10. Primitives Prague FC 11 3 3 5 28:37 9

Čt 16.5.19 17:45 MIKU2 Footside HNK Praha FC   (HL5F)
Čt 16.5.19 19:00 MIKU2 Ol´school Fellas BK CFG Suchdol   (HL7H)
Čt 16.5.19 20:15 MIKU2 Sokol Picasso A Trops 1.SK   (HL3C)
Čt 20.6.19 19:30 CESMI Umělci z Prahy Kolíci   (HL8J)
Čt 20.6.19 20:45 CESMI Regio Team WRP   (HL6H)

17. 6. 19 17:45 MIKU3 Slovan Amatéři GJS FK 11. 5:7 (3:2)
První půle byla poměrně vyrovnaná, v druhé půli jasně lepší hosté. Na konci trochu nervů o výsledek, ale body berou zaslouženě GJS. Trnka
Slovan Amatéři GJS FK
Leoš Navrátil – David Cajthaml, Valentýn Cajthaml, Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil vs Kryštof Staud – Daniel Andrisák, Vojtěch Chocholouš, Filip Čmejla, Oskar Plechatý, Šimon Pokorný, Petr Šebek, Viktor Záruba
60. Vojtěch Chocholouš
3. 6. 19 19:00 P3 Fugas CF B Slovan Amatéři 10. 2:2 (0:1)
Slušné utkání hrané i ve slušném tempu, vzhledem k vedru. Slovan se ujal vedení, ale Fugas ve druhé půli dvěma brankami otočil. Slovan na posledních deseti minut vystřídal brankáře, který podporoval rozehrávku až na půli soupeře. Čtyři minuty před koncem zápasu se Slovanu podařilo vyrovnat.
Fugas CF B Slovan Amatéři
Jan Kron – Ján Bučko, Lukáš Burian, Jan Diehel, Ján Hlaváč, Boris Kaliský, Jan Stiborek vs Leoš Navrátil – David Cajthaml, Valentýn Cajthaml, Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Jan Hořejší, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil
36. Lukáš Burian
46. Jan Stiborek
19. Jan Kmeť
56. David Cajthaml
27. 5. 19 18:00 KORAB Slovan Amatéři F3N FC B 9. 3:3 (1:1)
Zápas skončil spravedlivou remízou.
Slovan Amatéři F3N FC B
Leoš Navrátil – Valentýn Cajthaml, Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Jiří Navrátil, Marek Rucki vs Martin Landa – Vít Ficl, Pavel Hodura, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Michal Štolc, Marek Teller
1., 46. Valentýn Cajthaml
45. Jan Kmeť
28. Michal Štolc
41. Jaroslav Klika
50. Marek Teller
20. 5. 19 18:15 HANSP Arabská Slovan Amatéři 8. 5:3 (3:1)
Rychlý, hezký a relativně koukatelný fotbal, který předváděly oba týmy. Rudolf Růžek, Daniel Martiška
Arabská Slovan Amatéři
Zdeněk Sloboda – David Janeczek, Kryštof Jinek, Martin Jinek, Rudolf Klepáček, Jan Novák, Petr Pařízek, Ondřej Sluka vs Leoš Navrátil – David Cajthaml, Dušan Fojtík, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Marek Rucki
8. Ondřej Sluka
19., 29. Rudolf Klepáček
48. Martin Jinek
58. Petr Pařízek
24., 59. Marek Rucki
46. Jiří Navrátil
13. 5. 19 19:15 STER1 Slovan Amatéři Ústavan 01 KK 7. 2:1 (2:0)
Utkání dvou poločasů, kdy v první půli si Slovan získal náskok, ve druhém se bránil a přežil obrovské šance soupeře.
