Čt 21.3.19 19:15 TEMPO Gold La Plate SuperNova L.F.C.   (SVL3C)
Čt 21.3.19 20:30 TEMPO Canary FC Real Oranjes   (HL8I)
Ne 5.5.19 13:45 ZAK Alkmar Sokol V.-Notorax B   (HL8M)
Ne 5.5.19 15:00 ZAK Sokol Vysočany C Brazzers Praha FC A   (HL7L)
Čt 30.5.19 19:15 TEMPO Bránický tank VET Kehar club VET   (VL3B)
Čt 30.5.19 20:30 TEMPO Pražský axiom Real Oranjes   (HL8I)

24. 6. 19 19:15 KORAB New Jersey Devils B Young Guns Prag 11. 4:3 (1:1)
V zajímavém utkání Young Guns dvakrát vedli, ale závěr nezvládli a nakonec nezískali ani bod.
New Jersey Devils B Young Guns Prag
Jan Kolísko – Jan Foukner, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík vs Lukáš Nasli – Miloš Drha, Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Zdeněk Fejtek, Matěj Klubal, Blahoslav Kříž, Michael Možný, Lukáš Žáček
18. Jan Lukeš
57., 58. Jaroslav Mareček
60. Michal Pelich
5. Jakub Fejtek
36., 60. Štěpán Faměra
10. 6. 19 19:00 ZABEH Young Guns Prag Yellow Dildos A 10. 2:3 (0:2)
První půli ovládl tým hostů, který si dokázal udělat dvougólový náskok. Ve druhé půli se domácí celek snažil dotáhnout svého soupeře. Bohužel pro něj neúspěšně a tak si výhru odnáší hosté.
Young Guns Prag Yellow Dildos A
Zdeněk Fejtek – Miloš Drha, Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Matěj Klubal, Blahoslav Kříž, Michael Možný, Tomáš Plíšek, Lukáš Žáček vs Daniel Mareš – Tomáš Grüner, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Jan Polcar, Vojtěch Řehák, Martin Sobotka
47. Michael Možný
59. Lukáš Žáček
10. David Krous
23. Tomáš Grüner
35. Jan Polcar
27. 5. 19 20:30 ZAK Erectico TBC Young Guns Prag 9. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, vyhráli domácí.
Erectico TBC Young Guns Prag
Václav Fiala – Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Lukáš Nasli – Miloš Drha, Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Zdeněk Fejtek, Matěj Klubal, Blahoslav Kříž, Lukáš Žáček
37. Ivan Soukup
52. Pavel Jindra
59. Štěpán Faměra
20. 5. 19 20:15 METE1 Young Guns Prag Torpédo Hulín FC 8. 3:4 (2:1)
Dynamický, bojovný fotbal. První půle přinesla ze začátku vyrovnanou hru, ale pět minut před koncem domácí hezkou střelou z dálky navýšili náskok a první půli vyhráli. Hosté nevyužili několik šancí na srovnání. Druhá půle přinesla obrat skóre. Janča
Young Guns Prag Torpédo Hulín FC
Lukáš Nasli – Miloš Drha, Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Matěj Klubal, Blahoslav Kříž, Michael Možný, Lukáš Žáček vs Jiří Borovský – František David, Michal Kodr, Roman Paclík, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta
14. Štěpán Faměra
25. Blahoslav Kříž
58. Matěj Klubal
12., 36. Roman Paclík
48. Michal Kodr
58. Jan Pucherna
13. 5. 19 19:15 HRAB3 Černý koně TMK Young Guns Prag 7. 0:2 (0:1)
Zápas bez faulů se spoustou nepřesností, šťastnější tým hostů, který vytěžil z minima maximum.
Černý koně TMK Young Guns Prag
Petr Konáš – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hanzlík, Tomáš Hlaváček, Lukáš Krotil, Jan Vochozka vs Lukáš Nasli – Miloš Drha, Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Zdeněk Fejtek, Matěj Klubal, Blahoslav Kříž, Lukáš Žáček
9. Lukáš Nasli
53. Miloš Drha
6. 5. 19 18:00 HRAB1 Young Guns Prag Prague City FC 6. 1:5 (1:3)
Celkem vyrovnaný zápas, rozdíl byl v efektivitě zakončení.
Young Guns Prag Prague City FC
Lukáš Nasli – Miloš Drha, Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Zdeněk Fejtek, Matěj Klubal, Michael Možný, Lukáš Žáček vs Josef Kvítek – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Petr Máša, Michal Matějovský, Dominik Prokeš, Jan Šafařík, Martin Smetivý
3. Miloš Drha 15. Dominik Prokeš
21., 46. Frederic Berthold Dongmo Kuété
23. Martin Smetivý
45. Michal Matějovský
29. 4. 19 20:45 CESMI Social Members FC Young Guns Prag 5. 4:2 (3:1)
Kvalitní i slušně hraný zápas se zaslouženou výhrou domácích.
Social Members FC Young Guns Prag
Michal Voldřich – Jiří Beran, Lukáš Brodníček, Patrick Haunschmid, Jan Havlík, Petr Komárek, Jan Matera, Filip Svoboda vs Lukáš Nasli – Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Zdeněk Fejtek, Matěj Klubal, Blahoslav Kříž, Michael Možný, Lukáš Žáček
15. Jiří Beran
19., 24. Lukáš Brodníček
49. Jan Matera
13. Lukáš Žáček
56. Blahoslav Kříž
15. 4. 19 19:30 HANSP Young Guns Prag Orgasmico L.S.D. 4. 4:2 (3:2)
Young Guns dokázali zužitkovat herní převahu a zvítězili 4:2. Martin Tožička
Young Guns Prag Orgasmico L.S.D.
Lukáš Nasli – Štěpán Faměra, Jakub Fejtek, Zdeněk Fejtek, Matěj Klubal, Blahoslav Kříž, Tomáš Plíšek, Lukáš Žáček vs Daniel Vavruša – Michal Čížek, Michal Filip, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Michal Sobotka, Jan Spěvák, Matěj Šůcha
2. Matěj Klubal
21., 59. Štěpán Faměra
27. Jakub Fejtek
25., 30. Matěj Šůcha
8. 4. 19 18:15 ARIT Bohemia AFK Young Guns Prag 3. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas. Young Guns rychle získali vedení, o které v závěru poločasu přišli. V druhém poločase gólmani pochytali vše a tak utkání skončilo nerozhodně.