2. 12. 19 20:30 KORAB Sparta Pankrác Santa Dominica 11. 4:13 (3:8)
Utkání hrané v jasné režii hostů. Krajči
Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Jakobovský, Jakub Klír, Vojtěch Mareš, David Pokorný, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček vs Michal Uhlíř – Michal Bureš, František Hakl, David Podzimek, David Pozníček, Martin Tryml
15., 18., 33. Martin Tryml
24., 55. František Hakl
36. Michal Bureš
18. 11. 19 20:15 P1 Santa Dominica Tatra 04 10. 1:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se do tlaku dostala Santa Dominica, ale skóre už se až do konce nezměnilo. Lafek
Santa Dominica Tatra 04
Michal Uhlíř – Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Mařík, David Pozníček, Dominik Škarda, Michal Zukal vs Ondřej Matějka – Antonín Drahovzal, Lubomír Karda, Daniel Krejdl, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
10. David Pozníček 2. Lukáš Oslzla
12. 11. 19 19:00 P3 Les Miserables Santa Dominica 9. 3:8 (2:5)
Zasloužené vítězství hostů, kteří měli zápas celou dobu pod kontrolou, Kohout
Les Miserables Santa Dominica
Martin Janáček – David Bezdička, Lukáš Dratva, Adam Fotr, Oskar Fotr, Vojtěch Hron, Jiří Januška, Jakub Kodr, Marek Kodr, Denys Pelyak vs David Pozníček – Michal Bureš, František Hakl, Ondřej Kodr, Stanislav Mařík, Martin Tryml, Michal Uhlíř
23. David Bezdička
30. Jiří Januška
49. Marek Kodr
12. Michal Uhlíř
15., 26., 52. David Pozníček
22., 27., 38., 44. Stanislav Mařík
4. 11. 19 20:15 P1 Santa Dominica Hoverla Zak 8. 5:2 (3:1)
Domácí zaslouženě vyhráli. Krajči
Santa Dominica Hoverla Zak
Marek Štěpánek – Michal Bureš, Stanislav Mařík, David Podzimek, David Pozníček, Dominik Škarda, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Vasyl Horskii – Ivan Baisa, Oleksandr Desyk, Aleksandr Emelianov, Maksym Kodria, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Oleksandr Tarasiuk, Mykola Tkachenko, Denys Tokar, Mykhailo Tsyliev, Oleksandr Yaroshenko
6., 28. David Podzimek
9. Martin Tryml
43. Michal Bureš
51. Dominik Škarda
24. Mykola Tkachenko
57. Ivan Baisa
21. 10. 19 20:15 P1 G.I.C La Plate de Cünde Santa Dominica 7. 3:8 (2:5)
Hosté si vytvořili rozhodující náskok v první desetiminutovce, v poklidu ho udržovali až do konce a zaslouženě vyhráli. Kohout
G.I.C La Plate de Cünde Santa Dominica
Jakub Pospíšil – Michael Azilinon, Ondřej Holub, Jakub Jonáš, Ihor Krasnyanyk, František Majer, Martin Pecka vs Martin Tryml – Michal Bureš, František Hakl, David Podzimek, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal
17., 44. Jakub Jonáš
30. Michael Azilinon
2., 42. David Pozníček
8., 9., 25. Michal Zukal
24. František Hakl
39., 47. David Podzimek
14. 10. 19 20:15 P1 Santa Dominica Holosmetky FC A 6. 1:5 (1:3)
Organizovanější hosté měli zápas pod kontrolou a nedali soupeři šanci. Kohout
Santa Dominica Holosmetky FC A
Marek Štěpánek – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Dominik Škarda, Nikola Štochl, Martin Tryml, Michal Zukal vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Tomáš Birma, Radek Hrdý, Vít Koláček, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek
8. Michal Zukal 12., 17., 24., 57. Radek Hrdý
60. David Minha
7. 10. 19 20:15 P1 Deko Santa Dominica 5. 2:5 (0:1)
Hosté hráli lépe takticky a zaslouženě vyhráli. Krajči
Deko Santa Dominica
Lukáš Zich – Daniel Černý, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Martin Studecký vs Michal Bureš – David Brandejs, Ondřej Kodr, Dominik Škarda, Marek Štěpánek, Nikola Štochl, Michal Zukal
55. Martin Studecký
58. František Janoušek
14., 46. David Brandejs
41., 53., 60. Ondřej Kodr
23. 9. 19 20:15 P1 Santa Dominica Klokan Brightbox club 4. 2:5 (2:2)
Zápas byl dlouho vyrovnaný, ale poslední desetiminutovka vyšla Klokanu. Lafek
Santa Dominica Klokan Brightbox club
Marek Štěpánek – Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Mařík, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř, Martin Vojtěšek, Michal Zukal vs Jakub Stehno – Ondřej Badocha, Lucas Dias, Daniel Hudec, Edis Shahini, Filip Stehno, Martin Sulík, Filip Vyskočil
5. Martin Vojtěšek
8. Martin Tryml
19., 59. Lucas Dias
25. Filip Vyskočil
49. Martin Sulík
57. Daniel Hudec
16. 9. 19 20:30 MOTO1 Santa Dominica Restaurace U Pecků A 3. 3:3 (1:2)
Za neustálého deště se hrál velmi vyrovnaný fotbal. Hosté většinu zápasu vedli, v závěru ale měla Dominica šanci i vyhrát. Remíza je spravedlivá. Lafek
Santa Dominica Restaurace U Pecků A
Marek Štěpánek – Ionel David, Stanislav Mařík, David Podzimek, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř vs Jakub Horejš – Jan Kahuda, Lukáš Kratochvíl, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Václav Socher, Jiří Vaněk, Pavel Vraj
8. David Podzimek
41. David Pozníček
54. Stanislav Mařík
1. Pavel Vraj
4., 51. Lukáš Kratochvíl
9. 9. 19 20:15 P1 Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica 2. 6:6 (2:5)
Utkání hrané ve vysokém tempu, s mnoha šancemi na obou stranách. Dominice vyšel první poločas, pak se ale rozehráli Hosté a Dominika zachraňovala v poslední minutě alespoň remízu. Krajči
Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica
Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Adam Jákl, Tomáš Jelínek, Daniel Kasal, Stanislav Levý, David Macko, Vít Popelka, Pavel Šultes, Filip Turbák vs Marek Štěpánek – David Brandejs, Stanislav Mařík, David Podzimek, David Pozníček, Michal Uhlíř, Martin Vojtěšek, Michal Zukal
60. Stanislav Mařík
2. 9. 19 20:15 P1 Santa Dominica TJ Spoje Praha A 1. 2:5 (1:1)
Velmi dobré utkání z obou stran s mírnou převahou vítězů. V druhé půli se podařilo hostům odskočit a tlak Dominiky vyústil jen v branku do prázdné. Kohout
Santa Dominica TJ Spoje Praha A
Marek Štěpánek – Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Mařík, David Podzimek, David Pozníček, Dominik Škarda, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Maksym Dikusar – David Baran, Pavel Beneš, Milan Bialek, Antonín Hrdina, Dominik Kostka, Lukáš Koutenský, Denis Laňka, Daniel Reiter, Milan Šídlo, Miroslav Verner, Aleš Vondráček