Út 14.5.19 20:15 METE2 Morová rána 1.FC Dvacítka   (HL3B)
Út 4.6.19 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Restaurace U Pecků B   (HL3B)
Út 4.6.19 20:30 MOTO1 VAR AC Umělci z Prahy   (HL8J)

24. 6. 19 19:15 MALES KáGéčko B Erectico TBC 11. 0:4 (0:2)
Vyrovnaný zápas, který rozhodla větší produktivita hostů.
Daniel PajasRichard Bárta, František Chmel, Matyáš Holna, David Hron, Martin Hybášek, Martin Jermář, Vojtěch Müller, Anh Nguyen Duong vs Václav Fiala – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup
25. Ivan Soukup
48. Milan Smetana
56. Pavel Jindra
10. 6. 19 20:15 P3 Černý koně TMK KáGéčko B 10. 1:2 (0:0)
Na to, že domácí hráli o sestup, hráli po celou dobu vyrovnaný zápas. Rozhodl čtyři minuty před koncem gólman po krásné akci. Lukáš Augustýn
Černý koně TMK KáGéčko B
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Bohuslav Cabrnoch – Richard Bárta, David Hron, Martin Hybášek, Martin Jermář, Vojtěch Müller, Anh Nguyen Duong, Daniel Pajas, Adam Šivec, Jakub Valenta
36. Lukáš Krotil 33. Jakub Valenta
56. Bohuslav Cabrnoch
27. 5. 19 17:45 MIKU3 KáGéčko B Social Members FC 9. 5:3 (3:1)
Domácí byli fotbalovější, rychlejší, hosté spíše důraznější. Začátek zápasu patřil domácím, ke konci se hra vyrovnávala. Jedlička
KáGéčko B Social Members FC
Vojtěch Müller – Richard Bárta, František Chmel, Matyáš Holna, David Hron, Martin Jermář, Daniel Pajas, Adam Šivec, Jakub Valenta vs Michal Voldřich – Michal Beran, Lukáš Brodníček, Patrick Haunschmid, Jan Havlík, Petr Komárek, Jiří Šperl, Filip Svoboda
46. Lukáš Brodníček
20. 5. 19 17:45 MIKU4 Bohemia AFK KáGéčko B 8. 2:0 (0:0)
V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas. Oba týmy měly několik velmi dobrých příležitostí ke vstřelení branky, padly i nějaké tyče, nakonec ale poločas skončil bez branek. Hned po rozehrání se ve druhém poločase Bohamia ujala vedení a v 52. minutě po chybné rozehrávce vedení zvýšila. Husák
Bohemia AFK KáGéčko B
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík vs Martin Jermář – Bohuslav Cabrnoch, Matyáš Holna, David Hron, Martin Hybášek, Vojtěch Müller, Daniel Pajas, Adam Šivec, Jakub Valenta
31. Petr Bartoníček
52. Michal Ekrt
13. 5. 19 17:45 MIKU2 KáGéčko B A.Č.A.B. FC 7. 4:3 (3:1)
První půle byla jasně v režii domácích, i když hosté nastřelili minimálně dvě tyče a promarnili několik slibných šancí. Zasloužené vítězství domácích. Janča
KáGéčko B A.Č.A.B. FC
Vojtěch Müller – František Chmel, Matyáš Holna, Martin Hybášek, Martin Jermář, Anh Nguyen Duong, Daniel Pajas, Adam Šivec, Jakub Valenta vs Tomáš Havelka – Telis Aliapulios, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Denis Drobný, Milan Mazanec, Marek Mikeš, Filip Princ, Matej Trnený, Ondřej Trojan
12. Adam Šivec
22. Martin Hybášek
23. Jakub Valenta
36. Daniel Pajas
42 Jakub Valenta 18. Denis Drobný
39., 60. Josef Černý
6. 5. 19 19:15 STER1 Yellow Dildos A KáGéčko B 6. 3:1 (2:0)
Domácí svou soustředěnou a účelnou hrou trpělivě došli k zaslouženému vítězství. Hosté dobře kombinovali, ale v koncovce byli bezradní. Pavel Cina, Michal Cimr
Yellow Dildos A KáGéčko B
Daniel Mareš – Tomáš Grüner, Jan Janoušek, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Martin Sobotka vs Vojtěch Müller – Richard Bárta, Bohuslav Cabrnoch, František Chmel, Matyáš Holna, David Hron, Martin Hybášek, Martin Jermář, Daniel Pajas, Adam Šivec
12., 56. Dominik Kafka
23. Martin Sobotka
51. Adam Šivec
29. 4. 19 20:15 METE1 KáGéčko B Torpédo Hulín FC 5. 7:4 (4:1)
Kágéčko vyhrálo, ale Torpédo podalo velice sympatický výkon a bylo důstojným soupeřem. Smetana
KáGéčko B Torpédo Hulín FC
Adam Šivec – Richard Bárta, Bohuslav Cabrnoch, Matyáš Holna, David Hron, Martin Hybášek, Martin Jermář, Vojtěch Müller, Jakub Valenta vs Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Roman Paclík, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek