St 1.5.19 18:00 ZAK Credit Praha FC 64! FC Kobylisy A   (HL6F)
St 1.5.19 19:15 ZAK Kluci z Vršovic Polární záře   (HL5E)
St 1.5.19 20:30 ZAK Cerveza 18.FC Zavináč FC   (HL6F)
Čt 6.6.19 18:00 KORAB Tohle není hokej? Inter Letná   (HL6G)
Čt 6.6.19 19:15 KORAB Modrý Svině A Banana Chiquíta   (HL5F)
Čt 6.6.19 20:30 KORAB Tuscarora 03 Bílá pohroma   (HL6G)

18. 6. 19 19:00 MIKU4 Greenhorns FC Dynamo R.U.M. A 11. 5:5 (2:1)
Utkání ve vysokém tempu a s nasazením. Vyrovnaný průběh přinesl asi spravedlivou remízu. Čapla
Greenhorns FC Dynamo R.U.M. A
Jan Hadrava – Marek Lebduška, Jakub Melezínek, David Šimek, Martin Snížek, Ondřej Švec, Taras Voznyuk, Jiří Zeman vs Pavel Lang – Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Milan Matoušek, Petr Pohorský, Michael Povolný, Radek Říha
3., 40. Martin Snížek
6., 53. Jiří Zeman
46. Marek Lebduška
3., 44., 60. Michael Povolný
38., 47. Petr Hoch
4. 6. 19 20:30 MOTO3 Cvrčci FC Greenhorns FC 10. 2:8 (0:3)
Jednostranné utkání ve prospěch Greenhorns. Přesto svižná hra na obou stranách. První poločas ještě nenasvědčoval drtivé porážce domácích, kteří ve druhé půli vstřelili dva góly. Zato hosté přidali ještě dalších pšt gólů. Tým Greenhorns tak vyhrál s převahou 8:2.
Cvrčci FC Greenhorns FC
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jan Vokřínek vs Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Tomáš Kozel, Marek Lebduška, Jakub Melezínek, David Šimek, Tomáš Strnad, Ondřej Švec, Taras Voznyuk, Jiří Zeman
50. Jiří Smitka
53. Marek Fojtů
14., 38., 49. Jiří Zeman
16., 31. Tomáš Kozel
29. Taras Voznyuk
35., 55. Jakub Melezínek
28. 5. 19 19:30 CESMI Greenhorns FC Gambrinus VH 9. 8:1 (2:0)
Výsledek je pro hosty krutý, ale neproměňovali šance. Smetana
Greenhorns FC Gambrinus VH
Martin Snížek – Jan Hadrava, Tomáš Kozel, Jakub Melezínek, David Šimek, Ondřej Stoupa, Ondřej Švec, Taras Voznyuk, Jiří Zeman vs František Franěk – Tomáš Mašín, Filip Nekola, Jan Novák, Jiří Novák, Pavel Žitný
18., 49. Tomáš Kozel
25., 41. Jiří Zeman
35. David Šimek
52., 54. OG
56. Jakub Melezínek
43. Tomáš Mašín
20. 5. 19 19:15 MOTO3 Berlusconi SV Greenhorns FC 8. 4:3 (3:2)
Vyrovnaný zápas. Hosté byli sice více na míči a měli opticky více ze hry, domácí ale z pevné obrany vyráželi do nebezpečných brejků a nemilosrdně trestali zaváhání soupeře.
Berlusconi SV Greenhorns FC
Jakub Turek – Vojtěch Gavriněv, Epameinondas Kourousis, Karel Kudrna, Marek Pavlíček, Ioannis Svynos vs Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Jakub Melezínek, David Šimek, Adam Stoček, Oleksandr Voznyuk, Taras Voznyuk
3. Epameinondas Kourousis
10., 17. Ioannis Svynos
36. Karel Kudrna
27. OG
29., 57. David Šimek
14. 5. 19 20:30 MOTO4 Greenhorns FC AG team 7. 4:4 (3:1)
Velice svižně hrané utkání. Domácí vedli už 4:1 a směřovali k výhře. AG Team však zvýšil úsilí a srovnal, v závěru zápasu mohl dokonce zvítězit, pokud by brankář Stoupa nepředvedl skvělý zákrok.
Greenhorns FC AG team
Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Jakub Melezínek, David Šimek, Martin Snížek, Adam Stoček, Tomáš Strnad, Ondřej Švec, Oleksandr Voznyuk, Taras Voznyuk vs Dominik Lopatka – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Martin Mitro, Adam Narwa
10. Jakub Melezínek
15., 29. Adam Stoček
35. Martin Snížek
18., 45., 49. Jan Kliment
37. Adam Narwa
6. 5. 19 20:15 P3 Pražští lvi Greenhorns FC 6. 2:1 (2:1)
Vyhrál šťastnější tým. Greenhorns se snažili o vyrovnání, ale nepovedlo se jim to a tak vítězství berou Pražští lvi.
Pražští lvi Greenhorns FC
Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Lukáš Zavadil vs Ondřej Stoupa – David Šimek, Adam Stoček, Ondřej Švec, Oleksandr Voznyuk, Taras Voznyuk, Jiří Zeman
15. Lukáš Měsíček
16. OG
25. Jiří Zeman
30. 4. 19 19:30 DEKAN Greenhorns FC Nounejm 5. 4:4 (3:2)
Vyrovnané bojovné utkání, které bylo pohledné.
Greenhorns FC Nounejm
Marek Lebduška – Jan Hadrava, Jakub Melezínek, David Šimek, Adam Stoček, Tomáš Strnad, Taras Voznyuk, Jiří Zeman vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, Martin Labský, Zdeněk Starý, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
5. Adam Stoček
18., 28., 40. Jiří Zeman
2., 45. Jan Syřínek
27. Jakub Kastner
35. Zdeněk Starý
16. 4. 19 18:00 HRAB2 Libeň SK A Greenhorns FC 4. 3:2 (2:1)
Začátek zápasu patřil domácímu týmu, který zaslouženě vedl. Hostům však patřil druhý poločas, kdy vyrovnali. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, dala Libeň rozhodující gól a zvítězila.
Libeň SK A Greenhorns FC
Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, David Bečvář, Petr Havlík, Martin Pivoňka, David Řezáč, Michal Vlk vs Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Jakub Melezínek, David Šimek, Adam Stoček, Oleksandr Voznyuk, Taras Voznyuk, Jiří Zeman
5., 12. David Bečvář
59. Rostislav Bakula
43 Martin Pivoňka 15. David Šimek
49. Oleksandr Voznyuk
55. Jan Hadrava
9. 4. 19 18:15 ARIT Greenhorns FC Omlékované Sojky 3. 4:2 (3:1)
Jednoznačná záležitost pro tým domácích, kteří lépe kombinovali a byli i rychlejší na míči.
Greenhorns FC Omlékované Sojky
Ondřej Stoupa – Marek Lebduška, Jakub Melezínek, David Šimek, Adam Stoček, Tomáš Strnad, Ondřej Švec, Oleksandr Voznyuk, Taras Voznyuk, Jiří Zeman vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk
4., 29. Adam Stoček
14., 53. Jiří Zeman
8., 56. Michal Ducháček 42. Ondřej Smutný
26. 3. 19 17:00 DEKAN Tycho de Brahe FC A Greenhorns FC 2. 7:3 (3:3)
První půle velice vyrovnaná. Podařený zápas pro tým Tycho de Brahe, díky lepší aktivitě v druhé půli.
Tycho de Brahe FC A Greenhorns FC
Jakub Rychetník – Marek Klokočka, Daniel Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Michal Zajíček vs Martin Snížek – Jan Hadrava, Marek Lebduška, Jakub Melezínek, Adam Stoček, Ondřej Stoupa, Ondřej Švec, Oleksandr Voznyuk, Jiří Zeman
10., 13., 25., 31. Daniel Martiška
47. Michal Zajíček
51., 52. Rudolf Růžek
13. Ondřej Stoupa
16., 25. Jiří Zeman
18. 3. 19 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Greenhorns FC 1. 5:6 (2:2)
Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza. Boubín
Farkáň 92 1.FC Greenhorns FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Taras Voznyuk – Jan Hadrava, Marek Lebduška, David Šimek, Adam Stoček, Ondřej Stoupa, Ondřej Švec, Oleksandr Voznyuk