Tomáš Vavřina, Viktor Višňovský, Jakub Vorel vs Zdeněk Kopelent – Pavel Blahoňovský, Tomáš Brožek, Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Tomáš Tominec, Tomáš Vyležík
13., 35. Ondřej Jelínek
37. Lukáš Doubek
56. Tomáš Vavřina
39. Tomáš Vyležík
17. 5. 19 19:30 HANSP Rito Pls Notor Střešovice FC 8. 5:7 (2:5)
V prvním poločase domácím zapomněl chytat gólman a proto prohrávali 2:5. Po vystřídání gólmana se hra vyrovnala, ale domácí už se zápasem nic neudělali.
Rito Pls Notor Střešovice FC
David Červený – Jan Kalhous, Ondřej Kára, Jakub Kloboučník, Tomáš Mach, Jakub Nezbeda, Pavel Rašplička, Tomáš Střízek vs Radim Jírovský – Patrik Bernard, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Petr Kantor, Jan Krouský, Jan Svoboda, Tomáš Vavřina, Jakub Vorel
47. Jakub Vorel
10. 5. 19 19:30 HANSP Devils of Zderaz Notor Střešovice FC 7. 1:3 (0:1)
Domácí měli sice k dispozici více hráčských individualit, hosté však vyrukovali s precizní obranou, bojovností a entuziasmem a dokázali vzdorovat fotbalově vyspělejšímu soupeři po celý zápas. Když se navíc v obraně domácích objevila okénka, uměli hosté těchto zaváhání využít.
Devils of Zderaz Notor Střešovice FC
Jiří Hálek – Petr Balek, Adam Bouguetouta, Andriy Daruda, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Lukáš Doubek – Patrik Bernard, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Jan Svoboda, Tomáš Vavřina, Viktor Višňovský, Jakub Vorel
59. Dmitry Zimarev 14 Jindřich Dobřanský
14 Miroslav Nýč
18. Jan Krouský
32. Viktor Višňovský
35. Jan Svoboda
3. 5. 19 19:30 HANSP Notor Střešovice FC Legion Aliena A 6. 9:1 (3:0)
Skvělý, bojovný fotbal s gólovými úspěchy domácích. Hostě nevyužili ani jednu šanci. Ve druhé půli ještě lepší fotbal. Domácí navýšili skóre a zaslouženě vyhráli.
Notor Střešovice FC Legion Aliena A
Radim Jírovský – Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Jan Svoboda, Tomáš Vavřina, Jakub Vorel vs Vasyl Karaslai – Nikita Anokhin, Rostyslav Chernyshov, Dmytro Donchuk, Maxim Kaydashov, Nazariy Shukatka, Evgenii Smirnov
2., 25., 39., 57. Jan Svoboda
4., 34. Václav Kafka
43., 50. Ondřej Jelínek
60. Daniel Jordák
39. Evgenii Smirnov
26. 4. 19 19:30 HANSP KTB B Notor Střešovice FC 5. 2:2 (1:1)
Vyrovnaný souboj, asi spravedlivá poločasová remíza. Ve druhé poločase šel hned v úvodu Notorkros do vedení po pěkné kombinaci. KTB se snažilo ještě více a ve 46. minutě bylo odměněno vyrovnáním. Husák
KTB B Notor Střešovice FC
Miloslav Doubrava – Lukáš Bernard, Petr Karlický, Michal Kettner, Jan Král, Tomáš Prejsa, Jan Švára, Slavomír Vála, Dominik Zábranský vs Radim Jírovský – Patrik Bernard, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Jan Krouský, Tomáš Vavřina, Viktor Višňovský, Jakub Vorel
4. Tomáš Prejsa
46. Petr Karlický
16. Patrik Bernard
32. Václav Kafka
12. 4. 19 19:30 HANSP Notor Střešovice FC GoGo 1.NC 4. 3:1 (1:0)
Moc pěkné utkání. Ačkoli bylo GoGo favorit, jeho forma nebyla na hřišti přítomna, a proto prohrál.
Notor Střešovice FC GoGo 1.NC
Radim Jírovský – Patrik Bernard, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Tomáš Vavřina, Viktor Višňovský, Jakub Vorel vs Jiří Brožík – Daniel Kopic, Radovan Král, Lukáš Kratochvíl, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
1. Ondřej Jelínek
51. Václav Kafka
57. Jan Krouský
43. Radovan Král
5. 4. 19 19:30 HANSP Lucky team Notor Střešovice FC 3. 1:2 (1:0)
Utkání podprůměrné kvality. Hostům vázla kombinace, domácí se zas spoléhali jen na nákopy. Remíza by byla spravedlivější, Notor ale v poslední desetiminutovce rozhodl.
Lucky team Notor Střešovice FC
Dušan Blaha – Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Jakub Majerčin, Pavel Najman, Vít Skramužský vs Lukáš Doubek – Patrik Bernard, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Jakub Vorel
13. Vít Skramužský 47 Jakub Majerčin
49 Vít Skramužský
53. Jakub Vorel
56. Jan Krouský
33. Jan Krouský
29. 3. 19 18:15 DEKAN Notor Střešovice FC Defect Praha 2. 3:3 (2:1)
Zpočátku docela rychlé utkání, které se zejména ve druhém poločase proměnilo na zápas plný soubojů a strkanic, skončilo zaslouženou remízou. Robert Kuchta, Ondřej Kuchta
Notor Střešovice FC Defect Praha
Radim Jírovský – Patrik Bernard, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Dominik Svoboda, Viktor Višňovský, Jakub Vorel vs Jan Korostenski – Jan Hammer, Marek Plojhar, Václav Skopový, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner, Kristian Zradička
2. Jan Krouský
13. Viktor Višňovský
35. Dominik Svoboda
14. Martin Štoncner
31., 51. Jan Hammer
22. 3. 19 19:15 SCBEC Co je? Notor Střešovice FC 1. 5:5 (1:5)
Zápas dvou rozdílných poločasů, kdy v první půli jasně vládli hráči Notoru a zaslouženě šli do vedení 3:0. Pak po hrubce v obraně snížil Šimek na 1:3, ale hosté znovu odskočili. Stíhačka v druhé půli ze strany Co je? byla neuvěřitelná. Notoru odešla fyzička a Hybš vyrovnal v závěru na zasloužených 5:5.
Co je? Notor Střešovice FC
Marek Dráb – Jakub Hybš, Jaromír John, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Vokoun, Petr Vorm, Karel Vyšata vs Radim Jírovský – Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Viktor Višňovský, Jakub Vorel