2. Úterní hosté Ski FC A 11 8 2 1 76:40 18
5. Restaurace U Pecků A 11 4 3 4 40:46 11
8. Klokan Brightbox club 11 4 0 7 44:53 8
10. Sparta Pankrác 11 4 0 7 41:63 8
11. Tatra 04 11 3 1 7 32:38 7
12. G.I.C La Plate de Cünde 11 2 1 8 38:53 5

2. 12. 19 20:45 BECH TJ Spoje Praha A Úterní hosté Ski FC A 11. 3:2 (1:2)
Hosté se dostali do dvoubrankového vedení, ale pak trochu polevili a začali hlavně bránit. Spoje po chybě v rozehrávce vyrovnaly a poté i vstřelily vítězný gól. Závěrečný tlak už Hostům vytouženou remízu nepřinesl. Kohout
TJ Spoje Praha A Úterní hosté Ski FC A
Maksym Dikusar – David Baran, Pavel Beneš, Tomáš Čvančara, Antonín Hrdina, Tomáš Kočí , Lukáš Koutenský, Tomáš Kruliš, Lukáš Pouček, Daniel Reiter, Lukáš Šedivý, Lukáš Trávníček, Miroslav Verner, Aleš Vondráček vs Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Tomáš Drbal, Adam Jákl, Tomáš Jelínek, Daniel Kasal, Jan Koudelka, Patrik Levčík, Stanislav Levý, David Macko, Vít Popelka, Tomáš Režný, Pavel Šultes, Filip Turbák, Karel Urbánek
18. Miroslav Verner
45. Lukáš Koutenský
53. Lukáš Šedivý
17 Daniel Reiter 13. Patrik Levčík
15. Tomáš Jelínek
25. Pavel Šultes
18. 11. 19 19:00 P3 Úterní hosté Ski FC A Sparta Pankrác 10. 9:4 (5:1)
Utkání v jasné režii domácího týmu. Krajči
Úterní hosté Ski FC A Sparta Pankrác
Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Adam Jákl, Tomáš Jelínek, Daniel Kasal, Stanislav Levý, Vít Popelka, Filip Turbák, Karel Urbánek vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Jakobovský, Roman Letko, Petr Malík, Vojtěch Mareš, Štěpán Šimeček
60. Pavel Dufek
11. 11. 19 20:30 MOTO4 Tatra 04 Úterní hosté Ski FC A 9. 2:3 (2:2)
Hosté hráli celý zápas power play a Tatra toho dokázala v prvním poločase dvakrát využít, jenže náskok do přestávky neudržela. Ve druhé půli se prosadili už jen Hosté a těsně, ale zaslouženě vyhráli. Kohout
Tatra 04 Úterní hosté Ski FC A
Tomáš Sloup – Antonín Drahovzal, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Adam Jákl, Stanislav Levý, Vít Popelka, Jakub Štefek, Pavel Šultes, Filip Turbák, Karel Urbánek
50. Pavel Šultes
5. 11. 19 19:15 KORAB Úterní hosté Ski FC A Les Miserables 8. 20:7 (11:2)
Utkání v jasné režii domácího týmu Krajči
Úterní hosté Ski FC A Les Miserables
Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Adam Jákl, Tomáš Jelínek, Daniel Kasal, Stanislav Levý, Vít Popelka, Pavel Šultes, Karel Urbánek vs Martin Janáček – Vincenzo De Blasio, Adam Fotr, Oskar Fotr, Vojtěch Hron, Jiří Januška, Jakub Kodr, Marek Kodr
46. Adam Fotr
29. 10. 19 19:00 P3 Holosmetky FC A Úterní hosté Ski FC A 5. 3:3 (1:0)
Domácí se ujali vedení po chybě gólmana. Hosté v druhém poločase tlačili a dokázali výsledek otočit, ovšem v závěru Holosmetky asi zaslouženě vyrovnaly. Kohout
Holosmetky FC A Úterní hosté Ski FC A
Jaroslav BelladaVáclav Bellada, Tomáš Birma, Vít Koláček, Radek Kříž, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Adam Jákl, Tomáš Jelínek, Daniel Kasal, Stanislav Levý, Vít Popelka, Tomáš Režný, Pavel Šultes, Richard Svoboda, Filip Turbák, Karel Urbánek
11. Pavel Šultes
21. 10. 19 19:00 P3 Hoverla Zak Úterní hosté Ski FC A 7. 5:7 (3:4)
Úterní hosté si po celý zápas udržovali náskok a Hoverla pouze dotahovala. V závěru se domácí hnali za vyrovnáním, ale Hosté v poslední minutě pojistili výhru. Lafek
Hoverla Zak Úterní hosté Ski FC A
Roman Chachun – Ivan Baisa, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Maksym Kodria, Sándor Lemák, Serhii Sholiak, Oleksandr Tarasiuk, Mykola Tkachenko, Denys Tokar, Oleksandr Yaroshenko vs Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Adam Jákl, Tomáš Jelínek, Stanislav Levý, Vít Popelka, Pavel Šultes, Filip Turbák, Karel Urbánek
43. Stanislav Bejda
17. 10. 19 20:30 MOTO4 Úterní hosté Ski FC A G.I.C La Plate de Cünde 6. 9:2 (4:0)
Úterní hosté si utkání zkušeně pohlídali a soupeře vůbec nešetřili. Lafek
Úterní hosté Ski FC A G.I.C La Plate de Cünde
Milen Kirov – Stanislav Bejda, Adam Jákl, Tomáš Jelínek, Stanislav Levý, Vít Popelka, Pavel Šultes, Filip Turbák vs Martin Saladiak – Michael Azilinon, Jiří Doležal, Victor Haetchi, Ondřej Holub, František Majer, Martin Pecka
50. František Majer
23. 9. 19 20:15 P3 Úterní hosté Ski FC A Deko 4. 7:3 (3:2)
Domácí jasně dominovali, Deko těžilo jen z brejků. Kohout
Úterní hosté Ski FC A Deko
Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Adam Jákl, Tomáš Jelínek, Daniel Kasal, Ondřej Křižka, Jakub Maryška, Vít Popelka, Jakub Štefek, Pavel Šultes, Richard Svoboda vs Lukáš Zich – Daniel Černý, Václav Janoušek, František Kocourek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Martin Studecký
58. František Kocourek
16. 9. 19 19:15 MOTO1 Klokan Brightbox club Úterní hosté Ski FC A 3. 3:5 (2:4)
Úterní hosté byli aktivnější, své poločasové vedení ještě navýšili a dokráčeli k zasloužené výhře. Lafek
Klokan Brightbox club Úterní hosté Ski FC A
Jakub Stehno – Ondřej Badocha, Lucas Dias, Petr Ježdík, Marek Kaník, Martin Sop, Filip Stehno, Tomáš Vobořil, Filip Vyskočil vs Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Adam Jákl, Tomáš Jelínek, Ondřej Křižka, Stanislav Levý, David Macko, Vít Popelka, Pavel Šultes