10. Nejasná identita 1.HK 11 3 1 7 37:69 7

St 15.5.19 18:15 BECH Sean team B Yellow Dildos B   (HL7F)
St 15.5.19 19:30 BECH Pralinky F.C.K. Sananim Legends   (VL4C)
St 15.5.19 20:45 BECH Eden 1999 Princ Praha FC   (HL5E)
Po 10.6.19 17:45 MIKU4 Bronx KKK A Přezletice SK RSC   (HL4A)
Po 10.6.19 19:00 MIKU4 Křídla Ďáblic VET B Ferri FC VET   (VL4A)
Po 10.6.19 20:15 MIKU4 Alténa ST Zelení študáci   (HL8B)

20. 6. 19 19:00 P2 Strahovská 10 B Nejasná identita 1.HK 11. 5:2 (2:1)
Poklidné utkání s minimem faulů. Domácí byli po většinu fotbalovější a i díky silné pětiminutovce ve druhém poločase zaslouženě vyhráli.
Strahovská 10 B Nejasná identita 1.HK
David Chvátil – Pavel Bartl, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Milan Merva, Jan Václavík, David Vícha, Alexandr Zpěvák vs Tomáš Zeman – Eric Kwame Adjei, Pavel Balík, Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Andrii Shulga, Tomáš Vacek
19. Pavel Bartl
28., 43. Fábio Cursino Vitório
46., 48. Martin Cuhra
9. Tomáš Zeman
42. Tomáš Vacek
4. 6. 19 19:30 SLIVE Lunochod 1.MFK B Strahovská 10 B 10. 3:7 (1:4)
Hosté byli po většinu času lepším týmem a celkem v pohodě si dokráčeli pro vítězství.
Lunochod 1.MFK B Strahovská 10 B
Maxmilián Náse – Martin Bárta, Libor Janský, Ján Makara, Peter Maťaš, Josef Punčochář vs Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, David Chvátil, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Milan Merva, Radim Šimík, David Vícha
22., 49. Ján Makara
37. Josef Punčochář
3., 7., 25., 30., 56. Milan Merva
36. David Vícha
46. Martin Cuhra
30. 5. 19 20:30 MOTO4 Strahovská 10 B Krabí výměšky FC 9. 6:0 k.
23. 5. 19 20:30 MOTO3 Kolíci Strahovská 10 B 8. 8:0 (3:0)
Domácí využili každou svou šanci, proto vyhráli vysoko 8:0. Smolný zápas pro hosty.
Kolíci Strahovská 10 B
Maksym Petrenko – Eva Bartoňková, Přemysl Beneš, Jan Konšel, Josef Malík, Zbyněk Pawlas, Jakub Šíma, Marian Zikmund vs Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Lukáš Drbola, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
12., 37., 43., 50. Jan Konšel
27. Eva Bartoňková
30., 42. Jakub Šíma
52. Zbyněk Pawlas
14. 5. 19 19:30 STOD Strahovská 10 B VAR AC 7. 1:7 (0:4)
Jednoznačná záležitost. Var ve všech ohledech jednoznačně přehrál soupeře. Martin Janda
Strahovská 10 B VAR AC
Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, David Chvátil, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, Radim Šimík, Jan Václavík vs Ondřej Vanáč – Daniel Kejř, Vojtěch Navrátil, Pavel Nepovím, Matej Pankovčin, Jan Šincl, Giovanni Tranchina, Marek Vašíček
35. Pavel Bartl 8., 21. Daniel Kejř
17. Pavel Nepovím
26., 32., 58. Giovanni Tranchina
59. Vojtěch Navrátil
2. 5. 19 20:30 MOTO3 Ya Basta! A Strahovská 10 B 6. 1:3 (0:0)
Od začátku zápasu dominovali hosté, ale poté co domácí snížili se obraz hry změnil. Strahovská si výhru nakonec pohlídala. Martin Wagner, Dominik Sagan
Ya Basta! A Strahovská 10 B
Kryštof Vancl – Jiří Andrs, Štěpán Ciprýn, Tomáš Faukner, Ondřej Lhotský, Jaroslav Srp, Vít Vancl, Tomáš Žůrek vs Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, David Jaroš, Milan Merva, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
49. Jiří Andrs 31. Fábio Cursino Vitório
40. David Vícha
60. Martin Cuhra
23. 4. 19 18:15 ARIT Strahovská 10 B Umělci z Prahy 5. 2:5 (1:2)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém to ještě tři minuty před koncem vypadalo na remízu. Pak však třikrát skórovali Umělci a rozhodli tak utkání.
Strahovská 10 B Umělci z Prahy
Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, David Chvátil, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, Radim Šimík, Jan Václavík vs Michal Vrňák – Tomáš Barteczek, Pavel Kolář, Pavel Kříž, Jakub Lázok, Tomáš Míka, Pavel Švanda, Vlastimil Vaněk, Václav Zadina
19. Fábio Cursino Vitório
31. Martin Cuhra
18., 57., 58. Vlastimil Vaněk
20., 60. Pavel Švanda
9. 4. 19 19:30 LITVI Tvar VD Strahovská 10 B 4. 1:6 (1:2)
Po změně stran rozhodla přesnější kombinační hra hostů. Petr Jelínek , Josef Bažant
Tvar VD Strahovská 10 B
Marek Palma – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Patrik Jedlička, Matyáš Křížkovský, Jan Raška, Matěj Szunyog, Michal Tvarog, Marek Waldmann vs Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, Milan Merva, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
4. Michal Tvarog 12., 40., 58. Fábio Cursino Vitório
16. Milan Merva
51. Martin Cuhra
56. Radim Šimík
2. 4. 19 20:30 MOTO1 Strahovská 10 B Tajfun AC 3. 1:1 (0:0)
Rychlé utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Zasloužená remíza. Beneš
Strahovská 10 B Tajfun AC
Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, Lukáš Drbola, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha vs Pavel Heral – Petr Bahenský, Libor Gvoždík, Tomáš Hejzlar, Daniel Jiříček, Pavel Menhard, Michal Nedbal, Radim Thiel, Jiří Tvrdoň
59. Radim Šimík 57. Pavel Menhard 24. Radim Thiel
27. 3. 19 18:00 HRAB2 Yakuza Strahovská 10 B 2. 4:4 (1:1)
V prvním poločase šli domácí rychle do vedení a hosté ve 24. minutě srovnali. Ve druhém poločase po hezké akci do prázdné brány šli domácí opět do vedení, hosté však dvěma slepenými góly otočili. Po přestřelce v závěru nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou. Rataj
Yakuza Strahovská 10 B
Martin Zyka – Ondřej Folkman, Jan Fukala, Martin Kopečný, Jakub Psotta, Pavel Tolar, Daniel Zelenka vs Alexandr Zpěvák – Pavel Bartl, Martin Cuhra, Fábio Cursino Vitório, David Jaroš, Milan Merva, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha