Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.19 | 18:00 | ZAK | Pozdní sběr II GFC Regent A | 11. | 0:2 |
St 13.11.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Palouček AC | 10. | 4:3 |
St 6.11.19 | 19:15 | ZAK | Mystique Dynamo CF GFC Regent A | 9. | 1:2 |
St 30.10.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Lachtánci 1.WC | 8. | 4:4 |
St 23.10.19 | 19:15 | ZAK | Inter Bubeneč GFC Regent A | 7. | 2:4 |
St 16.10.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A BongoBongo AC | 6. | 4:5 |
St 9.10.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Šméčka | 5. | 1:5 |
St 2.10.19 | 19:15 | ZAK | Barclays GFC Regent A | 4. | 1:3 |
St 18.9.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A 4 TD Ala Bundy A | 3. | 2:0 |
St 11.9.19 | 19:15 | ZAK | Stará dáma GFC Regent A | 2. | 3:5 |
St 4.9.19 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Princ Praha FC | 1. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GFC Regent A | 11 | 8 | 1 | 2 | 35:24 | 17 |
2. | Barclays | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:21 | 16 |
3. | Stará dáma | 11 | 8 | 0 | 3 | 70:45 | 16 |
4. | Mystique Dynamo CF | 11 | 5 | 3 | 3 | 37:32 | 13 |
5. | Palouček AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:35 | 11 |
6. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:28 | 11 |
7. | Šméčka | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:34 | 10 |
8. | Inter Bubeneč | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:33 | 9 |
9. | Lachtánci 1.WC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:54 | 9 |
10. | Pozdní sběr II | 11 | 4 | 0 | 7 | 37:38 | 8 |
11. | BongoBongo AC | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:43 | 8 |
12. | Princ Praha FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 26:62 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 9.9.19 | 19:00 | P1 | Sparta Pankrác Deko (HL1A) |
Po 9.9.19 | 20:15 | P1 | Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica (HL1A) |
Po 16.9.19 | 19:00 | P3 | Holosmetky FC A Sparta Pankrác (HL1A) |
Po 16.9.19 | 20:15 | P3 | Deko TJ Spoje Praha A (HL1A) |
Po 7.10.19 | 19:00 | P1 | G.I.C La Plate de Cünde TJ Spoje Praha A (HL1A) |
Po 7.10.19 | 20:15 | P1 | Deko Santa Dominica (HL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Blažek Petr | 9 | 2 |
Čepek Jan | 4 | 0 |
Dvořák Petr | 11 | 1 |
Frolka Rostislav | 11 | 6 |
Hruška Matěj | 4 | 0 |
Kafka Miloslav | 4 | 3 |
Krejčí Přemysl | 7 | 3 |
Krupička Lukáš | 8 | 4 |
Radouš Lukáš | 8 | 7 |
Rošťák Miroslav | 3 | 1 |
Soukup Ondřej | 10 | 0 |
Staněk Radomír | 9 | 4 |
Štryncl Ondřej | 2 | 2 |
Vaněk Jiří | 1 | 0 |
Vavrys Dominik | 4 | 2 |
Vinš Petr | 1 | 0 |