Po 20.5.19 18:15 HANSP Arabská Slovan Amatéři   (HL7A)
Po 20.5.19 19:30 HANSP A.Č.A.B. FC Orgasmico L.S.D.   (HL6A)
Po 20.5.19 20:45 HANSP Berger club SUP Garáže Klíčov   (SVL3A)
St 26.6.19 18:00 P3 RAF Jinonice FELace FK   (HL7E)
St 26.6.19 19:15 P3 M - Bubo A Continental FC   (HL6F)

18. 6. 19 19:00 ZAK Farkáň 92 1.FC Tycho de Brahe FC A 11. 1:1 (0:1)
Hosté byli lepší, ale domácí se nevzdali a gól znamenající remízu vstřelili v posledních vteřinách hry.
Farkáň 92 1.FC Tycho de Brahe FC A
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Radek Lehner, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Jakub Rychetník – Vladimír Chrástecký, Daniel Martiška, Martin Pánek, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Jan Stejspal, Michal Zajíček
60. Petr Adam 22. Jan Stejspal
3. 6. 19 20:15 P3 Tycho de Brahe FC A Pražští lvi 10. 5:0 (2:0)
Kvalitní utkání se spoustou soubojů. Až do stavu 4:0 bylo i poměrně vyrovnané, jenže rozhodují góly a ty střílelo Tycho de Brahe FC A.
Tycho de Brahe FC A Pražští lvi
Jiří Runtsch – Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Jan Stejspal, Michal Zajíček vs Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil
4., 43., 55. Daniel Martiška
29. Marek Klokočka
34. Sebastian Rygl
27. 5. 19 17:45 MIKU1 Dynamo R.U.M. A Tycho de Brahe FC A 9. 2:2 (0:2)
Vyrovnaný zápas nejen výsledkem, ale i hrou.
Dynamo R.U.M. A Tycho de Brahe FC A
Vladimír Kopecký – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Arnošt Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský vs Jakub Rychetník – Marek Klokočka, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Jan Stejspal, Michal Zajíček
32. Pavel Lang
42. Petr Pohorský
11. Michal Zajíček
26. Marek Klokočka
21. 5. 19 19:30 DEKAN Tycho de Brahe FC A Nounejm 8. 6:0 (5:0)
Jednoznačná záležitost týmu Tycho de Brahe, kteří byli po celý zápas fotbalovějším, rychlejším a mladším týmem. Zasloužené vítězství.
Tycho de Brahe FC A Nounejm
Jakub Rychetník – Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Jan Stejspal, Michal Zajíček vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, Martin Labský, Michal Morong, Zdeněk Starý, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
20., 20. Marek Klokočka
24. Jan Stejspal
25. Michal Zajíček
29. OG
34. Rudolf Růžek
27 Vladimír Chrástecký
14. 5. 19 17:00 DEKAN Cvrčci FC Tycho de Brahe FC A 7. 6:2 (3:1)
Bojovné utkání, ve kterém se ukázala fotbalová kvalita Cvrčků.
Cvrčci FC Tycho de Brahe FC A
Jan Vokřínek – Jiří Fait, Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek vs Jakub Rychetník – Vladimír Chrástecký, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Jan Stejspal, Michal Zajíček
32. Vladimír Chrástecký
7. 5. 19 20:15 P2 Tycho de Brahe FC A Libeň SK A 6. 13:2 (9:1)
Jednoznačné utkání, domácí si s hosty hráli jako kočka s myší.
Tycho de Brahe FC A Libeň SK A
Jiří Runtsch – Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Jan Stejspal, Michal Zajíček vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk
7., 9., 17., 52. Rudolf Růžek
13., 19., 19., 20. Daniel Martiška
21. Martin Pánek
26., 54., 55. Michal Zajíček
50. Jan Stejspal
22., 60. David Řezáč
30. 4. 19 18:15 BECH Gambrinus VH Tycho de Brahe FC A 5. 7:3 (1:3)
V prvním poločase dokázali hosté vytěžit ze svých šancí víc a po přestávce náskok navýšili.
Gambrinus VH Tycho de Brahe FC A
Tomáš Mašín – František Franěk, Jan Hořejš, Jakub Musil, Filip Nekola, František Novák, Pavel Žitný vs Jakub Rychetník – Vladimír Chrástecký, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Sebastian Rygl, Jan Stejspal, Michal Zajíček
7., 42. František Novák
32., 45., 58., 59. Pavel Žitný
42. Jan Hořejš
14., 28. Michal Zajíček
15. Sebastian Rygl
16. 4. 19 17:00 HANSP Tycho de Brahe FC A Omlékované Sojky 4. 4:1 (3:0)
První poločas jasně pro Tycho de Brahe, které dalo tři branky. Omlékované sojky nastřelili břevno díky výbornému hráči Smutnému. Druhý poločas se sice Sojky snažily, ale góly padly jen po jednom na každé straně. Husák
Tycho de Brahe FC A Omlékované Sojky
Jakub Rychetník – Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Jan Stejspal, Michal Zajíček vs Marek Verner – Martin Bartůněk, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Daniel Orolín, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk
9. Sebastian Rygl
11., 47. Jan Stejspal
28. Marek Klokočka
60. Matěj Marek
8. 4. 19 19:15 MOTO2 Berlusconi SV Tycho de Brahe FC A 3. 0:4 (0:3)
Jednoznačné utkání odehrané v duchu fair play. Tomáš Čebiš, Lukáš Krýda
Berlusconi SV Tycho de Brahe FC A
Vít Lukeš – Vojtěch Gavriněv, Epameinondas Kourousis, Karel Kudrna, František Myslivec, Marek Pavlíček, Jakub Turek vs Jiří Runtsch – Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Sebastian Rygl, Michal Zajíček
8., 27. Daniel Martiška
13. Jiří Runtsch
26. 3. 19 17:00 DEKAN Tycho de Brahe FC A Greenhorns FC 2. 7:3 (3:3)
První půle velice vyrovnaná. Podařený zápas pro tým Tycho de Brahe, díky lepší aktivitě v druhé půli.
Tycho de Brahe FC A Greenhorns FC
Jakub Rychetník – Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Michal Zajíček vs Martin Snížek – Jan Hadrava, Marek Lebduška, Jakub Melezínek, Adam Stoček, Ondřej Stoupa, Ondřej Švec, Oleksandr Voznyuk, Jiří Zeman
10., 13., 25., 31. Daniel Martiška
47. Michal Zajíček
51., 52. Rudolf Růžek
13. Ondřej Stoupa
16., 25. Jiří Zeman
19. 3. 19 19:15 HRAB3 AG team Tycho de Brahe FC A 1. 2:3 (2:0)
Tycho de Brahe zapnuli v druhé půli vyšší obrátky a byli odměněni. AG Team v závěru nepohlídal dva auty a tak odchází z hřiště s prázdnou. Dreksler
AG team Tycho de Brahe FC A
Ondřej Uruba – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Dominik Lopatka, Adam Narwa, Milan Šácha, Dominik Šír vs Jakub Rychetník – Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Jan Stejspal, Michal Zajíček