Po 25.3.19 19:15 MOTO4 Veselá Kráva TJ Hubertův Tuřín   (HL7B)
Po 25.3.19 20:30 MOTO4 Sanitka AS Hajduk Hůrka B   (HL8A)
St 22.5.19 17:45 MIKU4 Houbaři Dehet Old 1.FC SUP   (SVL3B)
St 22.5.19 19:00 MIKU4 Playboy team AC Postupická veterans TJ   (HL8F)
St 22.5.19 20:15 MIKU4 Alkohol Vršovice FC Karcinogenní   (HL5C)

18. 6. 19 19:00 SCBEC Nounejm Berlusconi SV 11. 1:1 (1:0)
Vyhecovaný zápas, kde hosté potřebovali vyhrát. Domácí šli do vedení a vypadalo to, že vyhrají, ale hosté v posledních deseti minutách soupeře zatlačili a kdyby využili svoje šance, mohli i vyhrát.
Nounejm Berlusconi SV
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Zdeněk Starý, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Vít Lukeš – Vojtěch Gavriněv, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, František Myslivec, Marek Pavlíček, Ioannis Svynos, Jakub Turek
7. Jan Syřínek 57. Karel Kudrna
4. 6. 19 19:15 STER2 AG team Nounejm 10. 1:2 (1:0)
Bylo vidět, že oba týmy bojují o záchranu. Domácí se dostali díky vlastnímu gólu soupeře do vedení, ale hosté ve druhé polovině zabojovali a utkání otočili. Slaví tak šťastnou výhru.
AG team Nounejm
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Dominik Lopatka, Adam Narwa, Milan Šácha, Dominik Šír vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
2. OG 41. Jan Syřínek
50. David Krouský
27. 5. 19 20:15 P3 Nounejm Pražští lvi 9. 6:1 (5:0)
Zasloužená výhra Nounejmu, i když hosté bojovali jako lvi. Smetana
Nounejm Pražští lvi
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Zdeněk Starý, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil
6., 9., 13. David Krouský
7., 19., 42. Filip Zemančík
52. Lukáš Zavadil
21. 5. 19 19:30 DEKAN Tycho de Brahe FC A Nounejm 8. 6:0 (5:0)
Jednoznačná záležitost týmu Tycho de Brahe, kteří byli po celý zápas fotbalovějším, rychlejším a mladším týmem. Zasloužené vítězství.
Tycho de Brahe FC A Nounejm
Jakub Rychetník – Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Jan Stejspal, Michal Zajíček vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, Martin Labský, Michal Morong, Zdeněk Starý, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
20., 20. Marek Klokočka
24. Jan Stejspal
25. Michal Zajíček
29. OG
34. Rudolf Růžek
27 Vladimír Chrástecký
14. 5. 19 20:15 MIKU4 Libeň SK A Nounejm 7. 8:5 (1:1)
Utkání vysoké úrovně, kde vyčníval hráč Bečvář.
Libeň SK A Nounejm
Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, David Řezáč vs Lukáš Gogolák – Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Zdeněk Starý, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
59. David Krouský
7. 5. 19 17:30 MALES Nounejm Omlékované Sojky 6. 2:1 (1:0)
Hosté se snažili vyrovnat, vítězství však patří domácím.
Nounejm Omlékované Sojky
Lukáš GogolákJakub Kastner, Martin Labský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Marek Verner – Martin Bartůněk, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Daniel Orolín, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk
21. Jakub Kastner
50. Jan Syřínek
57. Ondřej Smutný
30. 4. 19 19:30 DEKAN Greenhorns FC Nounejm 5. 4:4 (3:2)
Vyrovnané bojovné utkání, které bylo pohledné.
Greenhorns FC Nounejm
Marek Lebduška – Jan Hadrava, Jakub Melezínek, David Šimek, Adam Stoček, Tomáš Strnad, Taras Voznyuk, Jiří Zeman vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, Martin Labský, Zdeněk Starý, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
5. Adam Stoček
18., 28., 40. Jiří Zeman
2., 45. Jan Syřínek
27. Jakub Kastner
35. Zdeněk Starý
15. 4. 19 19:30 CESMI Nounejm Farkáň 92 1.FC 4. 2:6 (0:1)
První půle bohatá na šance, ale chudá na góly. Domácí nevyužili spoustu šancí. Ve druhé půli jasně lepší hosté, kteří pěti góly přestříleli soupeře a zaslouženě vyhráli. Janča
Nounejm Farkáň 92 1.FC
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
31. Jakub Kastner
55. Lukáš Gogolák
26. Jan Fousek
33., 52. Petr Adam
37., 42., 58. Filip Rozum
8. 4. 19 17:45 MIKU3 Dynamo R.U.M. A Nounejm 3. 6:1 (2:0)
Bojovné utkání.
Dynamo R.U.M. A Nounejm
Pavel Lang – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Milan Matoušek, Petr Pohorský, Michael Povolný, Radek Říha vs Lukáš Gogolák – Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Zdeněk Starý, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
17., 21. Petr Pohorský
41., 44., 45. Petr Hoch
60. Michael Povolný
36. Michal Morong
26. 3. 19 19:30 STER1 Nounejm Cvrčci FC 2. 1:2 (1:0)
Hosté první půli drželi více balón a vytvořili si více šancí než domácí Nounejm. Paradoxně ale po poločase prohrávali. Ve druhé půli však dokázali zápas otočit, závěrečný nápor domácích odvrátit a vyhrát.
Nounejm Cvrčci FC
Jakub Kastner – Lukáš Gogolák, David Krouský, Martin Labský, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Martin Zelinka, Filip Zemančík vs Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
26. David Krouský 35. Jan Vokřínek
47. Tomáš Jiroudek
19. 3. 19 19:15 KORAB Gambrinus VH Nounejm 1. 4:2 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodla standardní situace v závěru. Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
Gambrinus VH Nounejm
František Franěk – Jan Hořejš, Jakub Musil, Filip Nekola, Jan Novák, František Novák ml., Pavel Žitný vs Jakub Kastner – Lukáš Gogolák, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Zdeněk Starý, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Martin Zelinka, Filip Zemančík