Po 15.4.19 18:15 LITVI UTS Vršovice VET Nemesis VET   (VL2A)
Po 15.4.19 19:30 LITVI Domácí potřeby A Bakera   (HL3A)
Po 15.4.19 20:45 LITVI Sean team A Texaské hyeny AC   (HL3A)
Po 6.5.19 18:15 LITVI UTS Vršovice VET Kliďas SFC   (VL2A)
Po 6.5.19 19:30 LITVI Domácí potřeby A Zimbru Olymp A   (HL3A)
Po 6.5.19 20:45 LITVI Sean team A Vojenské lesy   (HL3A)

25. 6. 19 19:00 MIKU2 Slepí koně SUP Dehet Old 1.FC SUP 11. 2:2 (2:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů, v prvním dominovali Slepí koně a vedli 2:0. To samé se ale povedlo Dehtu ve druhé půli a utkání tak skončilo asi spravedlivou remízou.
Slepí koně SUP Dehet Old 1.FC SUP
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs Petr Votruba – Petr Bašus, Martin Burian, Roman Fiala, Vladimír Hájek, Zdeněk Matějík, Jiří Nový, Jindřich Smolík
10. Pavel Fifka
29. Petr Kolář
39. Petr Bašus
41. Roman Fiala
11. 6. 19 20:15 ZABEH Dehet Old 1.FC SUP Radouč FC B 10. 1:4 (0:4)
Pěkné, bojovné utkání dvou rozdílných poločasů. Hosté byli aktivnější a zaslouženě vyhráli.
Dehet Old 1.FC SUP Radouč FC B
Petr Votruba – Petr Bašus, Martin Burian, Roman Fiala, Ladislav Franta, Vladimír Hájek, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Petr Janda, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif
39. Ladislav Franta 4. Jan Yousif
13., 15. Serghei Davidenco
23. Václav Hrabě
4. 6. 19 19:00 MIKU1 Kolotouš FC SUP Dehet Old 1.FC SUP 9. 9:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost hráčů Kolotouše.
Kolotouš FC SUP Dehet Old 1.FC SUP
Miroslav Václavík – Oldřich Mácha, Milan Muzika, Miroslav Nýč, Lukáš Poláček, Pavel Procházka, Jan Saidl, Radek Šmída vs Petr Votruba – Martin Burian, Roman Fiala, Vladimír Hájek, Jiří Nový, Martin Zdobinský
22., 35. Jan Saidl
27., 32., 36. Radek Šmída
34. Pavel Procházka
46., 54. Miroslav Nýč
58. Oldřich Mácha
28. 5. 19 19:00 ZABEH Dehet Old 1.FC SUP Bítovská SUP 8. 3:6 (0:3)
Bítovská si vytvořila v prvním poločase náskok, který udržela až do konce. Čapla
Dehet Old 1.FC SUP Bítovská SUP
Jiří Nový – Martin Burian, Roman Fiala, Ladislav Franta, Karel Kunst, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Jiří Fiala – Jan Choura, Robert Hlubuček, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Miloš Kršek, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Milan Vošta
58. Jan Choura
22. 5. 19 17:45 MIKU4 Houbaři Dehet Old 1.FC SUP 7. 1:2 (0:0)
První poločas vyrovnaný, ve druhém hosté proměnili své šance a výborně je podržel gólman. Lukáš Gogolák, Jan Syřínek
Houbaři Dehet Old 1.FC SUP
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta vs Petr Votruba – Martin Burian, Roman Fiala, Karel Kunst, Jan Novák, Jiří Nový, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský
53. Roman Hlinák 35. Jindřich Smolík
47. Roman Fiala
7. 5. 19 19:30 STOD Dehet Old 1.FC SUP Vibromax 2012 6. 4:6 (1:4)
Celkem vyrovnaný zápas, nakonec ale hosté zaslouženě vyhráli.
Dehet Old 1.FC SUP Vibromax 2012
Petr Votruba – Roman Fiala, Vladimír Hájek, Karel Kunst, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jiří Nový, Ivan Šimmer, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Miroslav Johanovský, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek, Jiří Zimmer
56. Jiří Zetek
30. 4. 19 19:15 MOTO4 Dehet Old 1.FC SUP 1.FC RUM SUP 5. 2:4 (2:1)
Vyrovnané utkání. Zasloužené vítězství hostů. Husák
Dehet Old 1.FC SUP 1.FC RUM SUP
Petr Votruba – Vladimír Hájek, Karel Kunst, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský vs Petr Červenka – Michal Chládek, Jiří Kaliba, Jakub Krucký, Milan Mrázek, Pavel Škirda
17. Zdeněk Matějík
19. Vladimír Hájek
30., 49. Jiří Kaliba
45., 50. Milan Mrázek
23. 4. 19 20:30 STER2 VV Vokra SV Dehet Old 1.FC SUP 4. 4:2 (3:0)
Domácí v prvním poločase proměnili tři střely, zatímco hosté nebyli úspěšní v koncovce. Závěr utkání patřil hostům, kteří pouze snížili.
VV Vokra SV Dehet Old 1.FC SUP
Petr Řezáč – Tomáš Kouřil, Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Petr Votruba – Petr Bašus, Vladimír Hájek, Karel Kunst, Stanislav Marek, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jiří Nový, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský
23. Rostislav Vavruša
28. Pavel Zmatlík
29., 34. Michal Šotola
46., 51. Petr Bašus
17. 4. 19 20:15 MIKU1 Dehet Old 1.FC SUP Endoprotéza 3. 1:3 (1:1)
První půle byla vyrovnaná, druhou půli ovládla Endoprotéza a vyhrála.
Dehet Old 1.FC SUP Endoprotéza
Jan Novák – Petr Bašus, Vladimír Hájek, Karel Kunst, Stanislav Marek, Zdeněk Matějík, Jiří Nový, Jindřich Smolík, Petr Votruba, Martin Zdobinský vs Libor Panenka – Roman Böhm, Ladislav Bubeník, Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Petr Valenta
30. Karel Kunst 17. Jiří Vácha
40. Tomáš Hrdý
54. Viktor Hlaváč
10. 4. 19 20:45 STOD Koliba F.C.V. Dehet Old 1.FC SUP 2. 2:0 (1:0)
Koliba zaslouženě zužitkovala svojí převahu.
Koliba F.C.V. Dehet Old 1.FC SUP
Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Michal Hejný, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jindřich Tůma, Tomáš Zyta vs Jan Novák – Vladimír Hájek, Zdeněk Matějík, Jiří Nový, Jindřich Smolík, Petr Votruba, Martin Zdobinský
19., 47. Michal Hejný
3. 4. 19 20:30 STER3 Dehet Old 1.FC SUP Tycho de Brahe SUP 1. 2:8 (0:6)
Solidní zápas v režii domácího týmu, který se těšil z vysokého vítězství. Voldán
Dehet Old 1.FC SUP Tycho de Brahe SUP
Vladimír Hájek – Roman Fiala, Karel Kunst, Jiří Nový, Jindřich Smolík, Petr Votruba, Martin Zdobinský vs Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Pavel Fiala, Zdeněk Lust, Michal Sojka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák