St 11.9.19 18:00 SCBEC Le Jardin Kelímci 3.FC   (HL6D)
St 11.9.19 19:15 SCBEC Bajern Měšičáci Běchovičtí sršni A   (VL3B)
St 11.9.19 20:30 SCBEC Typos FC Hertha ZMZ   (HL2A)
St 13.11.19 18:15 BECH Šachta UK VET Bajern Měšičáci   (VL3B)
St 13.11.19 19:30 BECH Typos FC Úderka Žižkov junioři   (HL2A)
St 13.11.19 20:45 BECH Vojenské lesy VET STG Milovice   (VL2B)

25. 11. 19 18:00 ZAK Santovi Sobi Celtic THK 11. 2:3 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase konečně začaly padat góly. Celtic nebyl lepší, v divokém závěru ale dokázal bleskově odpovědět na vyrovnání soupeřů a uhájil dva body. Jambor
Santovi Sobi Celtic THK
Jiří Rattay – Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Prokop Houda, Vlastimil Lach, Tomáš Švec, Jakub Vladyka, Prokop Vodrážka vs Jan Suchan – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jakub Kraner
55., 58. Jakub Vladyka 34., 52. Jakub Kraner
58. Lukáš Boháč
11. 11. 19 19:00 METE1 Celtic THK Purple Team AFK 10. 2:3 (1:2)
Zasloužená výhra hostů. Kučera
Celtic THK Purple Team AFK
Pavel Váňa – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jakub Kraner, Jan Suchan vs Radim Fulík – Jaroslav Nováček, Jan Páv ml., Milan Trýb, Martin Vondra, Lukáš Voráček, Jan Zich
13. Jan Suchan
38. Lukáš Boháč
6. Jaroslav Nováček
25. Jan Páv ml.
44. Martin Vondra
4. 11. 19 19:00 METE1 Přezletice SK RSC Celtic THK 9. 5:3 (2:0)
Domácí se ujali vedení už ve druhé minutě a celý zápas tahali za delší konec provazu. Zasloužená výhra. Janča
Přezletice SK RSC Celtic THK
Tomáš Zemánek – Dominik Horáček, Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek vs Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Jakub Kraner, Pavel Váňa
2., 24., 60. Dominik Horáček
34. Jan Šrámek
42. David Rek
32. Jakub Kraner
47. Pavel Váňa
55. Jan Huk
29. 10. 19 19:00 METE2 Celtic THK Admira 97 1. 1:4 (1:3)
Velmi korektní a slušné utkání od obou týmů. Janda
Celtic THK Admira 97
Jan Suchan – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Jakub Kraner, Petr Soukup, Pavel Váňa vs Josef Baudiš – Jiří Kiewak, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek, Jan Rychlík, Václav Teller, Václav Teller, Jakub Vomáčka
28. Jan Huk 9. Jan Kratochvíl
16. Jiří Kiewak
23., 50. Jakub Panýrek
21. 10. 19 19:00 METE1 Celtic THK Orange Predators A 8. 2:2 (1:1)
Remízové utkání se spoustou nevyužitých šancí na obou stranách. Jakub Jirsa, Jan Kočí
Celtic THK Orange Predators A
Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jan Suchan, Pavel Váňa vs Jan Večeřa – David Černý, Jaroslav Hora, Martin Krejčí, Tomáš Obermajer, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Martin Štyks, Michal Zika
3. Jaroslav Hlinka
32. Tomáš Burda
12. Jaroslav Hora
48. Tomáš Obermajer
14. 10. 19 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Celtic THK 7. 0:1 (0:0)
Pěkný kombinační fotbal. Remíza by byla spravedlivější.
Milenium Praha FC Celtic THK
Jiří Mack – Marek Červinský, Martin Hauft, Eduard Héč, Petr Hradecký, Lukáš Málek, Roman Šedrla, Karel Vejvoda, Adam Vlasák vs Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Jan Suchan, Pavel Váňa
59. Jan Suchan
7. 10. 19 19:00 METE1 Celtic THK Weekend Warriors FC 6. 2:2 (2:1)
Warriors se sice dostali do vedení, ale soupeř do konce první půle skóre otočil. Čtyři minuty před koncem zápasu však Vávra vyrovnal, a oba týmy si tak připsaly po jednom bodu. Remíza je spravedlivá.
Celtic THK Weekend Warriors FC
Jan Suchan – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Pavel Váňa vs Jakub Lazecký – Pavel Chmelík, Jindřich Jonáš, Martin Junek, Petr Miškovský, Jan Škranc, Petr Vávra, Jakub Žák
24., 29. Jaroslav Hlinka 50 Jan Huk 14. Martin Junek
56. Petr Vávra
30. 9. 19 19:00 METE1 Celtic THK Zimbru Olymp A 5. 1:5 (1:2)
Zajímavé utkání hrané nahoru dolů, druhý poločas patřil hostům, kteří zaslouženě vyhráli.
Celtic THK Zimbru Olymp A
Petr Soukup – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jan Suchan, Pavel Váňa vs Eugeniu Marandici – Nikita Bychkov, Artiom Pancratov, Denis Pazeniuc, Ruslan Rata, Dan Rusu, Vladimir Šarapanovschi, Veaceslav Todorov
7. Tomáš Burda 8., 45., 54. Denis Pazeniuc
19. Nikita Bychkov
57. Veaceslav Todorov
23. 9. 19 20:45 LITVI Sean team A Celtic THK 4. 3:2 (1:2)
Od začátku tvrdý boj o každý míč. Utkání spělo k zasloužené remíze, když se domácím povedla pěkná akce v poslední minutě a vyhráli. Novotný