Slovan Amatéři Ústavan 01 KK
Leoš Navrátil – David Cajthaml, Valentýn Cajthaml, Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Jan Hořejší, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil vs Tomáš Libora – Martin Dvořák, Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Natálie Görnerová, Martin Kadlec, Václav Krčál, Zdeněk Sekrt
10. Jan Kmeť
17. David Cajthaml
32. Natálie Görnerová
29. 4. 19 20:45 ARIT Traktor Praha A Slovan Amatéři 6. 6:4 (3:3)
Rychlé kombinační utkání, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. K vidění bylo spoustu krásných gólů. Lukáš Černý
Traktor Praha A Slovan Amatéři
Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Pavel Rybář, Marek Seidel, Petr Stiblík, Petr Táborský, Michal Veverka, Jan Zajíček vs Leoš Navrátil – Valentýn Cajthaml, Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil
1., 15., 59. Michal Veverka
13., 50. Marek Seidel
52. Petr Stiblík
18. Jiří Fousek
20., 29., 42. Jan Kmeť
54. Jiří Fousek
15. 4. 19 18:00 STER2 Slovan Amatéři SoClose United 5. 1:2 (1:0)
Utkání, ve kterém oba soupeři naráželi na skvělé gólmany. Vyhrál šťastnější tým hostů.
Slovan Amatéři SoClose United
Leoš Navrátil – David Cajthaml, Valentýn Cajthaml, Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Jan Hořejší, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Jiří Navrátil vs Lukáš Klíma – Filip Anýž, Ondřej Anýž, David Čapek, Petr Chudomel, Jakub Khek, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf
11. Dušan Fojtík 36. Petr Chudomel
56. Ondřej Anýž
8. 4. 19 18:00 SCBEC VSK MFF UK Praha A Slovan Amatéři 4. 5:2 (1:1)
V utkání byli jasně lepší domácí.
VSK MFF UK Praha A Slovan Amatéři
Šimon Srp – Václav Bičovský, Dominik Eichler, Martin Fanta, Radek Hanáček, Milan Krtička, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Jan Tesař, Marek Zelc vs Leoš Navrátil – Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil
5. Radek Hanáček
32., 42. Vladimír Šišma
33. Martin Fanta
50. Milan Krtička
24., 51. Jan Kmeť
1. 4. 19 20:45 HOSTI Primitives Prague FC Slovan Amatéři 3. 2:2 (0:0)
První poločas nenabídl moc šancí a oba týmy ho zakončily bezbrankově. Druhý poločas začal aktivně na obou stranách - týmy rychle skórovaly. Zápas nakonec skončil remízou.
Primitives Prague FC Slovan Amatéři
Kryštof Janík – Jiří Bernat, Filip Janík, Vojtěch Janík, Petr Klauz, Tomáš Kozák, Jaroslav Louša, Magomed Magomedov, Vladimír Pátek, Filip Semela vs Leoš Navrátil – Valentýn Cajthaml, Vojtěch Haninger, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil
33. Tomáš Kozák
34. Petr Klauz
32., 45. Jan Kmeť
25. 3. 19 19:30 STER2 Slovan Amatéři Primeira Equipe 2. 3:2 (1:1)
Vyrovnaná hra po celou dobu utkání. Nakonec domácí měli víc štěstí a berou oba body. Janča
Slovan Amatéři Primeira Equipe
Leoš Navrátil – David Cajthaml, Valentýn Cajthaml, Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Tomáš Konečný vs Jiří Prosecký – Jan Doseděl, Eduard Kohout, Valentyn Kurtov, Tomáš Vejr, Petr Zimola
4., 50. Jan Kmeť
44. Tomáš Klicpera
5. Jan Doseděl
42. Tomáš Vejr
18. 3. 19 18:15 HOSTI Legends are back Slovan Amatéři 1. 0:6 (0:1)
Utkání by více slušela remíza, ale Legendy podcenily závěr a v poslední minutě inkasovaly. Zápas byl kontumován ve prospěch Slovanu pro start hráče v trestu v týmu Legend. Lukáš Krajči
Legends are back Slovan Amatéři
Milan Micka – Milan Čermák, Zdeněk Kodýtek, Jan Mach, David Pecha, Karel Suchan, Michal Suchan, Marek Týma, Ondřej Volek vs Leoš Navrátil – Valentýn Cajthaml, Dušan Fojtík, Jiří Fousek, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Tomáš Klicpera, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil