Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Husák
Jan Červený – David Čížek, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Filip Matoušek, Petr Miškovský, Petr Vávra, Jakub Žák vs Tomáš Zemánek – Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller
25. David Rek
34., 51. Pavel Pokorný
42. OG
4. 11. 19 19:00 METE1 Přezletice SK RSC Celtic THK 9. 5:3 (2:0)
Domácí se ujali vedení už ve druhé minutě a celý zápas tahali za delší konec provazu. Zasloužená výhra. Janča
Přezletice SK RSC Celtic THK
Tomáš Zemánek – Dominik Horáček, Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek vs Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Jakub Kraner, Pavel Váňa
2., 24., 60. Dominik Horáček
34. Jan Šrámek
42. David Rek
32. Jakub Kraner
47. Pavel Váňa
55. Jan Huk
21. 10. 19 20:45 LITVI Sean team A Přezletice SK RSC 8. 2:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas až do konce. Přezletice si ve druhém poločase vytvořily mírný náskok, o který ale v posledních deseti minutách přišly.
Sean team A Přezletice SK RSC
David Maršál – Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Tomáš Zemánek – Marek Jirků, Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Lukáš Myška, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek
50. Ondřej Pokorný
55. Radek Zubatý
40., 45. David Rek
14. 10. 19 19:30 LITVI Přezletice SK RSC 1.FC Žižkov 7. 6:1 (3:0)
Jasné utkání ve prospěch domácích.
Přezletice SK RSC 1.FC Žižkov
Tomáš Zemánek – Dominik Horáček, Marek Jirků, Radomír Jungbauer, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller vs Lukáš Kašpar – Petr Bešta, Petr Kostelník, Michal Kuník, Michael Malý, Jan Pořízek, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Petr Soukup
14., 21., 58. David Rek
29. Radomír Jungbauer
40. Dominik Horáček
52. Marek Jirků
50. Michal Kuník
7. 10. 19 19:30 STOD Vládci Prahy Přezletice SK RSC 6. 1:2 (1:0)
Svižné, pohledné utkání. Závěrečný, místy až drtivý tlak Vládců Prahy k vyrovnání nevedl. Janda
Vládci Prahy Přezletice SK RSC
Karel Erben – Tomáš Bábovka, Michal Bíško, Josef Brandejs, Jakub Hejret, Jakub Klíma, Daniel Peterka, David Sváček, Richard Vohanka, Jan Vosátka vs Tomáš Zemánek – Marek Jirků, Radomír Jungbauer, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek
25. Jakub Hejret 32. Jan Šrámek
36. Radomír Jungbauer
30. 9. 19 20:45 BECH Přezletice SK RSC Admira 97 5. 2:4 (2:1)
Dynamický, bojovný fotbal, soupeři si nic nedarovali. Hosté začali lépe, ale poločas nakonec vyzněl pro Přezletice. Po přestávce hosté vyrovnali a bylo z toho drama, které rozhodlo vyloučení kapitána domácích. Admira v závěru přesilovku dvakrát využila a vyhrála. Janča
Přezletice SK RSC Admira 97
Tomáš Zemánek – Marek Jirků, Lukáš Kubelka, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek vs Josef Baudiš – Radek Bayer, Jan Kafka, Jiří Kiewak, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek, Jan Rychlík, Petr Sinke, Václav Teller, Václav Teller, Jakub Vomáčka
40. Jan Rychlík
23. 9. 19 19:00 METE1 Santovi Sobi Přezletice SK RSC 4. 2:3 (0:2)
První půle se hrála v tempu a kombinačně. Vyhráli hosté. Roman Kinský, Šimon Tittel
Santovi Sobi Přezletice SK RSC
Jiří Rattay – Tomáš Drahorád, Lukáš Garreis, Dominik Hajný, Adam Houda, Prokop Houda, Vladimír Nesvadba, Tomáš Švec, Jakub Vladyka, Prokop Vodrážka vs Tomáš Zemánek – Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek
42. Vladimír Nesvadba
54. OG
6. Jakub Šiller
17. Marek Jirků
43. Lukáš Kubelka
16. 9. 19 19:30 LITVI Přezletice SK RSC Purple Team AFK 3. 3:2 (1:0)
Vyrovnané utkání. Do vedení šli domácí, v druhém poločase hosté srovnali, ale domácí pár minut před koncem dali gól a zvítězili. Petr Mládek, Jaroslav Havran
Přezletice SK RSC Purple Team AFK
Tomáš Zemánek – Marek Jirků, Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Pavel Pokorný, David Rek, Jan Šrámek vs Radim Fulík – Adam Havránek, Michael Kotrč, Matěj Lafata, Jaroslav Nováček, Jan Páv ml., Milan Trýb, Martin Vondra, Lukáš Voráček, Jan Zich
19. Radomír Jungbauer
31. David Rek
38., 45. Michael Kotrč
9. 9. 19 20:30 ZAK Zimbru Olymp A Přezletice SK RSC 2. 1:6 (0:2)
Hosté byli prostě od začátku lepší. Zimbru sice dokázalo čtvrt hodiny před koncem výsledek zdramatizovat, ale poslední minuty patřily opět vítězům.
Zimbru Olymp A Přezletice SK RSC
Eugeniu Marandici – Oleksandr Arzhenovskov, Nikita Bychkov, Vitalie Mereuta, Ruslan Rata, Dan Rusu, Anton Salaujov, Vladimir Šarapanovschi vs Tomáš Zemánek – Marek Jirků, Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Lukáš Myška, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek
47. Anton Salaujov 20., 53. Jakub Šiller
25., 42. David Rek
49., 60. Marek Jirků
2. 9. 19 20:45 CESMI Orange Predators A Přezletice SK RSC 1. 6:2 (4:1)
První půle jasně ve znamení domácích. Druhá půle dynamická, vyhrocené hra, kde domácí přidali další dva góly a zaslouženě vyhráli. Janča
Orange Predators A Přezletice SK RSC
Jan Večeřa – David Černý, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Martin Štyks, Jan Syrový, Michal Zika vs Jan Šrámek – Marek Jirků, Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller