St 24.4.19 18:15 LITVI Jawa-Suprtechno A Domácí potřeby SUP   (SVL2B)
St 24.4.19 19:30 LITVI Sokol Picasso B Sparta Pivaři AC   (HL5D)
St 24.4.19 20:45 LITVI Rumburaci A Credit Praha FC   (HL6F)
Út 14.5.19 17:45 MIKU4 Tajfun AC Ya Basta! A   (HL8J)
Út 14.5.19 19:00 MIKU4 Oblouci 81 AFC UVL Ladronka U70   (UVL2A)
Út 14.5.19 20:15 MIKU4 Libeň SK A Nounejm   (HL6B)

14. 6. 19 19:15 SCBEC Devils of Zderaz Co je? 11. 4:3 (1:1)
Místy vyhecované, ale férově hrané utkání, kde největší problém byl mít co největší žízeň na dokopnou.
Devils of Zderaz Co je?
Jiří Hálek – Petr Balek, Adam Bouguetouta, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Jozef Ščury – Jan Doležal, Jaromír John, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Jacob Šimek, Karel Šimek, Pavel Vokoun, Petr Vorm, Karel Vyšata
30., 33. Adam Bouguetouta
36. Dmitry Zimarev
47. Jindřich Dobřanský
1., 38. Jacob Šimek
55. Karel Vyšata
31. 5. 19 19:15 SCBEC Co je? Legion Aliena A 10. 3:0 (1:0)
V první půli vyrovnaný zápas. Lépe organizovaný domácí tým poprvé skóroval. Hosté se snažili hru srovnat, ale gólman domácích byl proti. Druhá půle byla stejná, hosté útočili, ale v závěru dělali chyby, což domácí trestali.
Co je? Legion Aliena A
Jozef Ščury – Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Vokoun, Petr Vorm, Karel Vyšata vs Rostyslav Kushney – Nikita Anokhin, Rostyslav Chernyshov, Mykhailo Hordienko, Ilshat Irkin, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Nazariy Shukatka
20. Karel Vyšata
47. Martin Podroužek
60. Jiří Klůna
20 Karel Vyšata 26. Vasyl Karaslai
24. 5. 19 18:15 BECH KTB B Co je? 9. 1:1 (0:1)
Skóre dobrého běhavého duelu otevřel ve 20. minutě překvapivou střelou pro gólmana Klůna a tak skončila i první půle. Na úvod druhého poločasu hosty překvapil Kříž a bylo z toho 1:1. Rozuzlení se nekonalo.
KTB B Co je?
Miloslav Doubrava – Dominik Behan, Lukáš Bernard, Daniel Hanžl, Michal Kettner, Jan Král, Pavel Kříž, Tomáš Prejsa, Slavomír Vála vs Jozef Ščury – Jan Doležal, Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Vokoun, Petr Vorm
35. Pavel Kříž 20. Jiří Klůna
17. 5. 19 19:15 SCBEC Co je? GoGo 1.NC 8. 2:3 (2:0)
Co je? promarnil svůj gólový náskok z první půle. V druhé půli se nesoustředili na obranu tak, jak měli a to se jim stalo osudným. Ač se zdálo, že zápas skončí remízou, bojovní GoGo dali minutu před koncem vítězný gól.
Co je? GoGo 1.NC
Jozef Ščury – Jan Doležal, Marek Dráb, Jakub Hybš, Jaromír John, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Vokoun, Petr Vorm, Karel Vyšata vs Daniel Kopic – Jan Douděra, Radovan Král, Lukáš Kratochvíl, Ondřej Kratochvíl, Tomáš Majdl, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
17., 25. Jakub Hybš 35. Petr Orlowski
45. Radovan Král
59. Jan Douděra
10. 5. 19 19:15 SCBEC Lucky team Co je? 7. 2:3 (1:1)
Týmu Lucky team se podařilo dvakrát dohnat vedení soupeře, ale na třetí vyrovnání jim už zbylo málo času. Spravedlivá by byla remíza.
Lucky team Co je?
Pavel Šedivec – Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Vít Skramužský vs Marek Dráb – Jan Doležal, Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Petr Vorm, Karel Vyšata
18. Jakub Gottwald
53. Jan Hajda
7. Jan Doležal
37., 55. Jiří Klůna
3. 5. 19 19:30 BECH Co je? Defect Praha 6. 1:0 (1:0)
Mírná převaha Defectu byla "defektní", góly nepřišly. Tým Co je? dobře bránil a jednou udeřil.
Co je? Defect Praha
Jozef Ščury – Jan Doležal, Jakub Hybš, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Petr Vorm vs Jan Korostenski – Jan Hammer, Marek Plojhar, Václav Skopový, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner, Kristian Zradička
29. Jakub Hybš
26. 4. 19 19:15 SCBEC Co je? Rito Pls 5. 1:5 (0:2)
Takticky vedené utkání ze strany vítězů.
Co je? Rito Pls
Karel Vyšata – Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Petr Vorm vs David Červený – Filip Bouček, Michal Černý, Ondřej Kára, Jakub Nezbeda, Pavel Rašplička, Tomáš Střízek, Martin Tesař
45. Jakub Hybš 20., 50. Ondřej Kára
27. Michal Černý
42. OG
59. Jakub Nezbeda
12. 4. 19 19:15 SCBEC Beach attack 90210 Co je? 4. 1:0 (1:0)
Vyrovnané utkání. Hostům se srovnat skóre nepodařilo ani při závěrečném tříminutovém tlaku. Domácí podržel gólman. Trnka
Beach attack 90210 Co je?
Michal Dvořák – Jan Boltnar, Martin Fila, Daniel Klimek, Jan Kožíšek, Adam Nejedlý, Lukáš Vincent, Petr Žáček vs Jozef Ščury – Marek Dráb, Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Petr Vorm, Karel Vyšata
23. Martin Fila
5. 4. 19 18:15 BECH Co je? Paraguay 3. 6:2 (3:0)
Utkání rozhodlo proměňování šancí, v čemž vynikl hráč domácích Hybš. Hostům se v závěru podařilo výsledek zkorigovat. Stanislav Petroušek, Vlastimil Krkoška
Co je? Paraguay
Jozef Ščury – Jan Doležal, Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Vokoun, Petr Vorm, Karel Vyšata vs Jan Tyl – Adam Aussenberg, Alexandr Kazda, Ondřej Kmoch, Jan Mackovič, Guillaume Jean Jules Narguet, David Pochobradský, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Szwarc
12. Pavel Vokoun
14., 23., 34. Jakub Hybš
39. Jan Doležal
41. Karel Šimek
43. Marek Šída
48. David Pochobradský
29. 3. 19 18:00 P1 Pyjavíce FK Co je? 2. 3:0 (1:0)
Utkání od úvodního hvizdu v režii domácích, zasloužená výhra. Marek Vilánek, Lubomír Hebký
Pyjavíce FK Co je?
Zdeněk Kopelent – David Brožek, Jan Daubner, Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Tomáš Vyležík vs Jozef Ščury – Jan Doležal, Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Petr Vorm, Karel Vyšata
10. Jan Daubner
36. Tomáš Vyležík
60. Jan Galetka
22. 3. 19 19:15 SCBEC Co je? Notor Střešovice FC 1. 5:5 (1:5)
Zápas dvou rozdílných poločasů, kdy v první půli jasně vládli hráči Notoru a zaslouženě šli do vedení 3:0. Pak po hrubce v obraně snížil Šimek na 1:3, ale hosté znovu odskočili. Stíhačka v druhé půli ze strany Co je? byla neuvěřitelná. Notoru odešla fyzička a Hybš vyrovnal v závěru na zasloužených 5:5.
Co je? Notor Střešovice FC
Marek Dráb – Jakub Hybš, Jaromír John, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Vokoun, Petr Vorm, Karel Vyšata vs Radim Jírovský – Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Viktor Višňovský, Jakub Vorel