Pá 7.6.19 18:00 P2 Na zdraví p.Macháčka Nekopnem si FC   (HL6I)
Pá 7.6.19 19:15 P2 Gólostroje FC Nebeský bastardi   (HL5E)

16. 6. 19 18:45 HOSTI Květák Gang of Jan Palach 11. 4:2 (1:1)
Štěpán Havel – Vít Havel, Ondřej Koc, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Petr Solil, Jan Tesař, Jakub Zálešák vs Radek Dán – David Carzoli, Dan Heuer, František Hňup, Jan Pavel Jíša, David Kaminski, Jan Kubíček, Kilian Marques, Theodor Peake, Jonáš Pospíšil, Ondřej Raček, Jindřich Šálek
47. Jakub Zálešák
5. Theodor Peake
39. OG
2. 6. 19 14:45 PLAM Gang of Jan Palach Komety FC B 10. 1:2 (0:0)
Zápas od samého počátku ve vysokém tempu. Plno osobních soubojů, zápasu by slušela více remíza. Jedlička
Gang of Jan Palach Komety FC B
Radek Dán – Dan Heuer, František Hňup, Jan Pavel Jíša, David Kaminski, Theodor Peake, Ondřej Raček, Jindřich Šálek vs Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Denis Davydov, Seit Kasymbekov, Pavel Khandecký, Martin Křivánek, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Hajimurad Razagov, Denis Savin
54. Theodor Peake 52. Seit Kasymbekov
55. Hajimurad Razagov
55. Seit Kasymbekov
26. 5. 19 11:15 TEMPO Gang of Jan Palach Tempo 01 HFC 9. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Gang of Jan Palach Tempo 01 HFC
vs Ondřej Hrachovský – Jáchym Jalůvka, Svatopluk Plíšek, Marek Schätz, Jáchym Trajhan
19. 5. 19 16:15 P2 Drsný šrouby Gang of Jan Palach 8. 2:2 (0:2)
Zasloužená remíza, kdy Gang vedl po první půli 2:1, ale to samé daly Drsný šrouby ve druhé půli a díky tomu skončil zápas remízou.
Drsný šrouby Gang of Jan Palach
David Roubal – Michal Balcárek, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš vs Radek Dán – David Carzoli, Dan Heuer, Jan Pavel Jíša, David Kaminski, Jan Kubíček, Kilian Marques, Mikuláš Minčič, Theodor Peake
35. Tomáš Zahrádka
56. Bohdan Jelen
5. Dan Heuer
27. Kilian Marques
12. 5. 19 17:30 CESMI Gang of Jan Palach Čanda bůráků 7. 3:5 (0:4)
Bojovné, napínavé utkání s lepší koncovkou hostů.
Gang of Jan Palach Čanda bůráků
Radek Dán – Dan Heuer, Jan Pavel Jíša, Mikuláš Minčič, Theodor Peake, Daniel Plecháč, Jonáš Pospíšil, Jindřich Šálek vs Martin Nentvich – Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Dan Souček, Dominik Sűč, Václav Voslář
51. Pavel Melichar
5. 5. 19 17:15 HOSTI Améby AFC B Gang of Jan Palach 6. 2:1 (1:1)
Hrál se poměrně klidný, vyrovnaný zápas. Améby byly přece jen o trošku lepší.
Améby AFC B Gang of Jan Palach
Ivan Lach – Richard Adamec, Lukáš Besperát, Marek Čekan, Jakub Ehespanner, František Kroužil, Lukáš Mařík, Petr Maxa, René Mičke vs Radek Dán – Dan Heuer, František Hňup, David Kaminski, Theodor Peake, Daniel Plecháč, Jonáš Pospíšil, Ondřej Raček, Jindřich Šálek, Viktor Veniger
25. Jakub Ehespanner
46. Richard Adamec
28. Theodor Peake 20. Radek Dán
28. 4. 19 15:00 P2 Gang of Jan Palach Puk PFC 5. 5:2 (2:1)
Domácí byli rychlejší a v předbrankovém prostoru šikovnější, a proto zaslouženě zvítězili. Milan Šebek, Leoš Melichar
Gang of Jan Palach Puk PFC
Radek Dán – Dan Heuer, Jan Kubíček, Theodor Peake, Daniel Plecháč, Ondřej Raček, Jindřich Šálek vs Jakub Peroutka – Pavel Doktor, Pavel Ferstl, Michal Hrstka, Matěj Kurdiovský, Vojtěch Polan, Jan Volšík
16., 53., 55., 58. Theodor Peake
18. Daniel Plecháč
11., 33. Jan Volšík
14. 4. 19 17:30 ZABEH Vzteklé Želvičky Gang of Jan Palach 4. 5:8 (2:3)
Intenzivní utkání, které bylo až na jednu výjimku odehráno v duchu fair - play. Vítěz přehrál soupeře v koncovce. Jan Starec, Jakub Špalek
Vzteklé Želvičky Gang of Jan Palach
Jakub Tománek – Jan Černohaus, Michal Kaplan, Zdeněk Pospíchal, Ladislav Šašek, Jiří Tomášek, Karel Winter vs Radek Dán – David Carzoli, Dan Heuer, Jan Kubíček, Theodor Peake, Daniel Plecháč, Jonáš Pospíšil, Jindřich Šálek
42. Jan Kubíček
7. 4. 19 16:15 P2 Gang of Jan Palach Romania F.C. 3. 1:3 (1:0)
Romania otočila ve druhé půli zápas. Gang doplatil na neproměňování ani těch nejvyloženějších šancí. Smetana
Gang of Jan Palach Romania F.C.
Radek Dán – David Carzoli, Dan Heuer, David Kaminski, Jan Kubíček, Mikuláš Minčič, Theodor Peake, Daniel Plecháč, Jonáš Pospíšil, Ondřej Raček, Jindřich Šálek, Martin Žegklitz vs Igor Ceban – Maxim Andritchi, Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Ion Cepoi, Petru Cerevatov, Gabriel Feraru, Cristian Modol, Andrei Trahim
19. Theodor Peake 33., 36., 55. Andrei Trahim
31. 3. 19 16:15 P3 Horst 1.FC Gang of Jan Palach 2. 4:2 (1:2)
Domácí rozhodli o své výhře v úvodu druhé půle a své vítězství si hravě pohlídali.
Horst 1.FC Gang of Jan Palach
Václav Nič – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Martin Odvárko, Martin Pistulka, Jiří Pohl, Karel Schaffner, Vojtěch Schaffner, Zdeněk Uher vs Radek Dán – Dan Heuer, David Kaminski, Jan Kubíček, Mikuláš Minčič, Daniel Plecháč, Jonáš Pospíšil, Ondřej Raček, Jindřich Šálek, Viktor Veniger, Martin Žegklitz
23. Martin Pistulka
32. Karel Schaffner
33. Martin Odvárko
40. Zdeněk Uher
15. Dan Heuer
21. Jan Kubíček
24. 3. 19 15:00 P2 Gang of Jan Palach Parádníci 1. 3:2 (1:1)
Velmi vyrovnané, pohledné utkání s mnoha nevyužitými šancemi. Gang odskočil dvěma rychlými góly na začátku poločasu. Jaroslav Havran, Petr Mládek