8. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 3 5 39:39 9

Čt 10.10.19 19:15 MOTO3 Pivní balet Houbařův Ráj   (HL7H)
Čt 10.10.19 20:30 MOTO3 Defect Deportivo Estudiantil VET   (VL2B)
Út 5.11.19 19:00 METE2 Demoliční četa Felix club   (HL4B)
Út 5.11.19 20:15 METE2 Kříženeček plus J.R.Club VET A   (VL2A)
Út 26.11.19 19:30 CESMI AG team Dejavu FC   (HL6D)
Út 26.11.19 20:45 CESMI Legends a Veterans Kings of Kent   (VL2A)

1. 12. 19 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Demoliční četa VET 11. 5:3 (1:1)
Vyrovnané utkání do 48. minuty, kdy Demoliční četě došel dech a zápas ovládla Reka.
Reka Group - Calvados Demoliční četa VET
Robert Martišek – Radek Budil, Petr Dlouhý, Jiří Kácovský, Vladimír Oliberius, Daniel Vališ, Aleš Vaněk vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Roman Gaňo, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Robert Žemlička
12., 48. Jiří Kácovský
32., 55. Petr Dlouhý
50. Aleš Vaněk
6., 33. Jan Kryštof
58. Roman Gaňo
15. 11. 19 20:00 TEMPO Demoliční četa VET SS Hábula 10. 4:4 (1:0)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Vostatek
Demoliční četa VET SS Hábula
Robert Žemlička – Tomáš Čedík, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron vs Pavel Franče – Jan Hroneš, Václav Kabátek, Martin Müller, Petr Pavlík, Přemysl Remek, Evžen Rosín, Michal Vojáček
11., 51. Pavel Kerbl
33. Jan Kryštof
59. Robert Žemlička
34. Přemysl Remek
47., 56. Martin Müller
57. Pavel Franče
6. 11. 19 19:00 P3 Maverick VET Demoliční četa VET 9. 1:4 (1:0)
Domácí dlouho držel brankář Kopřiva, který však po 40 minutách přeci jen kapituloval. Hosté poté přidali další tři branky a zvítězili. Novotný
Maverick VET Demoliční četa VET
Robert Kopřiva – Václav Huček, Jiří Kopecký, Jiří Lokvenc, Jiří Mleziva, Jan Přibyl, Michal Wenzl, Zdeněk Zimovčák vs Vít Klupák – Antonín Bartoň, Tomáš Čedík, Roman Gaňo, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Robert Žemlička
26. Jan Přibyl 40. Antonín Bartoň
48., 53., 57. Robert Žemlička
30. 10. 19 20:45 DEKAN Demoliční četa VET Marná snaha VET 8. 4:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas, vyhrál šťastnější tým. Janča
Demoliční četa VET Marná snaha VET
Jan Lutr – Antonín Bartoň, Tomáš Čedík, Roman Gaňo, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Michal Sofron, Zdeněk Trajer vs Rudolf Hadrava – Matěj Chvojka, David Ejem, Jiří Kouba, Jaroslav Kršek, Petr Kuželka, Pavel Procházka, Radek Strnad, Jan Thomayer
3. Jan Kryštof
32., 57. Roman Gaňo
43. Pavel Kerbl
9. Radek Strnad
46., 57. Jan Thomayer
52. Matěj Chvojka
18. 10. 19 18:00 SCBEC Běchovičtí sršni B Demoliční četa VET 7. 4:1 (1:0)
Jednoznačná záležitost domácích. Svoboda
Běchovičtí sršni B Demoliční četa VET
Jan Marcoul – Václav Bambula, Lukáš Bezvoda, Petr Fejl, Jakub Fořt, Alan Hejma, Roman Hübl, Martin Klapka, Rudolf Kubín, Karel Sloup, Vojtěch Straka vs Vít Klupák – Antonín Bartoň, Tomáš Čedík, Roman Gaňo, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Michal Sofron, Robert Žemlička
30., 35., 60. Lukáš Bezvoda
59. Petr Fejl
41. Pavel Kerbl
9. 10. 19 19:00 METE1 Demoliční četa VET Heart Attack 6. 2:2 (1:1)
První půle přinesla vlažný fotbal s vyrovnanou hrou, skóre 1:1. Druhá půle beze změny, soupeři si spravedlivě rozdělili body. Domácí sice vedli, ale hosté v poslední minutě vydřeli remízu. Janča
Demoliční četa VET Heart Attack
Jiří Kryštof – Antonín Bartoň, Roman Gaňo, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Robert Žemlička vs Petr Žáček – Adam Hloušek, Radek Ježdík, Radek Mencl, Lukáš Vincent
20. Roman Gaňo
39. Jan Kryštof
5. Adam Hloušek
60. Radek Ježdík
4. 10. 19 18:15 LITVI Demoliční četa VET Tyran Saens 1.FC VET B 5. 6:3 (2:0)
Vyrovnaná první půle, ve které oba týmy drželi jejich brankáři. Přestřelku po přestávce zvládli lépe domácí, Saens pouze korigovali. Svoboda
Demoliční četa VET Tyran Saens 1.FC VET B
Jiří Kryštof – Antonín Bartoň, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Jan Lutr, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Robert Žemlička vs Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Pavel Holaj, Martin Janáč, Petr Kochman, Petr Novák, Marek Prosický, Miroslav Trojan
23. Zdeněk Trajer
25. Antonín Bartoň
36. Jan Lutr
45., 58. Pavel Kerbl
49., 53., 55. Miroslav Trojan 57. Marek Prosický
26. 9. 19 19:00 MIKU4 Bum bar VET Demoliční četa VET 4. 5:2 (1:1)
Nehezký zápas plný nepřesností a nervozity. První poločas se hádali domácí mezi sebou, začátkem druhé půle se uklidnili a začali se hádat hosté s rozhodčím. Toho domácí využili ke vstřelení dvou gólů. Potom domácí rezignovali a zápas se v klidu dohrál. Radek Matoušek, Filip Matoušek
Bum bar VET Demoliční četa VET
Jan Suchánek – Milan Cibulec, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban, Richard Vlček vs Zdeněk Trajer – Antonín Bartoň, Roman Gaňo, Pavel Kerbl, Jan Lutr, Michal Sofron, Robert Žemlička
8. Richard Vlček
40., 50., 52. Vladimír Urban
41. Peter Dodrv
26. Roman Gaňo
49. Jan Lutr
20. 9. 19 18:15 LITVI Demoliční četa VET Hell´s Old Boys 3. 0:8 (0:1)
První půle nabídla vyrovnaný fotbal. Po třetím gólu se však hra domácích rozsypala jako domeček z karet. Tomáš Bečvář