2. Úterní hosté Ski FC A 11 8 2 1 76:40 18
5. Restaurace U Pecků A 11 4 3 4 40:46 11
8. Klokan Brightbox club 11 4 0 7 44:53 8
10. Sparta Pankrác 11 4 0 7 41:63 8
11. Tatra 04 11 3 1 7 32:38 7
12. G.I.C La Plate de Cünde 11 2 1 8 38:53 5

2. 12. 19 20:15 P3 Tatra 04 Klokan Brightbox club 11. 7:3 (2:3)
Gólově vydatný zápas nabídl dva obraty ve skóre. Tatra už si podruhé vedení vzít nenechala a kontrolovala svůj náskok. Petr
Tatra 04 Klokan Brightbox club
Ondřej Matějka – Antonín Drahovzal, Lukáš Malý, Martin Mika, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Miroslav Vávra, Petr Winkler vs Aleš Janda – Daniel Hudec, Marek Kaník, Edis Shahini, Filip Stehno, Jakub Stehno, Filip Vyskočil
14. Ondřej Matějka
18., 35., 39., 44. Miroslav Vávra
47. Petr Winkler
56. Antonín Drahovzal
20., 25. Filip Vyskočil
26. Daniel Hudec
18. 11. 19 20:15 P1 Santa Dominica Tatra 04 10. 1:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se do tlaku dostala Santa Dominica, ale skóre už se až do konce nezměnilo. Lafek
Santa Dominica Tatra 04
Michal Uhlíř – Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Mařík, David Pozníček, Dominik Škarda, Michal Zukal vs Ondřej Matějka – Antonín Drahovzal, Lubomír Karda, Daniel Krejdl, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
10. David Pozníček 2. Lukáš Oslzla
11. 11. 19 20:30 MOTO4 Tatra 04 Úterní hosté Ski FC A 9. 2:3 (2:2)
Hosté hráli celý zápas power play a Tatra toho dokázala v prvním poločase dvakrát využít, jenže náskok do přestávky neudržela. Ve druhé půli se prosadili už jen Hosté a těsně, ale zaslouženě vyhráli. Kohout
Tatra 04 Úterní hosté Ski FC A
Tomáš Sloup – Antonín Drahovzal, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Adam Jákl, Stanislav Levý, Vít Popelka, Jakub Štefek, Pavel Šultes, Filip Turbák, Karel Urbánek
50. Pavel Šultes
4. 11. 19 19:00 P1 TJ Spoje Praha A Tatra 04 8. 4:3 (3:2)
Pohledné utkání, které zaslouženě vyhrál domácí tým. Krajči
TJ Spoje Praha A Tatra 04
Maksym Dikusar – David Baran, Libor Drozda, Dominik Kostka, Denis Laňka, Daniel Reiter, Lukáš Šedivý, Miroslav Verner, Aleš Vondráček vs Ondřej Matějka – Antonín Drahovzal, Lubomír Karda, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Lubomír Tilšer, Miroslav Vávra
1. Maksym Dikusar
12. Daniel Reiter
18., 39. Dominik Kostka
5. OG
21. Lubomír Karda
55. Lukáš Oslzla
29. 10. 19 20:15 P3 Deko Tatra 04 1. 3:2 (1:1)
Bojovné utkání, hrané od začátku s velkým nasazením. Deko v druhém poločase otočilo zápas a nakonec šťastně vyhrálo. Kohout
Deko Tatra 04
Lukáš Zich – Jakub Barac, Daniel Černý, František Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Ladislav Obermajer ml., Petr Štěpán, Martin Studecký vs Ondřej Matějka – Antonín Drahovzal, Daniel Krejdl, Lukáš Malý, Martin Mika, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
20. Petr Winkler
21. 10. 19 19:00 P1 Tatra 04 Sparta Pankrác 7. 3:6 (2:2)
Pohledné utkání, vyrovnaný první poločas. Po přestávce hosté zabrali a získaný náskok už si pohlídali. Kohout
Tatra 04 Sparta Pankrác
Ondřej Matějka – Antonín Drahovzal, Daniel Krejdl, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Jaroslav Příbrský – Pavel Dufek, Lukáš Jakobovský, Jakub Klír, Roman Letko, Vojtěch Mareš, David Pokorný, Štěpán Šimeček
7. Petr Winkler
30. Daniel Krejdl
54. Lukáš Oslzla
13., 50. Vojtěch Mareš
30., 43. David Pokorný
47., 52. Roman Letko
14. 10. 19 20:30 MOTO4 Restaurace U Pecků A Tatra 04 6. 5:6 (1:4)
Utkání hrané ve vysokém tempu, ve kterém domácí zaspali začátek a už to nedohnali. Tatra taktickou hrou výsledek udržela. Krajči
Restaurace U Pecků A Tatra 04
Pavel Vraj – Petr Hulinský, Petr Kovařík, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Jan Štohanzl, Vít Turtenwald, Tomáš Vaněk vs Ondřej Matějka – Antonín Drahovzal, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Lubomír Tilšer, Jakub Vágenknecht, Miroslav Vávra, Petr Winkler
7., 28., 58. Lukáš Oslzla
9. 10. 19 19:15 KORAB Les Miserables Tatra 04 5. 6:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas, který rozhodla přesilovka domácích v polovině druhého poločasu. Tatra se v závěru zmohla už jen na platonický tlak. Kohout
Les Miserables Tatra 04
Lukáš Dratva – Vincenzo De Blasio, Adam Fotr, Oskar Fotr, Vojtěch Hron, Jakub Kodr, Marek Kodr vs Martin Mika – Antonín Drahovzal, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
42. Vladimír Pešata
23. 9. 19 19:15 MOTO4 Tatra 04 Hoverla Zak 4. 1:5 (0:3)
Utkání bylo jasně v režii hostujícího týmu, který zaslouženě vyhrál. Krajči
Tatra 04 Hoverla Zak
Ondřej Matějka – Michal Cimbál, Antonín Drahovzal, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Denys Tokar – Ivan Baisa, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Róbert Jakob, Maksym Kodria, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Mykola Tkachenko, Mykhailo Tsyliev, Oleksandr Yaroshenko
53. Jan Štěpnička 16 Jan Štěpnička
29 Petr Winkler
13., 26. Mykola Tkachenko
16. Serhii Honcharenko
48. Róbert Jakob
53. Ivan Komorskyy
17. 9. 19 19:15 MOTO4 G.I.C La Plate de Cünde Tatra 04 3. 1:4 (1:2)
Domácí šli zkraje zápasu do vedení, ale Tatra ještě do poločasu výsledek otočila a nakonec slaví důležité vítězství. Petr
G.I.C La Plate de Cünde Tatra 04
Martin Saladiak – Jan Blažíček, Jiří Doležal, Victor Haetchi, Ondřej Holub, Jakub Jonáš, František Majer, Pavel Osmančík vs Ondřej Matějka – Antonín Drahovzal, Daniel Krejdl, Lukáš Malý, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Petr Winkler
5. Jakub Jonáš 19. Tomáš Sloup
20., 37. Lukáš Oslzla
44. Petr Winkler
9. 9. 19 19:15 MOTO4 Tatra 04 Holosmetky FC A 2. 0:1 (0:1)
Hosté byli sehranějším týmem, ovšem odkázali vstřelit pouze jednu branku. Takže bylo o co hrát až do konce a Tatra toho málem v poslední minutě využila. Kohout
Tatra 04 Holosmetky FC A
Martin Mika – Antonín Drahovzal, Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Cyril Golovko, Vít Koláček, Dominik Nedvěd, Patrik Tomaides, Jiří Tomek, Štěpán Vošta