Po 23.9.19 18:00 STER2 Lemplíci FC Praga Calcio CC   (HL8E)
Po 23.9.19 19:15 STER2 Nounejm Primeira Equipe   (HL6A)
Po 23.9.19 20:30 STER2 Velký špatný Tajfun AC   (HL7A)
Po 21.10.19 18:15 HOSTI Legends are back Bohemia AFK   (HL6A)
Po 21.10.19 19:30 HOSTI Primeira Equipe F3N FC B   (HL6A)
Po 21.10.19 20:45 HOSTI Bee Well Čelákovice Primitives Prague FC   (HL7A)

4. 12. 19 20:45 DEKAN Rebel Circus AC SK Viktoria 1905 11. 2:7 (0:2)
Domácí sice drželi míč na svých kopačkách častěji a měli územní převahu, většinu zápasu ale naráželi na koncentrovanou obranu hostů, kteří navíc trestali každé zaváhání v jejich obraně. Andrle
Rebel Circus AC SK Viktoria 1905
Michal Peták – Erik Čech, Tomáš Dvořák, Martin Eisman, Antonín Gottwald, Antonín Houdek, Martin Jirůšek, Vojtěch Ryvola, Miroslav Žáček vs David Kropáček – Tomáš Albrecht, Pavel Balahura, Pavel Čepek, Martin Hadzima, Ivan Moščovič, Dušan Radovanovič, Ondřej Souček
58. Ondřej Souček
20. 11. 19 20:15 ZABEH AC SK Viktoria 1905 Penco FC 10. 2:1 (2:0)
Domácí vyhráli nejtěsnějším rozdílem 2:1.
AC SK Viktoria 1905 Penco FC
David Kropáček – Tomáš Albrecht, Pavel Balahura, Pavel Čepek, Mikuláš Ferjenčík, Martin Hadzima, Ivan Moščovič, Ondřej Souček vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Patrik Byrouti, Jiří Fiala, David Prachař, Jiří Sedláček, Michal Voith
27. Tomáš Albrecht
30. Ondřej Souček
43. Battseren Baterdene
13. 11. 19 19:15 HRAB2 Opatovští kanonýři FC AC SK Viktoria 1905 9. 5:1 (1:0)
Po vcelku vyrovnané první půli vstřelili domácí v závěru zápasu tři branky a bylo rozhodnuto. Jambor
Opatovští kanonýři FC AC SK Viktoria 1905
Robert Smutný – Josef Hančl, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Vojtěch Mráz, Martin Pilík, Jakub Pouchlý, Michal Šimeček, Jan Stávek vs David Kropáček – Pavel Balahura, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Martin Hadzima, Dušan Radovanovič, Ondřej Souček
19. Josef Hančl
45. OG
56. Martin Pilík
57. Valery Mezentsev
58. Michal Šimeček
59. Ondřej Souček
6. 11. 19 20:45 STER2 AC SK Viktoria 1905 KáGéčko B 8. 3:5 (2:1)
Vyrovnané utkání. Chvílema i kvalitní fotbal. Zasloužené vítězství hostů. Jedlička
AC SK Viktoria 1905 KáGéčko B
David Kropáček – Tomáš Albrecht, Pavel Balahura, Mikuláš Ferjenčík, Martin Hadzima, Ivan Moščovič, Vít Nikl, Dušan Radovanovič, Ondřej Souček vs Vojtěch Müller – Richard Bárta, Bohuslav Cabrnoch, David Hron, Martin Jermář, Antonín Matys, Daniel Pajas, Jakub Valenta
60. Martin Jermář
30. 10. 19 19:00 P2 Sváteční mančaft AC SK Viktoria 1905 7. 2:0 (2:0)
Sváteční mančaft se dostal během první půle do vedení, ale jinak to bylo drama až do poslední minuty.
Sváteční mančaft AC SK Viktoria 1905
Ondřej Kubát – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Karel Jiroušek, Martin Pinc, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka, Michal Žoha vs Vít Nikl – Tomáš Albrecht, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Martin Hadzima, Ivan Moščovič, Ondřej Souček
18. Tomáš Čerhák
18. Michal Žoha
16. 10. 19 20:30 MOTO1 AC SK Viktoria 1905 GE Team 6. 1:2 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase se prosadili techničtější hosté ve 33. minutě. Domácí ve 38. minutě vyrovnali, avšak nejlepší hráč hostů ve 45. minutě rozhodl. Rataj
AC SK Viktoria 1905 GE Team
David Kropáček – Tomáš Albrecht, Pavel Balahura, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Martin Hadzima, Ivan Moščovič, Vít Nikl, Dušan Radovanovič, Lukáš Tenora vs Davide Ricciardi – Boris Freso, Paul Ginnane, Marek Líška, Nadeem Meghji, Nischal Rokka, Benjamin Vezin
38. Ivan Moščovič 33., 45. Nischal Rokka
9. 10. 19 20:15 MIKU4 Cerveza 18.FC AC SK Viktoria 1905 5. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Petr
Cerveza 18.FC AC SK Viktoria 1905
Jiří Pondělíček – Martin Janů, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Růžička, Marek Schneeweis, Jan Vochozka vs Vít Nikl – Pavel Balahura, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Martin Hadzima, Ivan Moščovič, Ondřej Souček, Lukáš Tenora
6. Ondřej Levý 40 David Levý 22. Ondřej Souček
24. 9. 19 20:30 MOTO1 AC SK Viktoria 1905 Serval KPKS 4. 0:4 (0:1)
Bojovné utkání s mnoha šancemi, oba týmy si vytvářeli krásné gólovky. Hosté vyhráli, protože své šance proměnili.
AC SK Viktoria 1905 Serval KPKS
David Kropáček – Tomáš Albrecht, Pavel Balahura, Martin Bánoci, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Ondřej Souček vs Václav Falc – Petr Bakos, Jiří Kadlčík, Daniel Knespl, Josef Krušina, Petr Krušina, Josef Řebíček, Jakub Vítek
26., 55., 60. Daniel Knespl
44. Petr Krušina
18. 9. 19 20:45 TEMPO Alibi AC SK Viktoria 1905 3. 4:3 (1:0)
Zasloužená výhra domácích. Janča
Alibi AC SK Viktoria 1905
David Svoboda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Jakub Kompert, Josef Přibyl, Tomáš Sova, Jiří Tourek vs Mikuláš Ferjenčík – Pavel Balahura, Martin Hadzima, Ivan Moščovič, Vít Nikl, Dušan Radovanovič, Ondřej Souček, Lukáš Tenora